Dnes je sobota, 22. září

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!OBRAZEM: Polévky v Boskovicích a Letovicích vydělaly desítky tisíc

25.12.2017 1:21 | Původní vydání | Radim Hruška

BOSKOVICE, LETOVICE - Na Štědrý den se na Masarykově náměstí v Boskovicích i Letovicích konala tradiční akce Polévka pro chudé a bohaté. V obou městech se podařilo na charitativní účely nashromáždit desítky tisíc korun.

OBRAZEM: Polévky v Boskovicích a Letovicích vydělaly desítky tisíc
Rozdávání polévky v Letovicích. Foto Petr Švancara

V Letovicích to bylo celkem 34 750 korun. Kam letošní výtěžek poputuje, se bude rozhodovat v lednu příštího roku po poradě s letovickým městským úřadem.

V Boskovicích se za hodinu podařilo vybrat více než sedmdesát tisíc korun. Rozdalo se devět stovek misek polévky a lidé si ji také odnášeli domů v bandaskách. Celkový výtěžek činí 71 036 korun.

V obou městech bylo k dispozici také betlémské světlo, které si mohli zájemci odnést domů.

Atmosféru v Boskovicích zachytila Monika Šindelková, v Letovicích pak Petr Švancara.

Galerie k článku

Rozdávání polévky v Letovicích. Foto Petr ŠvancaraRozdávání polévky v Letovicích. Foto Petr ŠvancaraRozdávání polévky v Letovicích. Foto Petr ŠvancaraRozdávání polévky v Letovicích. Foto Petr Švancara
Rozdávání polévky v Letovicích. Foto Petr ŠvancaraRozdávání polévky v Letovicích. Foto Petr ŠvancaraRozdávání polévky v Letovicích. Foto Petr ŠvancaraRozdávání polévky v Letovicích. Foto Petr Švancara
Rozdávání polévky v Boskovicích. Foto Monika ŠindelkováRozdávání polévky v Boskovicích. Foto Monika ŠindelkováRozdávání polévky v Boskovicích. Foto Monika ŠindelkováRozdávání polévky v Boskovicích. Foto Monika Šindelková

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509