Dnes je úterý, 22. květen

Krátké zprávy

BLANSKO - Den otevřených dveří se ruší

25.4.2018 11:15

Den otevřených dveří, který měli ve středu 25. dubna pořádat blanenští policisté se přesouvá na jiný termín. Odehraje se pravděpodobně na podzim. (hrr)

ŠOŠŮVKA - Zazní Čechomor i Fleret

20.4.2018 9:54

V neděli 22. dubna v 15 hodin se v kulturním domě v Šošůvce odehraje tradiční jarní koncert Šošůvské scholy, tentokrát s názvem „Nekdy sa zastavte". Zazní skladby od kapel Fleret (Zafúkané, Na Královej holi, Vojna) a Čechomor (Zálinský, Nedověcnosti, Místečko) i od Vlasty Redla (Smrti, Bože můj) a mnoho dalších. Občerstvení zajištěno. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude použit na obnovu fasády šošůvské kaple. (mha)

REGION - Soutěže jsou odloženy

15.3.2018 10:10

Fotbaloví fanoušci si musí na odvetnou část moravských soutěží počkat o týden déle. Na základě klimatických podmínek, stavu hracích ploch, předpovědi počasí a informací z fotbalových klubů byly zápasy 17. kola divize a krajského přeboru odloženy. Divizní 17. kolo bude sehráno 16. a 17. června, tedy jako poslední kolo soutěže, krajský přebor bude hrát odložená utkání v úterý 1. května. (les)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Auto se nedaleko Valchova srazilo s utrženým vozíkem a havarovalo do mostku

26.5.2014 7:30 | Původní vydání | Michal Záboj

Valchov – Těžkým zraněním skončila nedělní nehoda mezi Valchovem a Žďárnou. Auto narazilo do přívěsného vozíku, který stál na silnici.

Auto se nedaleko Valchova srazilo s utrženým vozíkem a havarovalo do mostku
Foto HZS JMK

Podle policie jel devětapadesátiletý řidič s vozem Citroën a s přívěsným vozíkem ve směru od Žďárné. Vozík se rozhoupal, odpojil se a zůstal stát na silnici.

„V protisměru ve stejné době jelo osobní auto značky Škoda Octavia, které se čelně střelo s vozíkem. Poté jeho řidič vyjel mimo silnici, kde havaroval do mostku,“ popsala blanenská policejní mluvčí Iva Šebková.

Při nehodě byla těžce zraněna šestašedesátiletá spolujezdkyně ze Škodovky. Do nemocnice ji transportoval vrtulník.

Na místě zasahovali hasiči, kteří vyprostili zraněnou z vozidla. Dechové zkoušky vyloučily, že by řidiči byli pod vlivem alkoholu. Při nehodě vznikla škoda více než osmdesát tisíc korun.

Galerie k článku

Foto HZS JMKFoto HZS JMKFoto HZS JMK

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509