Dnes je pátek, 16. listopad

Krátké zprávy

KRASOVÁ: Zásobil se cigaretami

2.10.2018 23:44

Cigaretami se asi potřeboval řádně zásobit zatím neznámý pachatel. Ten se v noci v Krasové násilím dostal do tamní prodejny se smíšeným zbožím. Po poničení vstupních dveří sebral cigarety různých značek za asi padesát tisíc korun. Stejným způsobem se dostal možná stejný pachatel do prodejny v Deštné. Tam sebral rovněž cigarety a tabákové výrobky za asi čtyřicet tisíc korun. V obou prodejnách způsobil zloděj celkovou škodu za skoro sto tisíc korun. (hrr)

KŘTINY: Zámek kolo neochránil

2.10.2018 23:44

Zámek na nosiči upevněném na střeše osobního automobilu značky Toyota neochránil na parkovišti před penzionem ve Křtinách horské kolo třicetileté majitelky. Ta odstavila večer před ubytovacím zařízením auto i s kolem na střeše. Když se ráno k autu vrátila, kolo v hodnotě nejméně deset tisíc korun bylo pryč. Zloděj ho odcizil po poškození zámku nosiče. (hrr)

DLOUHÁ LHOTA: Kradl v obecním lese

2.10.2018 23:43

Do obecního lesa v Dlouhé Lhotě v letních měsících jezdil jako do svého zatím neznámý pachatel. Ten v průběhu několika měsíců na dvou místech postupně pokácel třicítku vzrostlých stromů. Odcizením asi třiceti kubíků dřeva tak způsobil obci škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Boskovické služby charity zvou na Zahradní slavnost

11.6.2018 11:55 | Původní vydání | Vladěna Jarůšková

BOSKOVICE - Střílení z luku, trampolínu, skákací hrad a další bohatý program pro děti i dospělé připravují pracovníci Oblastní charity Blansko na Zahradní slavnost v Boskovicích.

Boskovické služby charity zvou na Zahradní slavnost
Betany. Ilustrační foto charita

Bude se konat v neděli 17. června od jedenácti dopoledne v areálu Betany, a jako v loňských ročnících začne mší svatou.

Odpoledne pak program nabídne vystoupení dívčí hudební skupiny Nell, kouzelníka a na závěr mexické rytmy skupiny Mariachi espueles. Konec slavnosti je naplánovaný na podvečer.

Návštěvníci se během ní můžou občerstvit pivem, limonádou, klobásou, gulášem a dalšími dobrotami.

Zahradní slavnost tradičně pořádají Betany, Emanuel a Centrum “PRO“ Boskovice, služby Oblastní charity Blansko sídlící v Boskovicích. Kdo z příchozí bude mít zájem, může se s pracovníky Betany do prostor zařízení podívat.

„Cílem Zahradní slavnosti je otevřít se veřejnosti, ukázat lidem, kde naši klienti bydlí a pracují. Nechceme působit jako uzavřené zařízení,“ říká vedoucí Betany David Zachoval. 

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509