KRASOVÁ: Zásobil se cigaretami

2.10.2018 23:44

Cigaretami se asi potřeboval řádně zásobit zatím neznámý pachatel. Ten se v noci v Krasové násilím dostal do tamní prodejny se smíšeným zbožím. Po poničení vstupních dveří sebral cigarety různých značek za asi padesát tisíc korun. Stejným způsobem se dostal možná stejný pachatel do prodejny v Deštné. Tam sebral rovněž cigarety a tabákové výrobky za asi čtyřicet tisíc korun. V obou prodejnách způsobil zloděj celkovou škodu za skoro sto tisíc korun. (hrr)

KŘTINY: Zámek kolo neochránil

Zámek na nosiči upevněném na střeše osobního automobilu značky Toyota neochránil na parkovišti před penzionem ve Křtinách horské kolo třicetileté majitelky. Ta odstavila večer před ubytovacím zařízením auto i s kolem na střeše. Když se ráno k autu vrátila, kolo v hodnotě nejméně deset tisíc korun bylo pryč. Zloděj ho odcizil po poškození zámku nosiče. (hrr)

DLOUHÁ LHOTA: Kradl v obecním lese

2.10.2018 23:43

Do obecního lesa v Dlouhé Lhotě v letních měsících jezdil jako do svého zatím neznámý pachatel. Ten v průběhu několika měsíců na dvou místech postupně pokácel třicítku vzrostlých stromů. Odcizením asi třiceti kubíků dřeva tak způsobil obci škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!

Blansko přivezlo bod z Havlíčkova Brodu za bezbrankovou remízu

6.11.2017 3:55 | Původní vydání | Lubomír Slezák

REGION - Ve fotbalové divizi D hrálo Blansko na Hřišti Havlíčkova Brodu a vybojovalo bod, v krajském přeboru Boskovice porazily Ivančice a Ráječko rozstřílelo Veselí.

Zápas Boskovic. Foto Lubomír Slezák

Divize D: Havlíčkův Brod - Blansko 0:0 (0:0).

Blansko: Záleský - Feik, Šplíchal, Bokůvka, Imramovský, Závodný, Chloupek (88. Hladký), Šmerda, Pšikal, Kratochvíl (77. Škrabal), Trtílek.

V záři a v říjnu se fotbalistům A týmu FK Blansko na hřištích soupeřů bodovat nepodařilo. Listopad zahájili svěřenci trenéra Martina Maši bodovým ziskem na hřišti dvanáctého Havlíčkova Brodu.

Další výsledky 14. kola: Žďár nad Sázavou - Stará Říše 1:0, Šumperk - Bzenec 7:0, Polná - Třebíč 2:1, Vrchovina - Tišnov 0:2, Strání - Tasovice 0:1, Ždírec nad Doubravou - Rosice 1:3, Břeclav - Velká Bíteš 1:4.

6

V patnáctém kole hostí Blansko Šumperk, utkání se hraje v sobotu 11. listopadu ve 14 hodin.

Krajský přebor

1. kolo: Boskovice - Ivančice 4:1 (2:1), 22. Müller, 29. Stara, 62. Preč, 67. Novák  - 4. Ryška.

Boskovice: Bednář - Václavek, Daněk, Černý (87. Feruga), Müller, Preč (73. Hlaváček), Martínek, Živný (80. Horák), Novák (85. Henek), Růžička (46. Kubín), Stara.

Poslední zápas podzimu nezačal pro domácí dobře, když hned první útok Ivančic znamenal první branku utkání. Během dalších deseti minut domácí spálili tři šance, vyrovnání znamenala až nádherná střela Müllera. Za sedm minut Stara otočil skóre zápasu a poté hosty dvakrát zachránila tyč.

Také ve druhé půli byl domácí celek lepší, po kombinační akci v 61. minutě přesně zakončoval Preč. Hosté otevřeli hru, Boskovice podržel skvělými zákroky brankář Bednář. A tak udeřilo opět na druhé straně, kdy po centru zleva zakončoval hlavou Novák.

Ráječko - Veselí nad Moravou 8:2 (4:0), 18. a 20. Sehnal, 23. Lidmila, 27. Sedláček, 47. Mičko, 63., 88. a 90. Keprt D. - 74. Klimek, 85. Vaďura.

Ráječko: Němeček - Keprt R., Sedlák, Müller, Sedláček, Lidmila, Zeman (49. Keprt D.), Sehnal (49. Horák), Horáček, Mičko, Bárta.

Po necelé půlhodině vedli domácí o čtyři branky a bylo rozhodnuto. Za stavu 6:0 se dvakrát trefili hosté, ale střelecky disponovaný Daniel Keprt vstřelil hattrick a završil vysoké vítězství domácích.

Další výsledky 1. kola: Lanžhot - Mutěnice 1:0, Bosonohy - MS Brno 6:0, Bučovice - Bohunice 0:0, Moravský Krumlov - Sparta Brno 1:1, Bystrc-Kníničky - Rousínov 2:0, Svratka Brno - Vojkovice 2:2.