Dnes je pondělí, 16. červenec

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

akce
Blansko – Galerie města Blanska v 10 až 17 hod.: Letní výtvarná dílna.


kina
Blansko v 17.30 hod. Hotel Transylvánie 3: Příšeriózní dovolená. (3D)
Blansko ve 20 hod. Mrakodrap. (s titulky)
Boskovice – letní ve 21.30 hod. Ant-Man a Wasp.

všechny

Sledujte nás!Turisté v sobotu vyrazili na Putování přes Halasovo Kunštátsko

25.10.2017 12:00 | Původní vydání | Dušan Machourek

LETOVICE - Již po páté v sobotu 21. října vyrazili turisté v rekordním počtu na turistický pochod Putování přes Halasovo Kunštátsko. Na trasy v délce 13 až 42 km vyrazilo 120 turistů, pět jich jelo na kole a na průběhu se podílelo pět pořadatelů.

Turisté v sobotu vyrazili na Putování přes Halasovo Kunštátsko
Turisté vyrazili na Putování přes Halasovo Kunštátsko. Foto Dušan Machourek

Poslední den babího léta se tedy vydařil. Nejmladším účastníkem pochodu byl Tomáš Kozelek z Velkých Opatovic (7), nejstarším Ivo Haška z Brna (70+) a nejvzdálenějším Peter Kalvoster z Lidečka (okres Vsetín).

 Za pořadatele KČT Malá Haná Velké Opatovice Dušan Machourek

Galerie k článku

Nejmladším účastníkem pochodu byl Tomáš Kozelek z Velkých Opatovic. Foto Dušan MachourekTuristé vyrazili na Putování přes Halasovo Kunštátsko. Foto Dušan MachourekNejstarším účastníkem pochodu byl Ivo Haška z Brna. Foto Dušan MachourekTuristé vyrazili na Putování přes Halasovo Kunštátsko. Foto Dušan Machourek

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509