Dnes je úterý, 21. srpen

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Další z rubriky

Malohanácká stovka a Opatovské šmajd měly rekordní účast

12.2.2018 13:28 | Původní vydání | Dušan Machourek

VELKÉ OPATOVICE - O víkendu se ve Velkých Opatovicích konaly 23. ročník dálkového a turistického pochodu Malohanácká stovka a Opatovské šmajd.

Malohanácká stovka a Opatovské šmajd měly rekordní účast
Pochody ve Velkých Opatovicích. Foto archiv

Obě akce letos zaznamenaly historicky rekordní účast. Malohanácké stovky se zúčastnilo 87 turistů (vytrvalců) a Opatovského šmajdu 437 turistů.

Na akce přijeli turisté nejen z celé republiky, ale i ze Slovenska, Rakouska, Maďarska a Polska.

Nejrychlejšími muži na královské trase 100 km byli Róbert Frohn a Tomáš Klimša v rekordním čase 10:55 min. Mezi ženy pak vyhrála Eliška Kaniová v čase 13:18 min.

Dušan Machourek, KČT Velké Opatovice

Galerie k článku

Pochody ve Velkých Opatovicích. Foto archivPochody ve Velkých Opatovicích. Foto archivPochody ve Velkých Opatovicích. Foto archivPochody ve Velkých Opatovicích. Foto archiv
Pochody ve Velkých Opatovicích. Foto archivPochody ve Velkých Opatovicích. Foto archivPochody ve Velkých Opatovicích. Foto archiv

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509