Dnes je pondělí, 15. říjen

Krátké zprávy

KRASOVÁ: Zásobil se cigaretami

2.10.2018 23:44

Cigaretami se asi potřeboval řádně zásobit zatím neznámý pachatel. Ten se v noci v Krasové násilím dostal do tamní prodejny se smíšeným zbožím. Po poničení vstupních dveří sebral cigarety různých značek za asi padesát tisíc korun. Stejným způsobem se dostal možná stejný pachatel do prodejny v Deštné. Tam sebral rovněž cigarety a tabákové výrobky za asi čtyřicet tisíc korun. V obou prodejnách způsobil zloděj celkovou škodu za skoro sto tisíc korun. (hrr)

KŘTINY: Zámek kolo neochránil

2.10.2018 23:44

Zámek na nosiči upevněném na střeše osobního automobilu značky Toyota neochránil na parkovišti před penzionem ve Křtinách horské kolo třicetileté majitelky. Ta odstavila večer před ubytovacím zařízením auto i s kolem na střeše. Když se ráno k autu vrátila, kolo v hodnotě nejméně deset tisíc korun bylo pryč. Zloděj ho odcizil po poškození zámku nosiče. (hrr)

DLOUHÁ LHOTA: Kradl v obecním lese

2.10.2018 23:43

Do obecního lesa v Dlouhé Lhotě v letních měsících jezdil jako do svého zatím neznámý pachatel. Ten v průběhu několika měsíců na dvou místech postupně pokácel třicítku vzrostlých stromů. Odcizením asi třiceti kubíků dřeva tak způsobil obci škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Turisté v sobotu vyrazili na Putování přes Halasovo Kunštátsko

25.10.2017 12:00 | Původní vydání | Dušan Machourek

LETOVICE - Již po páté v sobotu 21. října vyrazili turisté v rekordním počtu na turistický pochod Putování přes Halasovo Kunštátsko. Na trasy v délce 13 až 42 km vyrazilo 120 turistů, pět jich jelo na kole a na průběhu se podílelo pět pořadatelů.

Turisté v sobotu vyrazili na Putování přes Halasovo Kunštátsko
Turisté vyrazili na Putování přes Halasovo Kunštátsko. Foto Dušan Machourek

Poslední den babího léta se tedy vydařil. Nejmladším účastníkem pochodu byl Tomáš Kozelek z Velkých Opatovic (7), nejstarším Ivo Haška z Brna (70+) a nejvzdálenějším Peter Kalvoster z Lidečka (okres Vsetín).

 Za pořadatele KČT Malá Haná Velké Opatovice Dušan Machourek

Galerie k článku

Nejmladším účastníkem pochodu byl Tomáš Kozelek z Velkých Opatovic. Foto Dušan MachourekTuristé vyrazili na Putování přes Halasovo Kunštátsko. Foto Dušan MachourekNejstarším účastníkem pochodu byl Ivo Haška z Brna. Foto Dušan MachourekTuristé vyrazili na Putování přes Halasovo Kunštátsko. Foto Dušan Machourek

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509