Dnes je neděle, 19. listopad

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

LYSICE - Sebral jen hotovost

14.11.2017 7:13

Do církevního objektu v Lysicích se vloupal zloděj. Zatím neznámý pachatel využil podvečerní dobu, kdy se duchovní věnoval svým farníkům. Do příbytku se zloděj dostal po násilném otevření vrat a následně stejným způsobem po poničení dveří. „Obydlí prohledal a pouze uloženou finanční hotovost. Škoda je více než patnáct tisíc korun,“ doplnil policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

RÁJEC-JESTŘEBÍ - Nákup se prodražil

14.11.2017 7:12

Polední nákup se pořádně prodražil devětapadesátiletému muži. Ten nechal před prodejnou v Rájci-Jestřebí ve stojanu odstavené jízdní kolo. „Když se po asi pěti minutách vrátil, bicykl byl pryč. Zatím neznámý pachatel, který byl opravdu hodně pohotový a drzý, tak způsobil majiteli škodu za skoro třicet tisíc korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

VODĚRADY - Ukradl mobilní záchody

7.11.2017 12:56

Tři mobilní záchody ukradl zloděj ve Voděradech. „Získat je nebylo nijak složité. Na volně přístupný pozemek se zloděj dostal pohodlně a stejně tak i k nezajištěným toaletám. Škoda je skoro čtyřicet tisíc korun,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

všechny

Dnešní akce

akce
Velké Opatovice – Kostel svatého Jiří v 16 hod.: Koncert k svátku svaté Cecílie.


kina
Blansko v 15 hod. Příšerákovi.
Blansko v 17.30 hod. Liga spravedlnosti. (3D)
Blansko ve 20 hod. Zahradnictví: Nápadník.
Boskovice ve 14 hod. My Little Pony Film.
Boskovice v 17 hod. Lego® Ninjago® Film.
Boskovice v 19.30 hod. Filmový klub – Projekt 100: Cesta na Měsíc + Le Malér Trio.

všechny

Sledujte nás!Turisté v sobotu vyrazili na Putování přes Halasovo Kunštátsko

25.10.2017 12:00 | Původní vydání | Dušan Machourek

LETOVICE - Již po páté v sobotu 21. října vyrazili turisté v rekordním počtu na turistický pochod Putování přes Halasovo Kunštátsko. Na trasy v délce 13 až 42 km vyrazilo 120 turistů, pět jich jelo na kole a na průběhu se podílelo pět pořadatelů.

Turisté v sobotu vyrazili na Putování přes Halasovo Kunštátsko
Turisté vyrazili na Putování přes Halasovo Kunštátsko. Foto Dušan Machourek

Poslední den babího léta se tedy vydařil. Nejmladším účastníkem pochodu byl Tomáš Kozelek z Velkých Opatovic (7), nejstarším Ivo Haška z Brna (70+) a nejvzdálenějším Peter Kalvoster z Lidečka (okres Vsetín).

 Za pořadatele KČT Malá Haná Velké Opatovice Dušan Machourek

Galerie k článku

Nejmladším účastníkem pochodu byl Tomáš Kozelek z Velkých Opatovic. Foto Dušan MachourekTuristé vyrazili na Putování přes Halasovo Kunštátsko. Foto Dušan MachourekNejstarším účastníkem pochodu byl Ivo Haška z Brna. Foto Dušan MachourekTuristé vyrazili na Putování přes Halasovo Kunštátsko. Foto Dušan Machourek

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509

reklama