Dnes je úterý, 20. březen

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

REGION - Soutěže jsou odloženy

15.3.2018 10:10

Fotbaloví fanoušci si musí na odvetnou část moravských soutěží počkat o týden déle. Na základě klimatických podmínek, stavu hracích ploch, předpovědi počasí a informací z fotbalových klubů byly zápasy 17. kola divize a krajského přeboru odloženy. Divizní 17. kolo bude sehráno 16. a 17. června, tedy jako poslední kolo soutěže, krajský přebor bude hrát odložená utkání v úterý 1. května. (les)

BOSKOVICE - Ukradl řídící jednotku

14.3.2018 9:19

S jasným cílem se vydal krást do Boskovic zatím neznámý zloděj. Na parkovišti v areálu tamní firmy jej přilákala zaparkovaná dodávka značky Fiat. „Zloděj překonal plot a násilím otevřel kabinu odstaveného vozidla. V ní sice nic neodcizil, ale otevřel si přední kapotu a z motorového prostoru odcizil řídící jednotku motoru. Majiteli tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun,“ přidal podrobnosti policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

ADAMOV - Zloděj navštívil firmu

23.1.2018 9:48

Policisté vyšetřují případ vloupání do sídla jedné z firem v Adamově. Zloděj se do objektu dostal nejprve přes volně přístupné požární schodiště. Ve druhém patře budovy poničil vstupní dveře od kanceláře. „Z ní se pak stejným násilným způsobem dostal do dalších místností. Všechny kanceláře prohledal a odcizil počítač, tablet a další věci. Hodily se mu i dvě alkoholu. Škoda je více než deset tisíc korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (jad)

všechny

INZERCE

reklama

Dnešní akce

Sledujte nás!OBRAZEM: Osobní auto ve Svárově narazilo do stromu

10.9.2017 10:57 | Původní vydání | Radim Hruška

SVÁROV - Profesionální hasiči z Boskovic a dobrovolní z Velkých Opatovice zasahovali v sobotu u dopravní nehody ve Svárově. Osobní auta tam narazilo do menšího stromu. Nehoda se obešla bez zranění.

OBRAZEM: Osobní auto ve Svárově narazilo do stromu
Nehoda ve Svárově. Foto SDH Velké Opatovice

„Při příjezdu na místo události provedeným průzkumem zjištěno, že se jedná o dopravní nehodu jednoho osobního automobilu, které narazilo pravou stranou do stromu menšího vzrůstu. Bylo provedeno protipožární opatření na vozidle. Únik pohonných hmot zasypán sorbentem,“ popsali zásah velkoopatovičtí hasiči.

Ti na místě řídili dopravu až do příjezdu boskovických profesionálů. Po úklidu silnice se vrátili na základnu. 

Galerie k článku

Nehoda ve Svárově. Foto SDH Velké OpatoviceNehoda ve Svárově. Foto SDH Velké OpatoviceNehoda ve Svárově. Foto SDH Velké OpatoviceNehoda ve Svárově. Foto SDH Velké Opatovice
Nehoda ve Svárově. Foto SDH Velké OpatoviceNehoda ve Svárově. Foto SDH Velké Opatovice

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509