Dnes je úterý, 17. červenec

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

akce
Blansko – Galerie města Blanska v 10 až 17 hod.: Letní výtvarná dílna.
Boskovice – Nádraží od 8 do 18 hod.: Legiovlak.


kina
Blansko ve 20 hod. Úsměvy smutných mužů.
Boskovice v 19.30 hod. Mrakodrap.
Boskovice – letní ve 21.30 hod. Než přišla bouře.
Lysice – letní ve 21 hod. Paddington 2.

všechny

Sledujte nás!Opravy silnice mezi Sulíkovem a Rudkou přesáhnou sedm milionů

12.9.2017 17:00 | Původní vydání | Michal Záboj

SULÍKOV - Rozbitá silnice mezi Sulíkovem a Rudkou dostane nový povrch. Jihomoravský kraj plánuje asi tříkilometrový úsek nechat zrekonstruovat ještě letos.

Opravy silnice mezi Sulíkovem a Rudkou přesáhnou sedm milionů
Silnice mezi Sulíkovem a Rudkou. Foto www.mapy.cz

Hejtmanství již zahájilo přípravy stavby. Vybraná firma by měla podle plánu opravy silnice stihnout do konce listopadu letošního roku.

„Mezi Rudkou a Sulíkovem opravíme celkem tři kilometry silnice,“ upřesnil náměstek jihomoravského hejtmana Roman Hanák (ČSSD).

Vozovku podle něj čeká kvůli srovnání a scelení povrchu obnova jak ložné, tak i obrusné vrstvy. „Odhadujeme, že náklady přesáhnou sedm milionů korun,“ doplnil náměstek.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509