Dnes je neděle, 23. září

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Eliška Trmačová z Velkých Opatovic rehabilituje díky daru policistů

30.11.2017 19:43 | Původní vydání | Radim Hruška

VELKÉ OPATOVICE - Eliška Trmačová z Velkých Opatovic s rodiči rehabilituje v Klimkovicích. Léčebný pobyt si užívá díky daru blanenských policistů, kteří vybrali peníze v rámci fotbalového turnaje. V těchto dnech na policii dorazil pohled s pozdravem.

Eliška Trmačová z Velkých Opatovic rehabilituje díky daru policistů
Předání šeku Elišce. Foto Policie ČR

Policisté vybírali peníze na charitativním Memoriálu Marka Opatřila, při kterém si připomínají kolegu, který podlehl srdeční slabosti při fotbalovém zápase. Letošní ročník tak přinesl peníze pro Elišku Trmačovou z Velkých Opatovic, která je postižena mozkovou obrnou.

Na turnaji, který se konal ve sportovním areálu ve Valchově, se vybralo patnáct tisíc korun. Peníze na týdenní pobyt předali zástupci blanenských policistů v září Elišce a jejím rodičům v jejich domku ve Velkých Opatovicích.

„Rodiče při předání daru ocenili lidský přístup policistů a skvělou myšlenku, Eliška se pak vedle velkého šeku radovala z drobných dárků. Rozzářené oči dítěte pak byly tou nejemotivnější odměnou jak pro předávající policisty, tak i pro jejich kolegy,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Galerie k článku

Pozdrav od Elišky. Foto Policie ČR

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509