Dnes je pátek, 16. listopad

Krátké zprávy

KRASOVÁ: Zásobil se cigaretami

2.10.2018 23:44

Cigaretami se asi potřeboval řádně zásobit zatím neznámý pachatel. Ten se v noci v Krasové násilím dostal do tamní prodejny se smíšeným zbožím. Po poničení vstupních dveří sebral cigarety různých značek za asi padesát tisíc korun. Stejným způsobem se dostal možná stejný pachatel do prodejny v Deštné. Tam sebral rovněž cigarety a tabákové výrobky za asi čtyřicet tisíc korun. V obou prodejnách způsobil zloděj celkovou škodu za skoro sto tisíc korun. (hrr)

KŘTINY: Zámek kolo neochránil

2.10.2018 23:44

Zámek na nosiči upevněném na střeše osobního automobilu značky Toyota neochránil na parkovišti před penzionem ve Křtinách horské kolo třicetileté majitelky. Ta odstavila večer před ubytovacím zařízením auto i s kolem na střeše. Když se ráno k autu vrátila, kolo v hodnotě nejméně deset tisíc korun bylo pryč. Zloděj ho odcizil po poškození zámku nosiče. (hrr)

DLOUHÁ LHOTA: Kradl v obecním lese

2.10.2018 23:43

Do obecního lesa v Dlouhé Lhotě v letních měsících jezdil jako do svého zatím neznámý pachatel. Ten v průběhu několika měsíců na dvou místech postupně pokácel třicítku vzrostlých stromů. Odcizením asi třiceti kubíků dřeva tak způsobil obci škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Auto se nedaleko Valchova srazilo s utrženým vozíkem a havarovalo do mostku

26.5.2014 7:30 | Původní vydání | Michal Záboj

Valchov – Těžkým zraněním skončila nedělní nehoda mezi Valchovem a Žďárnou. Auto narazilo do přívěsného vozíku, který stál na silnici.

Auto se nedaleko Valchova srazilo s utrženým vozíkem a havarovalo do mostku
Foto HZS JMK

Podle policie jel devětapadesátiletý řidič s vozem Citroën a s přívěsným vozíkem ve směru od Žďárné. Vozík se rozhoupal, odpojil se a zůstal stát na silnici.

„V protisměru ve stejné době jelo osobní auto značky Škoda Octavia, které se čelně střelo s vozíkem. Poté jeho řidič vyjel mimo silnici, kde havaroval do mostku,“ popsala blanenská policejní mluvčí Iva Šebková.

Při nehodě byla těžce zraněna šestašedesátiletá spolujezdkyně ze Škodovky. Do nemocnice ji transportoval vrtulník.

Na místě zasahovali hasiči, kteří vyprostili zraněnou z vozidla. Dechové zkoušky vyloučily, že by řidiči byli pod vlivem alkoholu. Při nehodě vznikla škoda více než osmdesát tisíc korun.

Galerie k článku

Foto HZS JMKFoto HZS JMKFoto HZS JMK

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509