INZERCE

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!

Hokejisté Boskovic porazili na domácím ledě Kroměříž

5.2.2018 13:39 | Původní vydání | Lubomír Slezák

BOSKOVICE - Devatenácté kolo Krajské ligy hokejistů přivedlo do Boskovic celek Kroměříže, tým Blanska měl v tomto kole volno.

Hokejový zápas. Ilustrační foto archiv Zrcadla

SKMB Boskovice - HK Kroměříž 2:1pp (0:0, 1:0, 0:1, 1:0), 27. Šebek, 61. Bednář - 43. Gazda.

Domácí nastoupili v kompletní sestavě, hosté přijeli jen se čtyřmi obránci a bez střelce Murína.

Hrál se velice rychlý hokej, hosté působili lepším dojmem, ale velké šance Vaňka a Zavřela zlikvidoval skvělý Chvátal v domácí brance. Na druhé straně brankář Svoboda chytil šance Skácela a Špoka, na bezbrankovém stavu nic nezměnila ani dvojnásobná přesilovka hostů.

Ve druhé třetině byla hra velice vyrovnaná, domácí celek se ve 27. minutě dostal do vedení, když Šebek protlačil puk za záda Svobody. V největší šanci hostů trefil Sedlář břevno domácí branky.

Úvod závěrečné třetiny patřil hostům, ve 43. minutě Gazda po vyjetí z rohu překonal Chvátala a vyrovnal. V 55. Minutě viděli domácí fanoušci krásné gesto fair-play. Boskovický Šebek vstřelil branku, hosté protestovali, že branka byla dosažena po přihrávce rukou, hlavní rozhodčí ale branku uznal. Odvolal ji až pokyn boskovického kapitána Bednáře, který přihrávku rukou potvrdil. V poslední minutě mohl změnit nerozhodný stav hostující Jergl, ale jeho samostatnou akci znovu kryl Chvátal.

Prodloužení trvalo necelou minutu, v 61. minutě využil přesilovku Bednář a domácí si tak připsali dva body.

Další výsledky: Velká Bíteš - Uherský Brod 3:2 pp, Rosice - Velké Meziříčí 4:8, Břeclav - Uherské Hradiště 9:2.