Dnes je úterý, 21. srpen

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Dva muži se v Boskovicích opili a porvali přímo na ulici

4.4.2018 15:57 | Původní vydání | Radim Hruška

BOSKOVICE - Své vášně nedokázali koncem března zkrotit dva muži v Boskovicích. Ve dvě hodiny v noci se rozhodli své rozpory řešit „ručně“. Vzájemné fyzické napadání se odehrálo v Hradní ulici. Oba muže zklidnila až hlídka.

Dva muži se v Boskovicích opili a porvali přímo na ulici
Záběry z boskovického kamerového systému. Foto MP Boskovice

„Strážník-operátor vyslal dvoučlennou smíšenou hlídku Policie ČR a městské policie před noční podnik nacházející se na výjezdu z Masarykova náměstí v Boskovicích. Zde si přímo na dlažbě pozemní komunikace fyzicky „rozdávali“ rány pěstí, dva podnapilí mladíci,“ uvádí boskovičtí strážníci na svém facebooku.

Muži byli navíc pod vlivem alkoholu, nadýchali 2,42, respektive 2,52 promile. Rvačce přihlíželo také několik diváků. Společná hlídka policie musela použít donucovacích prostředků - hmatů a chvatů, aby mladíky od sebe oddělila a částečně zklidnila.

„Dále bylo nutno ze strany policistů použít služební pouta a předvést oba muže na služebnu ke zjištění jejich totožnosti a podání vysvětlení ve věci fyzického napadání. Zde byli muži obviněni ze spáchání přestupku proti občanskému soužití, kdy je možno ze strany policie uložit příkazem pokutu do výše deseti tisíc korun,“ popsali strážníci.

Galerie k článku

Záběry z boskovického kamerového systému. Foto MP BoskoviceZáběry z boskovického kamerového systému. Foto MP BoskoviceZáběry z boskovického kamerového systému. Foto MP BoskoviceZáběry z boskovického kamerového systému. Foto MP Boskovice
Záběry z boskovického kamerového systému. Foto MP BoskoviceZáběry z boskovického kamerového systému. Foto MP BoskoviceZáběry z boskovického kamerového systému. Foto MP BoskoviceZáběry z boskovického kamerového systému. Foto MP Boskovice

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509