Dnes je úterý, 23. říjen

Krátké zprávy

KRASOVÁ: Zásobil se cigaretami

2.10.2018 23:44

Cigaretami se asi potřeboval řádně zásobit zatím neznámý pachatel. Ten se v noci v Krasové násilím dostal do tamní prodejny se smíšeným zbožím. Po poničení vstupních dveří sebral cigarety různých značek za asi padesát tisíc korun. Stejným způsobem se dostal možná stejný pachatel do prodejny v Deštné. Tam sebral rovněž cigarety a tabákové výrobky za asi čtyřicet tisíc korun. V obou prodejnách způsobil zloděj celkovou škodu za skoro sto tisíc korun. (hrr)

KŘTINY: Zámek kolo neochránil

2.10.2018 23:44

Zámek na nosiči upevněném na střeše osobního automobilu značky Toyota neochránil na parkovišti před penzionem ve Křtinách horské kolo třicetileté majitelky. Ta odstavila večer před ubytovacím zařízením auto i s kolem na střeše. Když se ráno k autu vrátila, kolo v hodnotě nejméně deset tisíc korun bylo pryč. Zloděj ho odcizil po poškození zámku nosiče. (hrr)

DLOUHÁ LHOTA: Kradl v obecním lese

2.10.2018 23:43

Do obecního lesa v Dlouhé Lhotě v letních měsících jezdil jako do svého zatím neznámý pachatel. Ten v průběhu několika měsíců na dvou místech postupně pokácel třicítku vzrostlých stromů. Odcizením asi třiceti kubíků dřeva tak způsobil obci škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!OBRAZEM: Jezdci z Petrovic jako tradičně skočili do Nového roku

2.1.2018 17:50 | Původní vydání | Martin Jelínek

PETROVICE - Do nového roku se má prý vstoupit s odhodláním, úsměvem a rázně.  Nezbytná k tomu je samozřejmě sklenka sektu. Členové jezdeckého oddílu v Petrovicích na Blanensku k němu potřebují i koně, protože do nového roku vždy prvního ledna skáčou. 

OBRAZEM: Jezdci z Petrovic jako tradičně skočili do Nového roku
Skoky do Nového roku. Foto Martin Jelínek

Stejně tomu bylo i letos, kdy překonávali tabuli s nápisem 1.1.2018 umístěnou u skokové překážky. Nikdo nespadl, což znamená, že první den roku se vydařil a pokud platí ono známé pořekadlo o tom, jak na Nový rok, tak po celý rok, tak by ten letošní pro ně mohl být úspěšný.

Galerie k článku

Skoky do Nového roku. Foto Martin JelínekSkoky do Nového roku. Foto Martin JelínekSkoky do Nového roku. Foto Martin JelínekSkoky do Nového roku. Foto Martin Jelínek
Skoky do Nového roku. Foto Martin Jelínek

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509