Dnes je úterý, 23. říjen

Krátké zprávy

KRASOVÁ: Zásobil se cigaretami

2.10.2018 23:44

Cigaretami se asi potřeboval řádně zásobit zatím neznámý pachatel. Ten se v noci v Krasové násilím dostal do tamní prodejny se smíšeným zbožím. Po poničení vstupních dveří sebral cigarety různých značek za asi padesát tisíc korun. Stejným způsobem se dostal možná stejný pachatel do prodejny v Deštné. Tam sebral rovněž cigarety a tabákové výrobky za asi čtyřicet tisíc korun. V obou prodejnách způsobil zloděj celkovou škodu za skoro sto tisíc korun. (hrr)

KŘTINY: Zámek kolo neochránil

2.10.2018 23:44

Zámek na nosiči upevněném na střeše osobního automobilu značky Toyota neochránil na parkovišti před penzionem ve Křtinách horské kolo třicetileté majitelky. Ta odstavila večer před ubytovacím zařízením auto i s kolem na střeše. Když se ráno k autu vrátila, kolo v hodnotě nejméně deset tisíc korun bylo pryč. Zloděj ho odcizil po poškození zámku nosiče. (hrr)

DLOUHÁ LHOTA: Kradl v obecním lese

2.10.2018 23:43

Do obecního lesa v Dlouhé Lhotě v letních měsících jezdil jako do svého zatím neznámý pachatel. Ten v průběhu několika měsíců na dvou místech postupně pokácel třicítku vzrostlých stromů. Odcizením asi třiceti kubíků dřeva tak způsobil obci škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!



OBRAZEM: Při nehodách u Kuniček se zranilo pět lidí

15.5.2018 15:43 | Původní vydání | Radim Hruška

KUNIČKY - Hned dvě dopravní nehody se v pondělí staly u Kuniček. Zranilo se při nich celkem pět lidí. První nehoda se stala krátce před sedmnáctou hodinou, druhá pak za necelé dvě hodiny po ní.

OBRAZEM: Při nehodách u Kuniček se zranilo pět lidí
Nehoda u Kuniček. Foto HZS JmK

Při prvním střetu potřebovali ošetření záchranářů dvě osoby. Při druhé se zranili tři lidé.

Hasiči poskytli první pomoc, odpojili akumulátory u havarovaných aut a uniklé provozní kapaliny zasypali sorbentem.

Galerie k článku

Nehoda u Kuniček. Foto HZS JmKNehoda u Kuniček. Foto HZS JmKNehoda u Kuniček. Foto HZS JmKNehoda u Kuniček. Foto HZS JmK
Nehoda u Kuniček. Foto HZS JmKNehoda u Kuniček. Foto HZS JmKNehoda u Kuniček. Foto HZS JmK

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509