Dnes je čtvrtek, 15. listopad

Krátké zprávy

KRASOVÁ: Zásobil se cigaretami

2.10.2018 23:44

Cigaretami se asi potřeboval řádně zásobit zatím neznámý pachatel. Ten se v noci v Krasové násilím dostal do tamní prodejny se smíšeným zbožím. Po poničení vstupních dveří sebral cigarety různých značek za asi padesát tisíc korun. Stejným způsobem se dostal možná stejný pachatel do prodejny v Deštné. Tam sebral rovněž cigarety a tabákové výrobky za asi čtyřicet tisíc korun. V obou prodejnách způsobil zloděj celkovou škodu za skoro sto tisíc korun. (hrr)

KŘTINY: Zámek kolo neochránil

2.10.2018 23:44

Zámek na nosiči upevněném na střeše osobního automobilu značky Toyota neochránil na parkovišti před penzionem ve Křtinách horské kolo třicetileté majitelky. Ta odstavila večer před ubytovacím zařízením auto i s kolem na střeše. Když se ráno k autu vrátila, kolo v hodnotě nejméně deset tisíc korun bylo pryč. Zloděj ho odcizil po poškození zámku nosiče. (hrr)

DLOUHÁ LHOTA: Kradl v obecním lese

2.10.2018 23:43

Do obecního lesa v Dlouhé Lhotě v letních měsících jezdil jako do svého zatím neznámý pachatel. Ten v průběhu několika měsíců na dvou místech postupně pokácel třicítku vzrostlých stromů. Odcizením asi třiceti kubíků dřeva tak způsobil obci škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Auto srazilo mladíka, policie hledá svědky

7.8.2018 23:38 | Původní vydání | Radim Hruška

BLANSKO - V úterý 31. července přibližně v 17.45 hodin došlo v Blansku v ulici Poříčí u křižovatky se silnicí III/37435, vedoucí k obci Dolní Lhota k dopravní nehodě osobního automobilu a cyklisty.

Auto srazilo mladíka, policie hledá svědky
Policie ČR. Foto archiv Zrcadla

„Patnáctiletý chlapec na jízdním kole při jízdě z centra města odbočoval na křižovatce vlevo, kdy jej při tomto srazil projíždějící řidič osobního automobilu, menší velikosti, stříbrné nebo bílé barvy. Řidič uvedeného vozidla po nehodě nezastavil a z místa ujel,“ popsal policejní mluvčí David Chaloupka.

Policisté vyšetřující tuto nehodu žádají svědky, kteří v době nehody místem projížděli a mohli by k uvedené nehodě, k osobě řidiče nebo k zúčastněnému osobnímu vozidlu podat jakoukoli informaci, aby zatelefonovali na číslo 602 195 569 nebo na policejní tísňovou linku 158.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509