Dnes je středa, 22. srpen

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!V Letovicích budou vybírat osobnost nebo kolektiv uplynulého roku

3.1.2018 11:12 | Původní vydání | Radim Hruška

LETOVICE - Lidé v Letovicích mohou podávat návrhy na udělení ocenění Osobnost roku 2017. Vedení města chce vybrat člověka nebo kolektiv, který dosáhl v uplynulém roce mimořádného úspěchu a přispěl tak k propagaci a prezentaci města.

V Letovicích budou vybírat osobnost nebo kolektiv uplynulého roku
Letovická radnice. Ilustrační foto Radim Hruška

Nominace mohou lidé podávat až do pětadvacátého února. Mohou tak učinit občané města Letovice a jeho místních částí.

Návrhy se mohou vztahovat na oblast kulturní, školskou, sportovní, sociální, zdravotní či životního prostředí.

Ocenění může získat občan města nebo člověk, který je součástí kolektivu, který ve městě působí anebo je rodákem města Letovice.

Nominace musí obsahovat stručnou charakteristiku navrhované osoby, její stručnou charakteristiku a zdůvodnění navrhovaného ocenění.

Návrhy mohou lidé zasílat na adresu městského úřadu, e-mailem na adresu podatelna@letovice.net nebo je mohou odevzdat do schránky umístěné u vchodu letovické radnice.

Vyhlášení proběhne 10. května v kategoriích Osobnost za celoživotní zásluhy a Osobnost, která v roce 2015-2017 dosáhla mimořádného úspěchu. 

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509