Dnes je středa, 22. srpen

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Auto se nedaleko Valchova srazilo s utrženým vozíkem a havarovalo do mostku

26.5.2014 7:30 | Původní vydání | Michal Záboj

Valchov – Těžkým zraněním skončila nedělní nehoda mezi Valchovem a Žďárnou. Auto narazilo do přívěsného vozíku, který stál na silnici.

Auto se nedaleko Valchova srazilo s utrženým vozíkem a havarovalo do mostku
Foto HZS JMK

Podle policie jel devětapadesátiletý řidič s vozem Citroën a s přívěsným vozíkem ve směru od Žďárné. Vozík se rozhoupal, odpojil se a zůstal stát na silnici.

„V protisměru ve stejné době jelo osobní auto značky Škoda Octavia, které se čelně střelo s vozíkem. Poté jeho řidič vyjel mimo silnici, kde havaroval do mostku,“ popsala blanenská policejní mluvčí Iva Šebková.

Při nehodě byla těžce zraněna šestašedesátiletá spolujezdkyně ze Škodovky. Do nemocnice ji transportoval vrtulník.

Na místě zasahovali hasiči, kteří vyprostili zraněnou z vozidla. Dechové zkoušky vyloučily, že by řidiči byli pod vlivem alkoholu. Při nehodě vznikla škoda více než osmdesát tisíc korun.

Galerie k článku

Foto HZS JMKFoto HZS JMKFoto HZS JMK

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509