Dnes je neděle, 18. březen

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

REGION - Soutěže jsou odloženy

15.3.2018 10:10

Fotbaloví fanoušci si musí na odvetnou část moravských soutěží počkat o týden déle. Na základě klimatických podmínek, stavu hracích ploch, předpovědi počasí a informací z fotbalových klubů byly zápasy 17. kola divize a krajského přeboru odloženy. Divizní 17. kolo bude sehráno 16. a 17. června, tedy jako poslední kolo soutěže, krajský přebor bude hrát odložená utkání v úterý 1. května. (les)

BOSKOVICE - Ukradl řídící jednotku

14.3.2018 9:19

S jasným cílem se vydal krást do Boskovic zatím neznámý zloděj. Na parkovišti v areálu tamní firmy jej přilákala zaparkovaná dodávka značky Fiat. „Zloděj překonal plot a násilím otevřel kabinu odstaveného vozidla. V ní sice nic neodcizil, ale otevřel si přední kapotu a z motorového prostoru odcizil řídící jednotku motoru. Majiteli tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun,“ přidal podrobnosti policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

ADAMOV - Zloděj navštívil firmu

23.1.2018 9:48

Policisté vyšetřují případ vloupání do sídla jedné z firem v Adamově. Zloděj se do objektu dostal nejprve přes volně přístupné požární schodiště. Ve druhém patře budovy poničil vstupní dveře od kanceláře. „Z ní se pak stejným násilným způsobem dostal do dalších místností. Všechny kanceláře prohledal a odcizil počítač, tablet a další věci. Hodily se mu i dvě alkoholu. Škoda je více než deset tisíc korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (jad)

všechny

INZERCE

reklama

Dnešní akce

akce
Blansko – MC Paleček v 9 až 13 hod.: Garáže z papíru.
Blansko – MC Paleček ve 13 až 17 hod.: Domečky pro panenky z kartonů.
Doubravice – Před úřadem v 18 hod.: Vítání jara.


kina
Blansko v 15 hod. Cesta za králem Trollů.
Blansko v 17.30 a 20 hod. Tomb Raider.
Boskovice v 15 hod. Bijásek: Pohádky z hor.
Boskovice v 17 hod. Festival outdoorových filmů – Expediční kamera.

všechny

Sledujte nás!OBRAZEM: Polévky v Boskovicích a Letovicích vydělaly desítky tisíc

25.12.2017 1:21 | Původní vydání | Radim Hruška

BOSKOVICE, LETOVICE - Na Štědrý den se na Masarykově náměstí v Boskovicích i Letovicích konala tradiční akce Polévka pro chudé a bohaté. V obou městech se podařilo na charitativní účely nashromáždit desítky tisíc korun.

OBRAZEM: Polévky v Boskovicích a Letovicích vydělaly desítky tisíc
Rozdávání polévky v Letovicích. Foto Petr Švancara

V Letovicích to bylo celkem 34 750 korun. Kam letošní výtěžek poputuje, se bude rozhodovat v lednu příštího roku po poradě s letovickým městským úřadem.

V Boskovicích se za hodinu podařilo vybrat více než sedmdesát tisíc korun. Rozdalo se devět stovek misek polévky a lidé si ji také odnášeli domů v bandaskách. Celkový výtěžek činí 71 036 korun.

V obou městech bylo k dispozici také betlémské světlo, které si mohli zájemci odnést domů.

Atmosféru v Boskovicích zachytila Monika Šindelková, v Letovicích pak Petr Švancara.

Galerie k článku

Rozdávání polévky v Letovicích. Foto Petr ŠvancaraRozdávání polévky v Letovicích. Foto Petr ŠvancaraRozdávání polévky v Letovicích. Foto Petr ŠvancaraRozdávání polévky v Letovicích. Foto Petr Švancara
Rozdávání polévky v Letovicích. Foto Petr ŠvancaraRozdávání polévky v Letovicích. Foto Petr ŠvancaraRozdávání polévky v Letovicích. Foto Petr ŠvancaraRozdávání polévky v Letovicích. Foto Petr Švancara
Rozdávání polévky v Boskovicích. Foto Monika ŠindelkováRozdávání polévky v Boskovicích. Foto Monika ŠindelkováRozdávání polévky v Boskovicích. Foto Monika ŠindelkováRozdávání polévky v Boskovicích. Foto Monika Šindelková

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509