Dnes je neděle, 23. září

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!OBRAZEM: Hasiči v Rájci-Jestřebí zachraňovali psa ze skály

17.2.2018 9:37 | Původní vydání | Radim Hruška

RÁJEC-JESTŘEBÍ - Neobvyklý zásah si na své konto připsali v pátek hasiči v Rájci-Jestřebí. Dvě profesionální jednotky tam totiž vyjížděly k záchraně psa ze skály.

OBRAZEM: Hasiči v Rájci-Jestřebí zachraňovali psa ze skály
Záchrana psa ze skály. Foto HZS JmK

Situaci na místě komplikovala sněhová pokrývka. K psovi se slanil hasič – lezec, který psa zajistil, a společně se slanili na úpatí, kde si pejska převzala majitelka,“ uvedl mluvčí hasičů Filip Venclovský.

Celý zásah trval necelých čtyřicet minut.

Galerie k článku

Záchrana psa ze skály. Foto HZS JmKZáchrana psa ze skály. Foto HZS JmKZáchrana psa ze skály. Foto HZS JmKZáchrana psa ze skály. Foto HZS JmK
Záchrana psa ze skály. Foto HZS JmKZáchrana psa ze skály. Foto HZS JmKZáchrana psa ze skály. Foto HZS JmK

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509