Dnes je neděle, 23. září

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Boskovické služby charity zvou na Zahradní slavnost

11.6.2018 11:55 | Původní vydání | Vladěna Jarůšková

BOSKOVICE - Střílení z luku, trampolínu, skákací hrad a další bohatý program pro děti i dospělé připravují pracovníci Oblastní charity Blansko na Zahradní slavnost v Boskovicích.

Boskovické služby charity zvou na Zahradní slavnost
Betany. Ilustrační foto charita

Bude se konat v neděli 17. června od jedenácti dopoledne v areálu Betany, a jako v loňských ročnících začne mší svatou.

Odpoledne pak program nabídne vystoupení dívčí hudební skupiny Nell, kouzelníka a na závěr mexické rytmy skupiny Mariachi espueles. Konec slavnosti je naplánovaný na podvečer.

Návštěvníci se během ní můžou občerstvit pivem, limonádou, klobásou, gulášem a dalšími dobrotami.

Zahradní slavnost tradičně pořádají Betany, Emanuel a Centrum “PRO“ Boskovice, služby Oblastní charity Blansko sídlící v Boskovicích. Kdo z příchozí bude mít zájem, může se s pracovníky Betany do prostor zařízení podívat.

„Cílem Zahradní slavnosti je otevřít se veřejnosti, ukázat lidem, kde naši klienti bydlí a pracují. Nechceme působit jako uzavřené zařízení,“ říká vedoucí Betany David Zachoval. 

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509