Dnes je úterý, 21. srpen

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Čtyři zranění: Auto u Adamova narazilo do pilíře železničního mostu

1.6.2018 2:17 | Původní vydání | Radim Hruška

ADAMOV - Tři posádky zdravotnických záchranářů zasahovaly ve středu v noci u dopravní nehody nedaleko Adamova. Osobní auto tam narazilo do pilíře železničního mostu. Na místě byla čtyři zranění.

Čtyři zranění: Auto u Adamova narazilo do pilíře železničního mostu
Nehoda u Adamova. Foto ZZS JmK

Záchranáři ošetřili čtyři zraněné osoby, jednoho pacienta následně odvezli do brněnské fakultní nemocnice s podezřením na vnitřní krvácení.

Další tři pacienti byli s lehkými poraněními transportováni na chirurgická oddělení Vojenské a Úrazové nemocnice v Brně.

Galerie k článku

Nehoda u Adamova. Foto ZZS JmKNehoda u Adamova. Foto ZZS JmKNehoda u Adamova. Foto ZZS JmK

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509