Dnes je středa, 22. srpen

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Mladí boskovičtí plavci zazářili v Brně

2.2.2018 14:59 | Původní vydání | Lubomír Slezák

BOSKOVICE, BRNO - Nejmladší plavci reprezentovali v sobotu a v neděli oddíl plavání SVČ Boskovice v Brně na Lesné. Tyto závody patří každoročně k nejlépe obsazeným závodům pro nejmladší žactvo v celé České republice. Stejně tomu bylo i letos, kdy se skoro všechny disciplíny plavaly v deseti rozplavbách, tudíž minimálně padesát dětí si zkusilo danou disciplínu.

Mladí boskovičtí plavci zazářili v Brně
Boskovičtí plavci. Foto archiv

Starší plavci ročníku narození 2008 plavali padesátimetrovou trať, mladší plavci ročníků narození 2009 a 2010 bojovali o cenné kovy na trati poloviční.

Na stupně vítězů vystoupali Ondřej Ščudla, Michal Veselý, Justýna Novotná a Nina Chlupová. Ondra Ščudla byl dvakrát druhý a jednou třetí, Michal Veselý vybojoval třetí místo, Justýna Novotná první a třetí místo a Nina Chlupová druhé a třetí místo.

Velkým úspěchem byly také štafetové závody. Chlapecké štafeta plavala ve složení Ondřej Ščudla, Patrick Müller, Dominik Barry a Michal Veselý, na trati 4x50 m volný způsob skončila druhá, a na 4x50 metrů polohový závod třetí. Holčičí štafeta ve složení Anna Ryšavá, Izabela Slámová, Justyna Novotná a Kristýna Nezvalová vybojovala na 4x25 metrů volným způsobem třetí místo a na 4x25 metrů polohový závod místo.

Velmi kvalitní výkony předvedli v brněnském bazénu Anna Ryšavá, Julie Spoustová, Barbora Janovská a nejmladší, Gabriela Schmiedová a Ondřej Sýkora. 

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509