Dnes je středa, 22. srpen

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!OBRAZEM: Turisté v Černé Hoře zahájili sezónu

11.4.2018 1:31 | Původní vydání | Radim Hruška

ČERNÁ HORA - Pivovar Černá Hora patřil o víkendu turistům. Uskutečnilo se tam totiž tradiční zahájení sezóny.

OBRAZEM: Turisté v Černé Hoře zahájili sezónu
Zahájení turistické sezóny v Černé Hoře. Foto Jaroslav Oldřich

Také letos bylo spojené s ustanovením nového rekordu, tentokrát v počtu lidí, kteří mají něco na háku. Sešlo se jich 752 včetně 21 psů.

Galerie k článku

Zahájení turistické sezóny v Černé Hoře. Foto Jaroslav OldřichZahájení turistické sezóny v Černé Hoře. Foto Jaroslav OldřichZahájení turistické sezóny v Černé Hoře. Foto Jaroslav OldřichZahájení turistické sezóny v Černé Hoře. Foto Jaroslav Oldřich

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509