Dnes je středa, 22. srpen

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Hokejisté Boskovic mají v play-off na svém kontě první výhru

1.3.2018 8:49 | Původní vydání | Lubomír Slezák

REGION - Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska rozehrála ve středu 28. února čtvrtfinálové boje play-off. Tým Boskovic, jako vítěz základní části, hostil v prvním čtvrtfinálovém klání osmý Uherský Brod. Ten se do play-off dostal až v závěrečném kole po domácím vítězství nad celkem Uničova.

Hokejisté Boskovic mají v play-off na svém kontě první výhru
Zápas Boskovic. Foto Lubomír Slezák

Vzájemné zápasy týmů byly v této sezoně velmi vyrovnané, v Uherském Brodu Boskovice vyhrály 6:5 po prodloužení, na boskovickém ledě domácí celek zvítězil 4:3.

Boskovice - Uherský Brod 4:2 (2:0, 1:1, 1:1), 7. Karný, 16. Hnilička, 32. Hnilička, 47. Špok - 21. a 50. Vaculín.

Boskovice: Chvátal - Krejčiřík, Maksa, Dufek, Surý Z., Vágner, Cívka, Pelikán, Benýšek, Hnilička, Karný, Bednář, Špok, Skácel, Šebek, Klaus, Šmíd.

Snad i velký mráz se promítl do návštěvy tohoto zápasu, vždyť na tribunách sledovala zajímavé utkání stovka fanoušků.

První třetina patřila herně týmu Boskovic, velká šance ale končily na skvělém hostujícím brankáři. Ten kapituloval až v sedmé minutě, když ho prostřelil Karný, dalšími zákroky přiváděl domácí střelce k zoufalství. Recept na něj našel až v 16. minutě Hnilička, který se prosadil po samostatné akci střelou do protipohybu brankáře. V závěru třetiny nevyužil domácí celek dvojnásobnou přesilovku.

Druhou část začali lépe hostů, kteří ve druhé minutě dokázali snížit, a aktivita se přestěhovala na jejich hokejky. Ale také domácí brankář Chvátal prokazoval své kvality, a tak se z další branky radovali krátce po polovině druhé třetiny znovu domácí.

V závěrečné části byli opticky znovu lepší domácí, kteří ve 47. minutě přidali čtvrtou branku. Hosté sice dokázali za tři minuty odpovědět, ale to bylo z jejich strany všechno.

Odveta se hraje v sobotu v Uherském Brodu, případné třetí utkání by přišlo na řadu v neděli 4. března v Boskovicích.  

Další čtvrtfinálové výsledky: Velká Bíteš (4) - Uničov (5) 2:7, Uherský Ostroh (3) - Kroměříž (6) 2:3, Velké Meziříčí (2) - Uherské Hradiště (7) 5:3.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509