Dnes je čtvrtek, 18. leden

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

OKROUHLÁ - Potřeboval plynové láhve

20.12.2017 4:26

V chladných zimních dnech asi nutně potřeboval zatopit ve svém příbytku zatím neznámý pachatel. V obci Okrouhlá se násilím dostal do příručního skladu tamní prodejny se smíšeným zbožím. „Ze skladu pak snadno odnesl dvě desetikilové láhve s propan butanem. Obchodníkovi tak způsobil škodu za asi tři tisíce korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

LYSICE - Hodila se podlaha

20.12.2017 4:25

Opravdu pestrý lup si odnesl z výpravy do Lysic zatím neznámý pachatel. V noci nejdříve překonal plot na pozemek tamní restaurace. Potom se násilím dostal do budovy. V ní znovu po násilném otevření několika dveří odcizil travní sekačku a multifunkční mixér. „V jedné z místností, kde probíhá rekonstrukce, sebral sedmdesát čtverečních metrů uskladněné laminátové podlahy a stavební nářadí a náčiní. Pravděpodobně chtěl odcizit i nalezenou chladničku. Tu si připravil ke dveřím, ale neodnesl ji. Škoda je nejméně patnáct tisíc korun,“ doplnil policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

BLANENSKO - Žena naletěla podvodníkovi

15.12.2017 12:50

Digitální fotoaparát nabídnutý na internetovém portále měl udělat radost pod stromečkem. Jenže pro čtyřiatřicetiletou ženu z Blanenska znamená místo radosti blízké osoby více než pět tisíc korun ztráty. Žena si totiž na internetu objednala přístroj a zaplatila stanovenou cenu. Když slíbená zásilka dlouho nepřicházela a prodejce s ní přestal komunikovat, pochopila, že naletěla podvodníkovi. (hrr)

všechny

INZERCE

reklama

Dnešní akce

Sledujte nás!INZERCE

reklama

Opravy silnice mezi Sulíkovem a Rudkou přesáhnou sedm milionů

12.9.2017 17:00 | Původní vydání | Michal Záboj

SULÍKOV - Rozbitá silnice mezi Sulíkovem a Rudkou dostane nový povrch. Jihomoravský kraj plánuje asi tříkilometrový úsek nechat zrekonstruovat ještě letos.

Opravy silnice mezi Sulíkovem a Rudkou přesáhnou sedm milionů
Silnice mezi Sulíkovem a Rudkou. Foto www.mapy.cz

Hejtmanství již zahájilo přípravy stavby. Vybraná firma by měla podle plánu opravy silnice stihnout do konce listopadu letošního roku.

„Mezi Rudkou a Sulíkovem opravíme celkem tři kilometry silnice,“ upřesnil náměstek jihomoravského hejtmana Roman Hanák (ČSSD).

Vozovku podle něj čeká kvůli srovnání a scelení povrchu obnova jak ložné, tak i obrusné vrstvy. „Odhadujeme, že náklady přesáhnou sedm milionů korun,“ doplnil náměstek.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509