Dnes je pondělí, 15. říjen

Krátké zprávy

KRASOVÁ: Zásobil se cigaretami

2.10.2018 23:44

Cigaretami se asi potřeboval řádně zásobit zatím neznámý pachatel. Ten se v noci v Krasové násilím dostal do tamní prodejny se smíšeným zbožím. Po poničení vstupních dveří sebral cigarety různých značek za asi padesát tisíc korun. Stejným způsobem se dostal možná stejný pachatel do prodejny v Deštné. Tam sebral rovněž cigarety a tabákové výrobky za asi čtyřicet tisíc korun. V obou prodejnách způsobil zloděj celkovou škodu za skoro sto tisíc korun. (hrr)

KŘTINY: Zámek kolo neochránil

2.10.2018 23:44

Zámek na nosiči upevněném na střeše osobního automobilu značky Toyota neochránil na parkovišti před penzionem ve Křtinách horské kolo třicetileté majitelky. Ta odstavila večer před ubytovacím zařízením auto i s kolem na střeše. Když se ráno k autu vrátila, kolo v hodnotě nejméně deset tisíc korun bylo pryč. Zloděj ho odcizil po poškození zámku nosiče. (hrr)

DLOUHÁ LHOTA: Kradl v obecním lese

2.10.2018 23:43

Do obecního lesa v Dlouhé Lhotě v letních měsících jezdil jako do svého zatím neznámý pachatel. Ten v průběhu několika měsíců na dvou místech postupně pokácel třicítku vzrostlých stromů. Odcizením asi třiceti kubíků dřeva tak způsobil obci škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!OBRAZEM: Turisté v Černé Hoře zahájili sezónu

11.4.2018 1:31 | Původní vydání | Radim Hruška

ČERNÁ HORA - Pivovar Černá Hora patřil o víkendu turistům. Uskutečnilo se tam totiž tradiční zahájení sezóny.

OBRAZEM: Turisté v Černé Hoře zahájili sezónu
Zahájení turistické sezóny v Černé Hoře. Foto Jaroslav Oldřich

Také letos bylo spojené s ustanovením nového rekordu, tentokrát v počtu lidí, kteří mají něco na háku. Sešlo se jich 752 včetně 21 psů.

Galerie k článku

Zahájení turistické sezóny v Černé Hoře. Foto Jaroslav OldřichZahájení turistické sezóny v Černé Hoře. Foto Jaroslav OldřichZahájení turistické sezóny v Černé Hoře. Foto Jaroslav OldřichZahájení turistické sezóny v Černé Hoře. Foto Jaroslav Oldřich

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509