KRASOVÁ: Zásobil se cigaretami

2.10.2018 23:44

Cigaretami se asi potřeboval řádně zásobit zatím neznámý pachatel. Ten se v noci v Krasové násilím dostal do tamní prodejny se smíšeným zbožím. Po poničení vstupních dveří sebral cigarety různých značek za asi padesát tisíc korun. Stejným způsobem se dostal možná stejný pachatel do prodejny v Deštné. Tam sebral rovněž cigarety a tabákové výrobky za asi čtyřicet tisíc korun. V obou prodejnách způsobil zloděj celkovou škodu za skoro sto tisíc korun. (hrr)

KŘTINY: Zámek kolo neochránil

Zámek na nosiči upevněném na střeše osobního automobilu značky Toyota neochránil na parkovišti před penzionem ve Křtinách horské kolo třicetileté majitelky. Ta odstavila večer před ubytovacím zařízením auto i s kolem na střeše. Když se ráno k autu vrátila, kolo v hodnotě nejméně deset tisíc korun bylo pryč. Zloděj ho odcizil po poškození zámku nosiče. (hrr)

DLOUHÁ LHOTA: Kradl v obecním lese

2.10.2018 23:43

Do obecního lesa v Dlouhé Lhotě v letních měsících jezdil jako do svého zatím neznámý pachatel. Ten v průběhu několika měsíců na dvou místech postupně pokácel třicítku vzrostlých stromů. Odcizením asi třiceti kubíků dřeva tak způsobil obci škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!

Podzimním králem je po zásluze Sloup

15.11.2011 0:49 | Původní vydání 15.11.2011 7:00 | Bohumil Hlaváček | Vyšlo v číslo 23 2011

Blanensko a Boskovicko - Předehrávané první jarní kolo potvrdilo vedoucí úlohu Sloupu v letošním okresním přeboru. Po výhře v Letovicích a remízách béček Blanska, Boskovic i Jedovnic má na čele tříbodový náskok. Šošůvka doma senzačně padla se Skalicí.

Foto Bohumil Hlaváček
Olomučany – Olešnice 2:3 (0:3), Sabol, Dvořáček – Kubíček, Boček, Plíhal.
Olomučanští nebyli tentokrát doma proroky. Po dvaceti minutách prohrávali 0:2, do šatny dostali ještě třetí gól. Po půlhodině druhé půle sice snížili a těsně před koncem dali druhou branku z penalty, všechny body si ale odvezla Olešnice.

Drnovice – Boskovice B 2:2 (1:2), Setnička Jan 2 – Kopecký, Pavel.
Boskovičtí dvakrát vedli, domácí, kterým chyběli dva stopeři a kanonýr Crhák tak musel do obrany, však dokázali srovnat.

Rudice – Blansko B 1:1 (0:0), Sehnal – Freiwald.
Blanenské béčko dosavadní šňůru výher neprodloužilo. Vedlo sice od 55. minuty díky Freiwaldovi, zkušený Matuška ale dokázal osm minut před koncem vyčíhnout nepřesnou malou domů a naservírovat do jasné šance míč Sehnalovi, který následně vyrovnal.

Letovice – Sloup 1:3 (1:1), Hlaváček – Petržel 2, Nečas.
Sloupu, kterému chyběli tři klíčoví hráči, se i tak podařilo vyhrát. Domácí vedli po překvapivé střele Hlaváčka. Srovnal Petržel a ve druhé půli se favorit dokázal ještě dvakrát prosadit a dosednout na podzimní trůn krále okresního přeboru.

Šošůvka – Skalice 0:4 (0:2), Bílek 3, Menoušek.
Ze zlého snu se nedokázali probudit šošůvští fotbalisté. Svým fanouškům připravili velké rozčarování. Hosté dávali branky z každé šance a oni si střelecké kopačky nechali doma pod postelí.

Vysočany – Doubravice 5:1 (1:1), Hejč Jiří 2, Slouka J. 2, Beneš M. – Vladík, ČK: Hájek P., Vach M., Sáňka J. (D).
Po vyrovnané první půli se Vysočanští dokázali po změně stran jednoznačně prosadit. Po třetí brance došlo k situaci, po níž šli hned tři Doubravičtí předčasně do sprch a proti osmi se domácí ještě dvakrát brankově prosadili.

Jedovnice – Kořenec 0:0.
Zápas u Olšovce příliš fotbalové krásy nepobral. Ve vyrovnaném utkání se oba týmy dostávaly do šancí, žádnou ale nedokázaly proměnit

Hrálo se minulý víkend
Boskovice B – Jedovnice 3:2 (3:1), Zoubek Petr 2, Fojt L. – Rybář M., Šot. Drnovice – Doubravice 5:2 (0:2), Crhák, Haničinec 2, Komárek – Ondrášek, Vladík. Vysočany – Skalice 2:1 (1:0), Hejč Jiří, Ševčík Josef – Vaněk, ČK: Přikryl Roman (V). Šošůvka – Sloup 1:3 (0:1), Petlach Mir. – Petržel 2, Kleveta. Letovice – Blansko B 0:3 (0:2), Matuška, Majer, Minařík. Rudice – Olešnice 3:0 (1:0), Grómský, Opluštil, Kocman. Olomučany – Kořenec 1:2 (0:1), vlastní – Kuda, Schűlze.

1. Sloup 14 10 2 2 41:16 32
2. Blansko B 14 9 2 3 35:15 29
3. Boskovice B 14 7 3 4 36:25 24
4. Jedovnice 14 6 5 3 29:20 23
5. Olešnice 14 6 5 3 29:24 23
6. Doubravice 14 7 0 7 21:27 21
7. Vysočany 14 6 2 6 27:17 20
8. Olomučany 14 5 4 5 19:24 19