Dnes je středa, 22. srpen

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!OBRAZEM: Jezdci z Petrovic jako tradičně skočili do Nového roku

2.1.2018 17:50 | Původní vydání | Martin Jelínek

PETROVICE - Do nového roku se má prý vstoupit s odhodláním, úsměvem a rázně.  Nezbytná k tomu je samozřejmě sklenka sektu. Členové jezdeckého oddílu v Petrovicích na Blanensku k němu potřebují i koně, protože do nového roku vždy prvního ledna skáčou. 

OBRAZEM: Jezdci z Petrovic jako tradičně skočili do Nového roku
Skoky do Nového roku. Foto Martin Jelínek

Stejně tomu bylo i letos, kdy překonávali tabuli s nápisem 1.1.2018 umístěnou u skokové překážky. Nikdo nespadl, což znamená, že první den roku se vydařil a pokud platí ono známé pořekadlo o tom, jak na Nový rok, tak po celý rok, tak by ten letošní pro ně mohl být úspěšný.

Galerie k článku

Skoky do Nového roku. Foto Martin JelínekSkoky do Nového roku. Foto Martin JelínekSkoky do Nového roku. Foto Martin JelínekSkoky do Nového roku. Foto Martin Jelínek
Skoky do Nového roku. Foto Martin Jelínek

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509