Dnes je pondělí, 15. říjen

Krátké zprávy

KRASOVÁ: Zásobil se cigaretami

2.10.2018 23:44

Cigaretami se asi potřeboval řádně zásobit zatím neznámý pachatel. Ten se v noci v Krasové násilím dostal do tamní prodejny se smíšeným zbožím. Po poničení vstupních dveří sebral cigarety různých značek za asi padesát tisíc korun. Stejným způsobem se dostal možná stejný pachatel do prodejny v Deštné. Tam sebral rovněž cigarety a tabákové výrobky za asi čtyřicet tisíc korun. V obou prodejnách způsobil zloděj celkovou škodu za skoro sto tisíc korun. (hrr)

KŘTINY: Zámek kolo neochránil

2.10.2018 23:44

Zámek na nosiči upevněném na střeše osobního automobilu značky Toyota neochránil na parkovišti před penzionem ve Křtinách horské kolo třicetileté majitelky. Ta odstavila večer před ubytovacím zařízením auto i s kolem na střeše. Když se ráno k autu vrátila, kolo v hodnotě nejméně deset tisíc korun bylo pryč. Zloděj ho odcizil po poškození zámku nosiče. (hrr)

DLOUHÁ LHOTA: Kradl v obecním lese

2.10.2018 23:43

Do obecního lesa v Dlouhé Lhotě v letních měsících jezdil jako do svého zatím neznámý pachatel. Ten v průběhu několika měsíců na dvou místech postupně pokácel třicítku vzrostlých stromů. Odcizením asi třiceti kubíků dřeva tak způsobil obci škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Dva muži se v Boskovicích opili a porvali přímo na ulici

4.4.2018 15:57 | Původní vydání | Radim Hruška

BOSKOVICE - Své vášně nedokázali koncem března zkrotit dva muži v Boskovicích. Ve dvě hodiny v noci se rozhodli své rozpory řešit „ručně“. Vzájemné fyzické napadání se odehrálo v Hradní ulici. Oba muže zklidnila až hlídka.

Dva muži se v Boskovicích opili a porvali přímo na ulici
Záběry z boskovického kamerového systému. Foto MP Boskovice

„Strážník-operátor vyslal dvoučlennou smíšenou hlídku Policie ČR a městské policie před noční podnik nacházející se na výjezdu z Masarykova náměstí v Boskovicích. Zde si přímo na dlažbě pozemní komunikace fyzicky „rozdávali“ rány pěstí, dva podnapilí mladíci,“ uvádí boskovičtí strážníci na svém facebooku.

Muži byli navíc pod vlivem alkoholu, nadýchali 2,42, respektive 2,52 promile. Rvačce přihlíželo také několik diváků. Společná hlídka policie musela použít donucovacích prostředků - hmatů a chvatů, aby mladíky od sebe oddělila a částečně zklidnila.

„Dále bylo nutno ze strany policistů použít služební pouta a předvést oba muže na služebnu ke zjištění jejich totožnosti a podání vysvětlení ve věci fyzického napadání. Zde byli muži obviněni ze spáchání přestupku proti občanskému soužití, kdy je možno ze strany policie uložit příkazem pokutu do výše deseti tisíc korun,“ popsali strážníci.

Galerie k článku

Záběry z boskovického kamerového systému. Foto MP BoskoviceZáběry z boskovického kamerového systému. Foto MP BoskoviceZáběry z boskovického kamerového systému. Foto MP BoskoviceZáběry z boskovického kamerového systému. Foto MP Boskovice
Záběry z boskovického kamerového systému. Foto MP BoskoviceZáběry z boskovického kamerového systému. Foto MP BoskoviceZáběry z boskovického kamerového systému. Foto MP BoskoviceZáběry z boskovického kamerového systému. Foto MP Boskovice

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509