Dnes je sobota, 22. září

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Slavnostní ukončení školního roku 2016/17 v Jedovnicích

22.7.2017 12:59 | Původní vydání | Michal Souček

JEDOVNICE - Poslední den školního roku 2016/2017 se po předání vysvědčení ve svých třídách sešli všichni žáci, učitelé, ale i množství rodičů a bývalých absolventů ZŠ Jedovnice u rybníka Olšovec na výletišti Barachov, kde proběhlo slavnostní zakončení letošního školního roku.

Slavnostní ukončení školního roku 2016/17 v Jedovnicích
Slavnostní zakončení školního roku. Foto Michal Souček

Zde již čekali i žáci 9. ročníku, kteří jak se již stalo tradicí, svoje poslední vysvědčení základní školy obdrželi z rukou pana starosty městyse Jedovnice Ing. Jaroslava Šíbla a ředitele školy Mgr. Michala Součka v obřadní síni radnice.

Nejprve zástupkyně knihovny a městyse paní Doleželová a Ševčíková předaly všem prvňáčkům malou knižní odměnu a společně je pokřtily na čtenáře. Poté již došlo na vyhlášení tradičních anket o nejlepšího pedagoga, žáka a sportovce školy a oceněni byli úspěšní žáci jednotlivých tříd.

Nejoblíbenějším pedagogem byl žáky školy zvolen pan učitel Mgr. Lukáš Buřt. Nejlepším žákem 1. stupně ZŠ Jedovnice byla vybrána Stella Hassová ze třídy 5. B, nejlepším žákem 2. stupně Sabrina Abrahamová ze třídy 9. B.

Následovalo vyhlášení nejlepších žáků jednotlivých tříd a také odměna pro úspěšné účastníky 24 hodinového charitativního běhu You Dream We Run.

Na závěr se se všemi pedagogy i žáky rozloučili nádherným kulturním pásmem letošní absolventi – 51 žáků devátého ročníku.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509