Dnes je úterý, 22. květen

Krátké zprávy

BLANSKO - Den otevřených dveří se ruší

25.4.2018 11:15

Den otevřených dveří, který měli ve středu 25. dubna pořádat blanenští policisté se přesouvá na jiný termín. Odehraje se pravděpodobně na podzim. (hrr)

ŠOŠŮVKA - Zazní Čechomor i Fleret

20.4.2018 9:54

V neděli 22. dubna v 15 hodin se v kulturním domě v Šošůvce odehraje tradiční jarní koncert Šošůvské scholy, tentokrát s názvem „Nekdy sa zastavte". Zazní skladby od kapel Fleret (Zafúkané, Na Královej holi, Vojna) a Čechomor (Zálinský, Nedověcnosti, Místečko) i od Vlasty Redla (Smrti, Bože můj) a mnoho dalších. Občerstvení zajištěno. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude použit na obnovu fasády šošůvské kaple. (mha)

REGION - Soutěže jsou odloženy

15.3.2018 10:10

Fotbaloví fanoušci si musí na odvetnou část moravských soutěží počkat o týden déle. Na základě klimatických podmínek, stavu hracích ploch, předpovědi počasí a informací z fotbalových klubů byly zápasy 17. kola divize a krajského přeboru odloženy. Divizní 17. kolo bude sehráno 16. a 17. června, tedy jako poslední kolo soutěže, krajský přebor bude hrát odložená utkání v úterý 1. května. (les)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Do Jedovnic se o víkendu sjedou majitelé strojů značky Jawa

16.8.2016 16:17 | Původní vydání | Michal Záboj

JEDOVNICE - Jedovnice budou v sobotu hostit tradiční Jawamotosraz. Dějištěm již šestého setkání majitelů strojů této legendární české značky bude tamní sokolské hřiště. Na své si na akci ale přijdou i nemotorizovaní návštěvníci.

Do Jedovnic se o víkendu sjedou majitelé strojů značky Jawa
Do Jedovnic se sjedou majitelé strojů značky Jawa. Foto Marie Hasoňová

Prezence účastníků začne ve dvanáct hodin. O hodinu později se se vydají na vyjížďku ve směru Kotvrdovice - Senetářov - Podomí - Ruprechtov - Račice - Bukovinka - Bukovina - Křtiny a Jedovnice.

Od čtrnácti hodin se na sokolském hřišti uskuteční přátelské posezení účastníků a dalších návštěvníků Jawamosrazu. Na programu budou soutěže o hodnotné ceny a předání pamětních listů. Celým odpolednem bude provázet moderátoři Kenny a Pionýrka (Petr Burian a Diana Vidová). Setkání vyvrcholí od dvaceti hodin taneční zábavou s kapelou Emergency.

O loňském ročníku Jawamotosrazu jsme psali zde.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509