Dnes je sobota, 17. březen

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

REGION - Soutěže jsou odloženy

15.3.2018 10:10

Fotbaloví fanoušci si musí na odvetnou část moravských soutěží počkat o týden déle. Na základě klimatických podmínek, stavu hracích ploch, předpovědi počasí a informací z fotbalových klubů byly zápasy 17. kola divize a krajského přeboru odloženy. Divizní 17. kolo bude sehráno 16. a 17. června, tedy jako poslední kolo soutěže, krajský přebor bude hrát odložená utkání v úterý 1. května. (les)

BOSKOVICE - Ukradl řídící jednotku

14.3.2018 9:19

S jasným cílem se vydal krást do Boskovic zatím neznámý zloděj. Na parkovišti v areálu tamní firmy jej přilákala zaparkovaná dodávka značky Fiat. „Zloděj překonal plot a násilím otevřel kabinu odstaveného vozidla. V ní sice nic neodcizil, ale otevřel si přední kapotu a z motorového prostoru odcizil řídící jednotku motoru. Majiteli tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun,“ přidal podrobnosti policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

ADAMOV - Zloděj navštívil firmu

23.1.2018 9:48

Policisté vyšetřují případ vloupání do sídla jedné z firem v Adamově. Zloděj se do objektu dostal nejprve přes volně přístupné požární schodiště. Ve druhém patře budovy poničil vstupní dveře od kanceláře. „Z ní se pak stejným násilným způsobem dostal do dalších místností. Všechny kanceláře prohledal a odcizil počítač, tablet a další věci. Hodily se mu i dvě alkoholu. Škoda je více než deset tisíc korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (jad)

všechny

INZERCE

reklama

Dnešní akce

akce
Blansko – Knihovna v 10.30 hod.: Dětské knižní promítání – Já nejsem tvoje maminka.
Blansko – MC Paleček ve 13 až 17 hod.: Domečky pro panenky z kartonů.
Blansko – Knihovna v 15 hod.: Promítej i Ty! – Zemřít pro design.
Kunštát – Kulturní dům v 15 hod.: Karneval nejen pro děti.
Letovice – ZUŠ ve 20 hod.: Rómská divadelní komedie – Miri fajta.
Letovice – Kulturní dům ve 20 hod.: Sportovní ples.
Svitávka – Sokolovna ve 20 hod.: Tvoje tvář má známý vzhled, maškarní ples.
Velké Opatovice – Kartografické centrum v 9 až 16 hod.: Velikonoční trhy.
Velké Opatovice – Orlovna ve 14.30 hod.: První pomoc nejsou žádné čáry, ale umí zázraky..., seminář.


kina
Blansko v 15 a 17.30 hod. Cesta za králem Trollů.
Blansko ve 20 hod. Tomb Raider.
Boskovice ve 14 a 17 hod. Včelka Mája: Medové hry.
Boskovice v 19.30 hod. Tomb Raider.

všechny

Sledujte nás!Hokejisté Boskovic mají v play-off na svém kontě první výhru

1.3.2018 8:49 | Původní vydání | Lubomír Slezák

REGION - Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska rozehrála ve středu 28. února čtvrtfinálové boje play-off. Tým Boskovic, jako vítěz základní části, hostil v prvním čtvrtfinálovém klání osmý Uherský Brod. Ten se do play-off dostal až v závěrečném kole po domácím vítězství nad celkem Uničova.

Hokejisté Boskovic mají v play-off na svém kontě první výhru
Zápas Boskovic. Foto Lubomír Slezák

Vzájemné zápasy týmů byly v této sezoně velmi vyrovnané, v Uherském Brodu Boskovice vyhrály 6:5 po prodloužení, na boskovickém ledě domácí celek zvítězil 4:3.

Boskovice - Uherský Brod 4:2 (2:0, 1:1, 1:1), 7. Karný, 16. Hnilička, 32. Hnilička, 47. Špok - 21. a 50. Vaculín.

Boskovice: Chvátal - Krejčiřík, Maksa, Dufek, Surý Z., Vágner, Cívka, Pelikán, Benýšek, Hnilička, Karný, Bednář, Špok, Skácel, Šebek, Klaus, Šmíd.

Snad i velký mráz se promítl do návštěvy tohoto zápasu, vždyť na tribunách sledovala zajímavé utkání stovka fanoušků.

První třetina patřila herně týmu Boskovic, velká šance ale končily na skvělém hostujícím brankáři. Ten kapituloval až v sedmé minutě, když ho prostřelil Karný, dalšími zákroky přiváděl domácí střelce k zoufalství. Recept na něj našel až v 16. minutě Hnilička, který se prosadil po samostatné akci střelou do protipohybu brankáře. V závěru třetiny nevyužil domácí celek dvojnásobnou přesilovku.

Druhou část začali lépe hostů, kteří ve druhé minutě dokázali snížit, a aktivita se přestěhovala na jejich hokejky. Ale také domácí brankář Chvátal prokazoval své kvality, a tak se z další branky radovali krátce po polovině druhé třetiny znovu domácí.

V závěrečné části byli opticky znovu lepší domácí, kteří ve 47. minutě přidali čtvrtou branku. Hosté sice dokázali za tři minuty odpovědět, ale to bylo z jejich strany všechno.

Odveta se hraje v sobotu v Uherském Brodu, případné třetí utkání by přišlo na řadu v neděli 4. března v Boskovicích.  

Další čtvrtfinálové výsledky: Velká Bíteš (4) - Uničov (5) 2:7, Uherský Ostroh (3) - Kroměříž (6) 2:3, Velké Meziříčí (2) - Uherské Hradiště (7) 5:3.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509