Dnes je pátek, 21. září

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Tradiční Jarní cena v plavání se v Boskovicích vydařila

28.3.2018 14:32 | Původní vydání | Lubomír Slezák

BOSKOVICE - S příchodem jara pořádá plavecký oddíl SVČ Boskovice každoročně Jarní cenu města Boskovice v plavání. V sobotu 24. března dopoledne praskal místní pětadvacetimetrový bazén doslova ve švech.

Tradiční Jarní cena v plavání se v Boskovicích vydařila
Boskovičtí plavci. Foto archiv

Plavci z Blanska, Brna, Hustopečí, Hodonína, Svitav, Kuřimi, Zlína, Ostravy, Zábřehu, Břeclavi, Prostějova a samozřejmě domácí reprezentanti zde bojovali o cenné kovy i věcné dárky.

Zpestřením sobotního dopoledne byl na začátek vložený závod nejmladších závodníků z plavecké přípravky, kteří se poprali s pětadvacetimetrovou tratí na výbornou. Ukázali všem přítomným pořádnou dávku odvahy a bojovnosti.

Boskovičtí svěřenci se Jarní ceně v silné konkurenci neztratili, vždyť doma zůstalo hned 21 medailí. Někteří domácí plavci vystoupali na stupně vítězů hned několikrát, mezi ně patřili Michal Veselý, Ondřej Ščudla, Dominik Barry, Jáchym Ryšávka a Martin Kopáček. Medailové příčky neunikly ani Patricku Müllerovi, Jakubu Davidovi a Izabele Slámové.

Nejmladší účastnicí Jarní ceny byla Kristýna Nezvalová, která obsadila třetí místo na 50 metrů prsa. I ostatní plavci zaslouží pochvalu za bojovné výkony.

Poděkování pořadatelů pak patří sponzorům, rodičům a všem dobrovolným pomocníkům.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509