Dnes je pátek, 16. listopad

Krátké zprávy

KRASOVÁ: Zásobil se cigaretami

2.10.2018 23:44

Cigaretami se asi potřeboval řádně zásobit zatím neznámý pachatel. Ten se v noci v Krasové násilím dostal do tamní prodejny se smíšeným zbožím. Po poničení vstupních dveří sebral cigarety různých značek za asi padesát tisíc korun. Stejným způsobem se dostal možná stejný pachatel do prodejny v Deštné. Tam sebral rovněž cigarety a tabákové výrobky za asi čtyřicet tisíc korun. V obou prodejnách způsobil zloděj celkovou škodu za skoro sto tisíc korun. (hrr)

KŘTINY: Zámek kolo neochránil

2.10.2018 23:44

Zámek na nosiči upevněném na střeše osobního automobilu značky Toyota neochránil na parkovišti před penzionem ve Křtinách horské kolo třicetileté majitelky. Ta odstavila večer před ubytovacím zařízením auto i s kolem na střeše. Když se ráno k autu vrátila, kolo v hodnotě nejméně deset tisíc korun bylo pryč. Zloděj ho odcizil po poškození zámku nosiče. (hrr)

DLOUHÁ LHOTA: Kradl v obecním lese

2.10.2018 23:43

Do obecního lesa v Dlouhé Lhotě v letních měsících jezdil jako do svého zatím neznámý pachatel. Ten v průběhu několika měsíců na dvou místech postupně pokácel třicítku vzrostlých stromů. Odcizením asi třiceti kubíků dřeva tak způsobil obci škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Do Jedovnic se o víkendu sjedou majitelé strojů značky Jawa

16.8.2016 16:17 | Původní vydání | Michal Záboj

JEDOVNICE - Jedovnice budou v sobotu hostit tradiční Jawamotosraz. Dějištěm již šestého setkání majitelů strojů této legendární české značky bude tamní sokolské hřiště. Na své si na akci ale přijdou i nemotorizovaní návštěvníci.

Do Jedovnic se o víkendu sjedou majitelé strojů značky Jawa
Do Jedovnic se sjedou majitelé strojů značky Jawa. Foto Marie Hasoňová

Prezence účastníků začne ve dvanáct hodin. O hodinu později se se vydají na vyjížďku ve směru Kotvrdovice - Senetářov - Podomí - Ruprechtov - Račice - Bukovinka - Bukovina - Křtiny a Jedovnice.

Od čtrnácti hodin se na sokolském hřišti uskuteční přátelské posezení účastníků a dalších návštěvníků Jawamosrazu. Na programu budou soutěže o hodnotné ceny a předání pamětních listů. Celým odpolednem bude provázet moderátoři Kenny a Pionýrka (Petr Burian a Diana Vidová). Setkání vyvrcholí od dvaceti hodin taneční zábavou s kapelou Emergency.

O loňském ročníku Jawamotosrazu jsme psali zde.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509