Dnes je středa, 22. srpen

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Nemocnice Blansko je mezi třemi nejlepšími v celé České republice

2.12.2017 5:04 | Původní vydání | Radim Hruška

BLANSKO - Blanenská nemocnice získala ocenění v rámci celostátního hodnotícího projektu Nemocnice ČR 2017. Podařilo se jí umístit na třetím místě v kategorii Bezpečnost a spokojenost ambulantních pacientů ČR. 

Nemocnice Blansko je mezi třemi nejlepšími v celé České republice
Pacientka v blanenské nemocnici. Foto archiv nemocnice

V rámci Jihomoravského kraje pak získala první místo v hodnocení ambulantních pacientů a druhé podle hodnocení pacientů hospitalizovaných. Nemocnice byly komplexně hodnoceny ve čtyřech klíčových oblastech.

Hodnotila se bezpečnost a spokojenost hospitalizovaných pacientů, bezpečnost a spokojenost ambulantních pacientů, bezpečnost a spokojenost zaměstnanců nemocnic a finanční zdraví nemocnic. Do porovnávání se zapojilo celkem 155 nemocnic z celé republiky s akutními lůžky.

„Velice děkujeme všem našim pacientům, všem hlasujícím, kteří nám tímto vyjádřili svoji náklonnost. Máme nesmírnou radost a tohoto výsledku si opravdu velice vážíme! Velké poděkování patří zejména všem zaměstnancům Nemocnice Blansko, protože právě oni za tímto výsledkem svojí každodenní prací stojí,“ uvedla ředitelka nemocnice Vladimíra Danihelková.

Anketa probíhá jak pomocí tištěných dotazníků, které pacienti mohou v prostorách nemocnice vyplnit, tak i prostřednictvím webových stránek, kde mohou taktéž úroveň kvality péče v dané nemocnici hodnotit. Hodnocení je zcela anonymní. 

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509