INZERCE

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!

Hokejisté Boskovic poprvé prohráli, doma podlehli Velkému Meziříčí

27.11.2017 5:18 | Původní vydání | Lubomír Slezák

BOSKOVICE - Šlágrem jedenáctého kola Krajské hokejové ligy bylo měření sil dvou dosud neporažených celků, na ledě vedoucích Boskovic se představilo druhé Velké Meziříčí.

Zápas Boskovic. Foto Petr Nečas

SKMB Boskovice - HHK Velké Meziříčí 3:4 (0:0, 1:2, 2:2), 36. Benýšek, 50. Dufek, 58. Špok – 22. Urban, 31. Šimka, 46. Rozmarín, 46. Sobotka.

Boskovice: Chvátal - Fabiánek, Surý A., Maksa, Dufek, Surý Z., Vágner, Krejčiřík, Benýšek, Skácel, Šebek, Špok, Hnilička, Klaus, Karný, Bednář, Pelikán, Šmíd.

Vyrovnané utkání nabídlo dvěm stovkám diváků několik důležitých minut, ve kterých se rozhodlo o výsledku sobotního utkání.

Po vyrovnané první třetině se do vedení dostali ve třetí minutě druhé části hosté, kteří o devět minut později svoje vedení navýšili na dvě branky. Domácí celek sice vstřelil ve 36. minutě kontaktní branku, ale prostřední třetina patřila opticky hostům. Svědčí o tom i poměr střel na branku 7:13.

Horší vstup do třetí části si domácí snad ani nemohli představit. Na začátku sedmé minuty se v rozmezí 10 vteřin hosté dvakrát střelecky prosadili a vedli už o tři branky. Celek Boskovic sice dokázal dvě minuty před koncem snížit na rozdíl jediné braky, ale k vyrovnání nevedla ani závěrečná power-play.

Další výsledky 11. kola: Rosice – Břeclav 4:6, Velká Bíteš - Uherské Hradiště 7:5, Uničov - Uherský Brod 9:4.