Dnes je neděle, 18. březen

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

REGION - Soutěže jsou odloženy

15.3.2018 10:10

Fotbaloví fanoušci si musí na odvetnou část moravských soutěží počkat o týden déle. Na základě klimatických podmínek, stavu hracích ploch, předpovědi počasí a informací z fotbalových klubů byly zápasy 17. kola divize a krajského přeboru odloženy. Divizní 17. kolo bude sehráno 16. a 17. června, tedy jako poslední kolo soutěže, krajský přebor bude hrát odložená utkání v úterý 1. května. (les)

BOSKOVICE - Ukradl řídící jednotku

14.3.2018 9:19

S jasným cílem se vydal krást do Boskovic zatím neznámý zloděj. Na parkovišti v areálu tamní firmy jej přilákala zaparkovaná dodávka značky Fiat. „Zloděj překonal plot a násilím otevřel kabinu odstaveného vozidla. V ní sice nic neodcizil, ale otevřel si přední kapotu a z motorového prostoru odcizil řídící jednotku motoru. Majiteli tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun,“ přidal podrobnosti policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

ADAMOV - Zloděj navštívil firmu

23.1.2018 9:48

Policisté vyšetřují případ vloupání do sídla jedné z firem v Adamově. Zloděj se do objektu dostal nejprve přes volně přístupné požární schodiště. Ve druhém patře budovy poničil vstupní dveře od kanceláře. „Z ní se pak stejným násilným způsobem dostal do dalších místností. Všechny kanceláře prohledal a odcizil počítač, tablet a další věci. Hodily se mu i dvě alkoholu. Škoda je více než deset tisíc korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (jad)

všechny

INZERCE

reklama

Dnešní akce

akce
Blansko – MC Paleček v 9 až 13 hod.: Garáže z papíru.
Blansko – MC Paleček ve 13 až 17 hod.: Domečky pro panenky z kartonů.
Doubravice – Před úřadem v 18 hod.: Vítání jara.


kina
Blansko v 15 hod. Cesta za králem Trollů.
Blansko v 17.30 a 20 hod. Tomb Raider.
Boskovice v 15 hod. Bijásek: Pohádky z hor.
Boskovice v 17 hod. Festival outdoorových filmů – Expediční kamera.

všechny

Sledujte nás!Osm medailí připlavalo z Karviné do Boskovic

13.12.2017 12:48 | Původní vydání | Lubomír Slezák

KARVINÁ, BOSKOVICE - Minulý týden se čtyři plavci boskovického klubu zúčastnili Zimního poháru České republiky desítiletého žactva, tedy plavců ročníku narození 2007.

Osm medailí připlavalo z Karviné do Boskovic
Boskovičtí plavci. Foto archiv

Barvy plaveckého oddílu SVČ Boskovice hájili na tomto mistrovství dva žáci a dvě žačky. Bojovali s ostatními sportovci ze 43 oddílů celé Moravy, je tedy jasné, že konkurence byla velmi silná.

Největším boskovickým želízkem v ohni byl Jáchym Ryšávka, který potvrdil svou vynikající výkonnost. Startoval v šesti disciplinách 50 a 100 metrů motýl, 50 a 100 metrů volný způsob, 100 a 200 metrů polohový závod. Všechny své starty proměnil ve vítězství a do Boskovic přivezl šest zlatých medailí. Na 100 metrů motýl a 100 a 200 metrů polohový závod byl rychlejší než stejně staří žáci z 64 oddílů Čech, kteří závodili ve stejné době v Chomutově.

V Karviné se neztratili ani ostatní zástupci boskovického plavání. Filip Skřička obsadil třetí místo na 50 metrů znak a vybojoval tak bronzovou medaili. Děvčata Barbora Tlamková a Alžběta Kočvarová nastoupila společně s Jáchymem Ryšávkou a Filipem Skřičkou ve smíšené štafetě 4x50 metrů polohový závod a také z tohoto klání cinkla bronzová medaile.

O velký úspěch se zasloužili nejen plavci, ale i celý kolektiv cvičitelů a trenérů, který své svěřence dobře připravil. 

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509