Dnes je čtvrtek, 18. leden

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

OKROUHLÁ - Potřeboval plynové láhve

20.12.2017 4:26

V chladných zimních dnech asi nutně potřeboval zatopit ve svém příbytku zatím neznámý pachatel. V obci Okrouhlá se násilím dostal do příručního skladu tamní prodejny se smíšeným zbožím. „Ze skladu pak snadno odnesl dvě desetikilové láhve s propan butanem. Obchodníkovi tak způsobil škodu za asi tři tisíce korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

LYSICE - Hodila se podlaha

20.12.2017 4:25

Opravdu pestrý lup si odnesl z výpravy do Lysic zatím neznámý pachatel. V noci nejdříve překonal plot na pozemek tamní restaurace. Potom se násilím dostal do budovy. V ní znovu po násilném otevření několika dveří odcizil travní sekačku a multifunkční mixér. „V jedné z místností, kde probíhá rekonstrukce, sebral sedmdesát čtverečních metrů uskladněné laminátové podlahy a stavební nářadí a náčiní. Pravděpodobně chtěl odcizit i nalezenou chladničku. Tu si připravil ke dveřím, ale neodnesl ji. Škoda je nejméně patnáct tisíc korun,“ doplnil policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

BLANENSKO - Žena naletěla podvodníkovi

15.12.2017 12:50

Digitální fotoaparát nabídnutý na internetovém portále měl udělat radost pod stromečkem. Jenže pro čtyřiatřicetiletou ženu z Blanenska znamená místo radosti blízké osoby více než pět tisíc korun ztráty. Žena si totiž na internetu objednala přístroj a zaplatila stanovenou cenu. Když slíbená zásilka dlouho nepřicházela a prodejce s ní přestal komunikovat, pochopila, že naletěla podvodníkovi. (hrr)

všechny

INZERCE

reklama

Dnešní akce

Sledujte nás!INZERCE

reklama

OBRAZEM: Osobní auto ve Svárově narazilo do stromu

10.9.2017 10:57 | Původní vydání | Radim Hruška

SVÁROV - Profesionální hasiči z Boskovic a dobrovolní z Velkých Opatovice zasahovali v sobotu u dopravní nehody ve Svárově. Osobní auta tam narazilo do menšího stromu. Nehoda se obešla bez zranění.

OBRAZEM: Osobní auto ve Svárově narazilo do stromu
Nehoda ve Svárově. Foto SDH Velké Opatovice

„Při příjezdu na místo události provedeným průzkumem zjištěno, že se jedná o dopravní nehodu jednoho osobního automobilu, které narazilo pravou stranou do stromu menšího vzrůstu. Bylo provedeno protipožární opatření na vozidle. Únik pohonných hmot zasypán sorbentem,“ popsali zásah velkoopatovičtí hasiči.

Ti na místě řídili dopravu až do příjezdu boskovických profesionálů. Po úklidu silnice se vrátili na základnu. 

Galerie k článku

Nehoda ve Svárově. Foto SDH Velké OpatoviceNehoda ve Svárově. Foto SDH Velké OpatoviceNehoda ve Svárově. Foto SDH Velké OpatoviceNehoda ve Svárově. Foto SDH Velké Opatovice
Nehoda ve Svárově. Foto SDH Velké OpatoviceNehoda ve Svárově. Foto SDH Velké Opatovice

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509