Dnes je neděle, 18. březen

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

REGION - Soutěže jsou odloženy

15.3.2018 10:10

Fotbaloví fanoušci si musí na odvetnou část moravských soutěží počkat o týden déle. Na základě klimatických podmínek, stavu hracích ploch, předpovědi počasí a informací z fotbalových klubů byly zápasy 17. kola divize a krajského přeboru odloženy. Divizní 17. kolo bude sehráno 16. a 17. června, tedy jako poslední kolo soutěže, krajský přebor bude hrát odložená utkání v úterý 1. května. (les)

BOSKOVICE - Ukradl řídící jednotku

14.3.2018 9:19

S jasným cílem se vydal krást do Boskovic zatím neznámý zloděj. Na parkovišti v areálu tamní firmy jej přilákala zaparkovaná dodávka značky Fiat. „Zloděj překonal plot a násilím otevřel kabinu odstaveného vozidla. V ní sice nic neodcizil, ale otevřel si přední kapotu a z motorového prostoru odcizil řídící jednotku motoru. Majiteli tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun,“ přidal podrobnosti policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

ADAMOV - Zloděj navštívil firmu

23.1.2018 9:48

Policisté vyšetřují případ vloupání do sídla jedné z firem v Adamově. Zloděj se do objektu dostal nejprve přes volně přístupné požární schodiště. Ve druhém patře budovy poničil vstupní dveře od kanceláře. „Z ní se pak stejným násilným způsobem dostal do dalších místností. Všechny kanceláře prohledal a odcizil počítač, tablet a další věci. Hodily se mu i dvě alkoholu. Škoda je více než deset tisíc korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (jad)

všechny

INZERCE

reklama

Dnešní akce

akce
Blansko – MC Paleček v 9 až 13 hod.: Garáže z papíru.
Blansko – MC Paleček ve 13 až 17 hod.: Domečky pro panenky z kartonů.
Doubravice – Před úřadem v 18 hod.: Vítání jara.


kina
Blansko v 15 hod. Cesta za králem Trollů.
Blansko v 17.30 a 20 hod. Tomb Raider.
Boskovice v 15 hod. Bijásek: Pohádky z hor.
Boskovice v 17 hod. Festival outdoorových filmů – Expediční kamera.

všechny

Sledujte nás!Turisté v sobotu vyrazili na Putování přes Halasovo Kunštátsko

25.10.2017 12:00 | Původní vydání | Dušan Machourek

LETOVICE - Již po páté v sobotu 21. října vyrazili turisté v rekordním počtu na turistický pochod Putování přes Halasovo Kunštátsko. Na trasy v délce 13 až 42 km vyrazilo 120 turistů, pět jich jelo na kole a na průběhu se podílelo pět pořadatelů.

Turisté v sobotu vyrazili na Putování přes Halasovo Kunštátsko
Turisté vyrazili na Putování přes Halasovo Kunštátsko. Foto Dušan Machourek

Poslední den babího léta se tedy vydařil. Nejmladším účastníkem pochodu byl Tomáš Kozelek z Velkých Opatovic (7), nejstarším Ivo Haška z Brna (70+) a nejvzdálenějším Peter Kalvoster z Lidečka (okres Vsetín).

 Za pořadatele KČT Malá Haná Velké Opatovice Dušan Machourek

Galerie k článku

Nejmladším účastníkem pochodu byl Tomáš Kozelek z Velkých Opatovic. Foto Dušan MachourekTuristé vyrazili na Putování přes Halasovo Kunštátsko. Foto Dušan MachourekNejstarším účastníkem pochodu byl Ivo Haška z Brna. Foto Dušan MachourekTuristé vyrazili na Putování přes Halasovo Kunštátsko. Foto Dušan Machourek

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509