Dnes je úterý, 22. květen

Krátké zprávy

BLANSKO - Den otevřených dveří se ruší

25.4.2018 11:15

Den otevřených dveří, který měli ve středu 25. dubna pořádat blanenští policisté se přesouvá na jiný termín. Odehraje se pravděpodobně na podzim. (hrr)

ŠOŠŮVKA - Zazní Čechomor i Fleret

20.4.2018 9:54

V neděli 22. dubna v 15 hodin se v kulturním domě v Šošůvce odehraje tradiční jarní koncert Šošůvské scholy, tentokrát s názvem „Nekdy sa zastavte". Zazní skladby od kapel Fleret (Zafúkané, Na Královej holi, Vojna) a Čechomor (Zálinský, Nedověcnosti, Místečko) i od Vlasty Redla (Smrti, Bože můj) a mnoho dalších. Občerstvení zajištěno. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude použit na obnovu fasády šošůvské kaple. (mha)

REGION - Soutěže jsou odloženy

15.3.2018 10:10

Fotbaloví fanoušci si musí na odvetnou část moravských soutěží počkat o týden déle. Na základě klimatických podmínek, stavu hracích ploch, předpovědi počasí a informací z fotbalových klubů byly zápasy 17. kola divize a krajského přeboru odloženy. Divizní 17. kolo bude sehráno 16. a 17. června, tedy jako poslední kolo soutěže, krajský přebor bude hrát odložená utkání v úterý 1. května. (les)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!OBRAZEM: Při nehodách u Kuniček se zranilo pět lidí

15.5.2018 15:43 | Původní vydání | Radim Hruška

KUNIČKY - Hned dvě dopravní nehody se v pondělí staly u Kuniček. Zranilo se při nich celkem pět lidí. První nehoda se stala krátce před sedmnáctou hodinou, druhá pak za necelé dvě hodiny po ní.

OBRAZEM: Při nehodách u Kuniček se zranilo pět lidí
Nehoda u Kuniček. Foto HZS JmK

Při prvním střetu potřebovali ošetření záchranářů dvě osoby. Při druhé se zranili tři lidé.

Hasiči poskytli první pomoc, odpojili akumulátory u havarovaných aut a uniklé provozní kapaliny zasypali sorbentem.

Galerie k článku

Nehoda u Kuniček. Foto HZS JmKNehoda u Kuniček. Foto HZS JmKNehoda u Kuniček. Foto HZS JmKNehoda u Kuniček. Foto HZS JmK
Nehoda u Kuniček. Foto HZS JmKNehoda u Kuniček. Foto HZS JmKNehoda u Kuniček. Foto HZS JmK

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509