Dnes je pátek, 16. listopad

Krátké zprávy

KRASOVÁ: Zásobil se cigaretami

2.10.2018 23:44

Cigaretami se asi potřeboval řádně zásobit zatím neznámý pachatel. Ten se v noci v Krasové násilím dostal do tamní prodejny se smíšeným zbožím. Po poničení vstupních dveří sebral cigarety různých značek za asi padesát tisíc korun. Stejným způsobem se dostal možná stejný pachatel do prodejny v Deštné. Tam sebral rovněž cigarety a tabákové výrobky za asi čtyřicet tisíc korun. V obou prodejnách způsobil zloděj celkovou škodu za skoro sto tisíc korun. (hrr)

KŘTINY: Zámek kolo neochránil

2.10.2018 23:44

Zámek na nosiči upevněném na střeše osobního automobilu značky Toyota neochránil na parkovišti před penzionem ve Křtinách horské kolo třicetileté majitelky. Ta odstavila večer před ubytovacím zařízením auto i s kolem na střeše. Když se ráno k autu vrátila, kolo v hodnotě nejméně deset tisíc korun bylo pryč. Zloděj ho odcizil po poškození zámku nosiče. (hrr)

DLOUHÁ LHOTA: Kradl v obecním lese

2.10.2018 23:43

Do obecního lesa v Dlouhé Lhotě v letních měsících jezdil jako do svého zatím neznámý pachatel. Ten v průběhu několika měsíců na dvou místech postupně pokácel třicítku vzrostlých stromů. Odcizením asi třiceti kubíků dřeva tak způsobil obci škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Mladí boskovičtí plavci zazářili v Brně

2.2.2018 14:59 | Původní vydání | Lubomír Slezák

BOSKOVICE, BRNO - Nejmladší plavci reprezentovali v sobotu a v neděli oddíl plavání SVČ Boskovice v Brně na Lesné. Tyto závody patří každoročně k nejlépe obsazeným závodům pro nejmladší žactvo v celé České republice. Stejně tomu bylo i letos, kdy se skoro všechny disciplíny plavaly v deseti rozplavbách, tudíž minimálně padesát dětí si zkusilo danou disciplínu.

Mladí boskovičtí plavci zazářili v Brně
Boskovičtí plavci. Foto archiv

Starší plavci ročníku narození 2008 plavali padesátimetrovou trať, mladší plavci ročníků narození 2009 a 2010 bojovali o cenné kovy na trati poloviční.

Na stupně vítězů vystoupali Ondřej Ščudla, Michal Veselý, Justýna Novotná a Nina Chlupová. Ondra Ščudla byl dvakrát druhý a jednou třetí, Michal Veselý vybojoval třetí místo, Justýna Novotná první a třetí místo a Nina Chlupová druhé a třetí místo.

Velkým úspěchem byly také štafetové závody. Chlapecké štafeta plavala ve složení Ondřej Ščudla, Patrick Müller, Dominik Barry a Michal Veselý, na trati 4x50 m volný způsob skončila druhá, a na 4x50 metrů polohový závod třetí. Holčičí štafeta ve složení Anna Ryšavá, Izabela Slámová, Justyna Novotná a Kristýna Nezvalová vybojovala na 4x25 metrů volným způsobem třetí místo a na 4x25 metrů polohový závod místo.

Velmi kvalitní výkony předvedli v brněnském bazénu Anna Ryšavá, Julie Spoustová, Barbora Janovská a nejmladší, Gabriela Schmiedová a Ondřej Sýkora. 

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509