Dnes je pátek, 16. listopad

Krátké zprávy

KRASOVÁ: Zásobil se cigaretami

2.10.2018 23:44

Cigaretami se asi potřeboval řádně zásobit zatím neznámý pachatel. Ten se v noci v Krasové násilím dostal do tamní prodejny se smíšeným zbožím. Po poničení vstupních dveří sebral cigarety různých značek za asi padesát tisíc korun. Stejným způsobem se dostal možná stejný pachatel do prodejny v Deštné. Tam sebral rovněž cigarety a tabákové výrobky za asi čtyřicet tisíc korun. V obou prodejnách způsobil zloděj celkovou škodu za skoro sto tisíc korun. (hrr)

KŘTINY: Zámek kolo neochránil

2.10.2018 23:44

Zámek na nosiči upevněném na střeše osobního automobilu značky Toyota neochránil na parkovišti před penzionem ve Křtinách horské kolo třicetileté majitelky. Ta odstavila večer před ubytovacím zařízením auto i s kolem na střeše. Když se ráno k autu vrátila, kolo v hodnotě nejméně deset tisíc korun bylo pryč. Zloděj ho odcizil po poškození zámku nosiče. (hrr)

DLOUHÁ LHOTA: Kradl v obecním lese

2.10.2018 23:43

Do obecního lesa v Dlouhé Lhotě v letních měsících jezdil jako do svého zatím neznámý pachatel. Ten v průběhu několika měsíců na dvou místech postupně pokácel třicítku vzrostlých stromů. Odcizením asi třiceti kubíků dřeva tak způsobil obci škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Hokejisté Boskovic mají v play-off na svém kontě první výhru

1.3.2018 8:49 | Původní vydání | Lubomír Slezák

REGION - Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska rozehrála ve středu 28. února čtvrtfinálové boje play-off. Tým Boskovic, jako vítěz základní části, hostil v prvním čtvrtfinálovém klání osmý Uherský Brod. Ten se do play-off dostal až v závěrečném kole po domácím vítězství nad celkem Uničova.

Hokejisté Boskovic mají v play-off na svém kontě první výhru
Zápas Boskovic. Foto Lubomír Slezák

Vzájemné zápasy týmů byly v této sezoně velmi vyrovnané, v Uherském Brodu Boskovice vyhrály 6:5 po prodloužení, na boskovickém ledě domácí celek zvítězil 4:3.

Boskovice - Uherský Brod 4:2 (2:0, 1:1, 1:1), 7. Karný, 16. Hnilička, 32. Hnilička, 47. Špok - 21. a 50. Vaculín.

Boskovice: Chvátal - Krejčiřík, Maksa, Dufek, Surý Z., Vágner, Cívka, Pelikán, Benýšek, Hnilička, Karný, Bednář, Špok, Skácel, Šebek, Klaus, Šmíd.

Snad i velký mráz se promítl do návštěvy tohoto zápasu, vždyť na tribunách sledovala zajímavé utkání stovka fanoušků.

První třetina patřila herně týmu Boskovic, velká šance ale končily na skvělém hostujícím brankáři. Ten kapituloval až v sedmé minutě, když ho prostřelil Karný, dalšími zákroky přiváděl domácí střelce k zoufalství. Recept na něj našel až v 16. minutě Hnilička, který se prosadil po samostatné akci střelou do protipohybu brankáře. V závěru třetiny nevyužil domácí celek dvojnásobnou přesilovku.

Druhou část začali lépe hostů, kteří ve druhé minutě dokázali snížit, a aktivita se přestěhovala na jejich hokejky. Ale také domácí brankář Chvátal prokazoval své kvality, a tak se z další branky radovali krátce po polovině druhé třetiny znovu domácí.

V závěrečné části byli opticky znovu lepší domácí, kteří ve 47. minutě přidali čtvrtou branku. Hosté sice dokázali za tři minuty odpovědět, ale to bylo z jejich strany všechno.

Odveta se hraje v sobotu v Uherském Brodu, případné třetí utkání by přišlo na řadu v neděli 4. března v Boskovicích.  

Další čtvrtfinálové výsledky: Velká Bíteš (4) - Uničov (5) 2:7, Uherský Ostroh (3) - Kroměříž (6) 2:3, Velké Meziříčí (2) - Uherské Hradiště (7) 5:3.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509