Dnes je neděle, 23. září

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!OBRAZEM: Blanskem prošly stovky dětí s lampióny

13.11.2017 14:22 | Původní vydání | Vladěna Jarůšková

BLANSKO - Na tradiční Pochod světýlek ke svatému Martinovi se v pátek 10. listopadu sešli děti i dospělí s lampióny, svíčkami a s různými světýlky. 

OBRAZEM: Blanskem prošly stovky dětí s lampióny
Pochod světýlek. Foto Vladěna Jarůšková

Od výchozího místa u Centra „PRO“ prošli přes zámecký park, kolem cukrárny Severka, přes cyklostezku až ke kostelu sv. Martina na Starém Blansku.

Tam si děti zazvonily na zvoneček a písničkou přivítaly Martina na bílém koni.

Galerie k článku

Pochod světýlek. Foto Vladěna JarůškováPochod světýlek. Foto Vladěna JarůškováPochod světýlek. Foto Vladěna JarůškováPochod světýlek. Foto Vladěna Jarůšková
Pochod světýlek. Foto Vladěna JarůškováPochod světýlek. Foto Vladěna Jarůšková

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509