Dnes je neděle, 18. březen

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

REGION - Soutěže jsou odloženy

15.3.2018 10:10

Fotbaloví fanoušci si musí na odvetnou část moravských soutěží počkat o týden déle. Na základě klimatických podmínek, stavu hracích ploch, předpovědi počasí a informací z fotbalových klubů byly zápasy 17. kola divize a krajského přeboru odloženy. Divizní 17. kolo bude sehráno 16. a 17. června, tedy jako poslední kolo soutěže, krajský přebor bude hrát odložená utkání v úterý 1. května. (les)

BOSKOVICE - Ukradl řídící jednotku

14.3.2018 9:19

S jasným cílem se vydal krást do Boskovic zatím neznámý zloděj. Na parkovišti v areálu tamní firmy jej přilákala zaparkovaná dodávka značky Fiat. „Zloděj překonal plot a násilím otevřel kabinu odstaveného vozidla. V ní sice nic neodcizil, ale otevřel si přední kapotu a z motorového prostoru odcizil řídící jednotku motoru. Majiteli tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun,“ přidal podrobnosti policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

ADAMOV - Zloděj navštívil firmu

23.1.2018 9:48

Policisté vyšetřují případ vloupání do sídla jedné z firem v Adamově. Zloděj se do objektu dostal nejprve přes volně přístupné požární schodiště. Ve druhém patře budovy poničil vstupní dveře od kanceláře. „Z ní se pak stejným násilným způsobem dostal do dalších místností. Všechny kanceláře prohledal a odcizil počítač, tablet a další věci. Hodily se mu i dvě alkoholu. Škoda je více než deset tisíc korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (jad)

všechny

INZERCE

reklama

Dnešní akce

akce
Blansko – MC Paleček v 9 až 13 hod.: Garáže z papíru.
Blansko – MC Paleček ve 13 až 17 hod.: Domečky pro panenky z kartonů.
Doubravice – Před úřadem v 18 hod.: Vítání jara.


kina
Blansko v 15 hod. Cesta za králem Trollů.
Blansko v 17.30 a 20 hod. Tomb Raider.
Boskovice v 15 hod. Bijásek: Pohádky z hor.
Boskovice v 17 hod. Festival outdoorových filmů – Expediční kamera.

všechny

Sledujte nás!Slavnostní ukončení školního roku 2016/17 v Jedovnicích

22.7.2017 12:59 | Původní vydání | Michal Souček

JEDOVNICE - Poslední den školního roku 2016/2017 se po předání vysvědčení ve svých třídách sešli všichni žáci, učitelé, ale i množství rodičů a bývalých absolventů ZŠ Jedovnice u rybníka Olšovec na výletišti Barachov, kde proběhlo slavnostní zakončení letošního školního roku.

Slavnostní ukončení školního roku 2016/17 v Jedovnicích
Slavnostní zakončení školního roku. Foto Michal Souček

Zde již čekali i žáci 9. ročníku, kteří jak se již stalo tradicí, svoje poslední vysvědčení základní školy obdrželi z rukou pana starosty městyse Jedovnice Ing. Jaroslava Šíbla a ředitele školy Mgr. Michala Součka v obřadní síni radnice.

Nejprve zástupkyně knihovny a městyse paní Doleželová a Ševčíková předaly všem prvňáčkům malou knižní odměnu a společně je pokřtily na čtenáře. Poté již došlo na vyhlášení tradičních anket o nejlepšího pedagoga, žáka a sportovce školy a oceněni byli úspěšní žáci jednotlivých tříd.

Nejoblíbenějším pedagogem byl žáky školy zvolen pan učitel Mgr. Lukáš Buřt. Nejlepším žákem 1. stupně ZŠ Jedovnice byla vybrána Stella Hassová ze třídy 5. B, nejlepším žákem 2. stupně Sabrina Abrahamová ze třídy 9. B.

Následovalo vyhlášení nejlepších žáků jednotlivých tříd a také odměna pro úspěšné účastníky 24 hodinového charitativního běhu You Dream We Run.

Na závěr se se všemi pedagogy i žáky rozloučili nádherným kulturním pásmem letošní absolventi – 51 žáků devátého ročníku.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509