Dnes je středa, 22. srpen

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Do Jedovnic se o víkendu sjedou majitelé strojů značky Jawa

16.8.2016 16:17 | Původní vydání | Michal Záboj

JEDOVNICE - Jedovnice budou v sobotu hostit tradiční Jawamotosraz. Dějištěm již šestého setkání majitelů strojů této legendární české značky bude tamní sokolské hřiště. Na své si na akci ale přijdou i nemotorizovaní návštěvníci.

Do Jedovnic se o víkendu sjedou majitelé strojů značky Jawa
Do Jedovnic se sjedou majitelé strojů značky Jawa. Foto Marie Hasoňová

Prezence účastníků začne ve dvanáct hodin. O hodinu později se se vydají na vyjížďku ve směru Kotvrdovice - Senetářov - Podomí - Ruprechtov - Račice - Bukovinka - Bukovina - Křtiny a Jedovnice.

Od čtrnácti hodin se na sokolském hřišti uskuteční přátelské posezení účastníků a dalších návštěvníků Jawamosrazu. Na programu budou soutěže o hodnotné ceny a předání pamětních listů. Celým odpolednem bude provázet moderátoři Kenny a Pionýrka (Petr Burian a Diana Vidová). Setkání vyvrcholí od dvaceti hodin taneční zábavou s kapelou Emergency.

O loňském ročníku Jawamotosrazu jsme psali zde.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509