Dnes je čtvrtek, 15. listopad

Krátké zprávy

KRASOVÁ: Zásobil se cigaretami

2.10.2018 23:44

Cigaretami se asi potřeboval řádně zásobit zatím neznámý pachatel. Ten se v noci v Krasové násilím dostal do tamní prodejny se smíšeným zbožím. Po poničení vstupních dveří sebral cigarety různých značek za asi padesát tisíc korun. Stejným způsobem se dostal možná stejný pachatel do prodejny v Deštné. Tam sebral rovněž cigarety a tabákové výrobky za asi čtyřicet tisíc korun. V obou prodejnách způsobil zloděj celkovou škodu za skoro sto tisíc korun. (hrr)

KŘTINY: Zámek kolo neochránil

2.10.2018 23:44

Zámek na nosiči upevněném na střeše osobního automobilu značky Toyota neochránil na parkovišti před penzionem ve Křtinách horské kolo třicetileté majitelky. Ta odstavila večer před ubytovacím zařízením auto i s kolem na střeše. Když se ráno k autu vrátila, kolo v hodnotě nejméně deset tisíc korun bylo pryč. Zloděj ho odcizil po poškození zámku nosiče. (hrr)

DLOUHÁ LHOTA: Kradl v obecním lese

2.10.2018 23:43

Do obecního lesa v Dlouhé Lhotě v letních měsících jezdil jako do svého zatím neznámý pachatel. Ten v průběhu několika měsíců na dvou místech postupně pokácel třicítku vzrostlých stromů. Odcizením asi třiceti kubíků dřeva tak způsobil obci škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!K upevnění zdraví pohybem a rehabilitací

22.11.2017 11:41 | Původní vydání | Bořivoj Rašovský

LETOVICE - Relaxace, rehabilitace i pravidelné cvičení, které Nové sdružení ZP Letovice pro své členy celoročně pořádá, tímto způsobem nabízí aktivním zájemcům o zdravý životní styl možnost k upevnění svého fyzického i duševního zdraví vlastní zásluhou. 

K upevnění zdraví pohybem a rehabilitací
Členové Nového sdružení zdravotně postižených Letovice. Foto archiv

Těch, co se opravdu chtějí udržovat v dobré kondici přes seniorský věk, nebo s různým zdravotním postižením, je stále dost. V roce 2017 se pořádalo několik relaxačních odpolední v boskovických lázních. Zde pokaždé víc jak padesát účastníků využívá širokou nabídku komplexu boskovických lázní k utužení a zlepšení zdraví.

Pro relaxaci bývá největší zájem o rekreační bazén, kde si především užívají neplavci. Dále jsou zde chrliče vody, divoká voda i perličková lázeň. Plavecký bazén s potěšením využívali zdatnější k rozhýbání těla při bezmezném plavání. V nabídce je rovněž oblíbená vířivka, parní komora a sauna. Je zcela evidentní, že využívání boskovických lázní přináší všem účastníkům dostačující relaxaci a splňuje svůj účel a naše představy.

Dalším oblíbeným místem pro rehabilitaci s využitím vodoléčby a dalších atrakcí, jako je sauna a vířivka máme k dispozici při návštěvách aquaparku v Kuřimi. Režim k relaxaci a rehabilitaci je obdobný jako mají lázně v Boskovicích, proto i do aquaparku jsme zavítali několikrát během tohoto roku. Pro nás potěšující je přístup od vedení obou zařízení i skvělé zázemí.

K důležitým akcím pro zdraví bezesporu řadíme týdenní ozdravné pobyty, které proběhly v Orlických horách a na Vysočině. Zde se aktivně cvičí, plave a využívá se masáží. Své stabilní místo v našem programu akcí pro upevnění zdraví má dlouhodobě pravidelné Cvičení s Lenkou. Těší se značnému zájmu našich členů i spoluobčanů a probíhá každou středu vyjma letních prázdnin celoročně.

Všechny akce pro zdraví se konají za podpory Jihomoravského kraje, Městského úřadu Letovice a v rámci projektu zdravé město. 

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509