Dnes je úterý, 21. srpen

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!K upevnění zdraví pohybem a rehabilitací

22.11.2017 11:41 | Původní vydání | Bořivoj Rašovský

LETOVICE - Relaxace, rehabilitace i pravidelné cvičení, které Nové sdružení ZP Letovice pro své členy celoročně pořádá, tímto způsobem nabízí aktivním zájemcům o zdravý životní styl možnost k upevnění svého fyzického i duševního zdraví vlastní zásluhou. 

K upevnění zdraví pohybem a rehabilitací
Členové Nového sdružení zdravotně postižených Letovice. Foto archiv

Těch, co se opravdu chtějí udržovat v dobré kondici přes seniorský věk, nebo s různým zdravotním postižením, je stále dost. V roce 2017 se pořádalo několik relaxačních odpolední v boskovických lázních. Zde pokaždé víc jak padesát účastníků využívá širokou nabídku komplexu boskovických lázní k utužení a zlepšení zdraví.

Pro relaxaci bývá největší zájem o rekreační bazén, kde si především užívají neplavci. Dále jsou zde chrliče vody, divoká voda i perličková lázeň. Plavecký bazén s potěšením využívali zdatnější k rozhýbání těla při bezmezném plavání. V nabídce je rovněž oblíbená vířivka, parní komora a sauna. Je zcela evidentní, že využívání boskovických lázní přináší všem účastníkům dostačující relaxaci a splňuje svůj účel a naše představy.

Dalším oblíbeným místem pro rehabilitaci s využitím vodoléčby a dalších atrakcí, jako je sauna a vířivka máme k dispozici při návštěvách aquaparku v Kuřimi. Režim k relaxaci a rehabilitaci je obdobný jako mají lázně v Boskovicích, proto i do aquaparku jsme zavítali několikrát během tohoto roku. Pro nás potěšující je přístup od vedení obou zařízení i skvělé zázemí.

K důležitým akcím pro zdraví bezesporu řadíme týdenní ozdravné pobyty, které proběhly v Orlických horách a na Vysočině. Zde se aktivně cvičí, plave a využívá se masáží. Své stabilní místo v našem programu akcí pro upevnění zdraví má dlouhodobě pravidelné Cvičení s Lenkou. Těší se značnému zájmu našich členů i spoluobčanů a probíhá každou středu vyjma letních prázdnin celoročně.

Všechny akce pro zdraví se konají za podpory Jihomoravského kraje, Městského úřadu Letovice a v rámci projektu zdravé město. 

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509