Dnes je úterý, 20. březen

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

REGION - Soutěže jsou odloženy

15.3.2018 10:10

Fotbaloví fanoušci si musí na odvetnou část moravských soutěží počkat o týden déle. Na základě klimatických podmínek, stavu hracích ploch, předpovědi počasí a informací z fotbalových klubů byly zápasy 17. kola divize a krajského přeboru odloženy. Divizní 17. kolo bude sehráno 16. a 17. června, tedy jako poslední kolo soutěže, krajský přebor bude hrát odložená utkání v úterý 1. května. (les)

BOSKOVICE - Ukradl řídící jednotku

14.3.2018 9:19

S jasným cílem se vydal krást do Boskovic zatím neznámý zloděj. Na parkovišti v areálu tamní firmy jej přilákala zaparkovaná dodávka značky Fiat. „Zloděj překonal plot a násilím otevřel kabinu odstaveného vozidla. V ní sice nic neodcizil, ale otevřel si přední kapotu a z motorového prostoru odcizil řídící jednotku motoru. Majiteli tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun,“ přidal podrobnosti policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

ADAMOV - Zloděj navštívil firmu

23.1.2018 9:48

Policisté vyšetřují případ vloupání do sídla jedné z firem v Adamově. Zloděj se do objektu dostal nejprve přes volně přístupné požární schodiště. Ve druhém patře budovy poničil vstupní dveře od kanceláře. „Z ní se pak stejným násilným způsobem dostal do dalších místností. Všechny kanceláře prohledal a odcizil počítač, tablet a další věci. Hodily se mu i dvě alkoholu. Škoda je více než deset tisíc korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (jad)

všechny

INZERCE

reklama

Dnešní akce

Sledujte nás!Opravy silnice mezi Sulíkovem a Rudkou přesáhnou sedm milionů

12.9.2017 17:00 | Původní vydání | Michal Záboj

SULÍKOV - Rozbitá silnice mezi Sulíkovem a Rudkou dostane nový povrch. Jihomoravský kraj plánuje asi tříkilometrový úsek nechat zrekonstruovat ještě letos.

Opravy silnice mezi Sulíkovem a Rudkou přesáhnou sedm milionů
Silnice mezi Sulíkovem a Rudkou. Foto www.mapy.cz

Hejtmanství již zahájilo přípravy stavby. Vybraná firma by měla podle plánu opravy silnice stihnout do konce listopadu letošního roku.

„Mezi Rudkou a Sulíkovem opravíme celkem tři kilometry silnice,“ upřesnil náměstek jihomoravského hejtmana Roman Hanák (ČSSD).

Vozovku podle něj čeká kvůli srovnání a scelení povrchu obnova jak ložné, tak i obrusné vrstvy. „Odhadujeme, že náklady přesáhnou sedm milionů korun,“ doplnil náměstek.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509