14.11.2017 7:13

Do církevního objektu v Lysicích se vloupal zloděj. Zatím neznámý pachatel využil podvečerní dobu, kdy se duchovní věnoval svým farníkům. Do příbytku se zloděj dostal po násilném otevření vrat a následně stejným způsobem po poničení dveří. „Obydlí prohledal a pouze uloženou finanční hotovost. Škoda je více než patnáct tisíc korun,“ doplnil policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

RÁJEC-JESTŘEBÍ - Nákup se prodražil

14.11.2017 7:12

Polední nákup se pořádně prodražil devětapadesátiletému muži. Ten nechal před prodejnou v Rájci-Jestřebí ve stojanu odstavené jízdní kolo. „Když se po asi pěti minutách vrátil, bicykl byl pryč. Zatím neznámý pachatel, který byl opravdu hodně pohotový a drzý, tak způsobil majiteli škodu za skoro třicet tisíc korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

VODĚRADY - Ukradl mobilní záchody

7.11.2017 12:56

Tři mobilní záchody ukradl zloděj ve Voděradech. „Získat je nebylo nijak složité. Na volně přístupný pozemek se zloděj dostal pohodlně a stejně tak i k nezajištěným toaletám. Škoda je skoro čtyřicet tisíc korun,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

všechny

Dnešní akce

akce
Velké Opatovice – Kostel svatého Jiří v 16 hod.: Koncert k svátku svaté Cecílie.

kina
Blansko v 15 hod. Příšerákovi.
Blansko v 17.30 hod. Liga spravedlnosti. (3D)
Blansko ve 20 hod. Zahradnictví: Nápadník.
Boskovice ve 14 hod. My Little Pony Film.
Boskovice v 17 hod. Lego® Ninjago® Film.
Boskovice v 19.30 hod. Filmový klub – Projekt 100: Cesta na Měsíc + Le Malér Trio.

všechny

Sledujte nás!

Hokejisté Boskovic jsou stále bez ztráty bodu, Blansko prohrálo

2.11.2017 8:19 | Původní vydání | Lubomír Slezák

REGION - Krajská hokejová liga měla na programu sedmé kolo. V něm Blansko těsně prohrálo v Břeclavi, hokejisté Boskovic pokračovali ve vítězném tažení a přivezli body z Uherského Ostrohu.

Hokejový zápas. Ilustrační foto archiv Zrcadla

HC Lvi Břeclav – HC Dynamiters Blansko 6:5 (2:2, 1:1, 3:2), 10. Hrbatý, 14. Jajcay, 28. Průdek, 54. Hrbatý, 55. Gabriška, 59. Gabriška - 9. Král, 11. Jílek, 21. Bílý, 57. Berka, 60. Berka.

Duel to byl až do posledních vteřin vyrovnaný, Blansko značnou část utkání vedlo, Lvi však dokázali otočit vývoj utkání a zvítězit 6:5.

Zápas začal pro hosty slibně, když v deváté minutě otevřel skóre utkání Král. Domácí však vzápětí dokázali vyrovnat, stejně tak tomu bylo o pár minut později. Hned na začátku druhé třetiny se trefil Bílý, ale domácí znovu vyrovnali.

V závěrečné třetině odskočili domácí na rozdíl dvou branek, v sedmapadesáté minutě vstřelil kontaktní branku Berka, ale o minutu později Lvi skórovali pošesté. Na konečných 6:5 svojí druhou brankou upravil půl minuty před koncem opět Berka, ale v následujících sekundách již Dynamiters nestihli vyrovnat.

Uherský Ostroh - Boskovice 3:6 (0:2, 3:2,0:2), 34. Zalubil, 34. Stránský, 38. Tomi - 8. Pelikán, 14. Bednář, 21. Špok, 40. Kárný, 56. Maksa, 60. Špok.

Utkání třetího celku s druhým bylo velice vyrovnané, hosté rozhodli o svém vítězství až v posledních pěti minutách.

Další výsledky 7. kola: Rosice - Uherský Brod 4:10, V. Bíteš - Uničov 3:4 pp, Uh. Hradiště - Kroměříž 3:6.