INZERCE

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

INZERCE

Dnešní akce

Sledujte nás!

Hokejisté Blanska porazili Rosice, Boskovice padly v Uničově

12.2.2018 8:13 | Původní vydání | Lubomír Slezák

REGION - Ve dvacátém kole Krajské ligy hokejistů si třetí porážku v soutěži připsal celek Boskovic, v souboji celků, které uzavírají tabulku, bylo lepší domácí Blansko.

Hokejový zápas. Ilustrační foto archiv Zrcadla

Dynamiters Blansko - Štika Rosice 4:1 (3:0, 0:1, 1:0), 2. Jílek, 15. a 20. Grünwald, 50. Hanzlík - 23. Šíma.

Blansko od začátku potvrzovalo roli favorita a hned ve druhé minutě otevřelo skóre zápasu, když střelu Sedláčka dorazil Jílek. Hosty to ale nezlomilo, jejich šance ale dokázal likvidovat blanenský strážce svatyně Vlach. A tak v 15. minutě přidali domácí druhou branku, když Grünwald tečoval střelu Jakubce. Minutu před koncem první třetiny měli domácí výhodu přesilovky, kterou střelou do odkryté branky proměnil Grünwald.

Ve třiadvacáté minutě se aktivním hostům podařilo snížit, když střelu Šímy tečoval jeden z obránců do domácí branky. V dalším průběhu druhé dvacetiminutovky viděli fanoušci několik šancí na obou stranách, ale skóre zápasu se nezměnilo.

V závěrečné dvacetiminutovce nejprve Grünwald trefil tyčku, v padesáté minutě přišla úspěšná dorážka Hanzlíka, která vnesla na domácí hokejky klid.

Blansko si tak připsalo plný bodový zisk.

HC Uničov - SKMB Boskovice (2:0, 3:1, 0:2), 1. Korhoň, 19. Korhoň, 24. Žajgla, 34. Handl, 37. Korhoň - 38. Skácel, 41. Vágner, 47. Skácel.

Uničov měl skvělý úvod zápasu, když se hned v první minutě dostal do vedení a střeleckou převahu držel prakticky až do konce druhé třetiny. Hosté se poprvé trefili až za stavu 5:0, v závěrečné části snížili na rozdíl dvou branek, ale na víc už sílu neměli.

Další výsledky: Kroměříž - Břeclav 17:1, Uherský Brod - Uherský Ostroh 3:4, Velké Meziříčí - Velká Bíteš 1:2 pp.