Dnes je úterý, 23. říjen

Krátké zprávy

KRASOVÁ: Zásobil se cigaretami

2.10.2018 23:44

Cigaretami se asi potřeboval řádně zásobit zatím neznámý pachatel. Ten se v noci v Krasové násilím dostal do tamní prodejny se smíšeným zbožím. Po poničení vstupních dveří sebral cigarety různých značek za asi padesát tisíc korun. Stejným způsobem se dostal možná stejný pachatel do prodejny v Deštné. Tam sebral rovněž cigarety a tabákové výrobky za asi čtyřicet tisíc korun. V obou prodejnách způsobil zloděj celkovou škodu za skoro sto tisíc korun. (hrr)

KŘTINY: Zámek kolo neochránil

2.10.2018 23:44

Zámek na nosiči upevněném na střeše osobního automobilu značky Toyota neochránil na parkovišti před penzionem ve Křtinách horské kolo třicetileté majitelky. Ta odstavila večer před ubytovacím zařízením auto i s kolem na střeše. Když se ráno k autu vrátila, kolo v hodnotě nejméně deset tisíc korun bylo pryč. Zloděj ho odcizil po poškození zámku nosiče. (hrr)

DLOUHÁ LHOTA: Kradl v obecním lese

2.10.2018 23:43

Do obecního lesa v Dlouhé Lhotě v letních měsících jezdil jako do svého zatím neznámý pachatel. Ten v průběhu několika měsíců na dvou místech postupně pokácel třicítku vzrostlých stromů. Odcizením asi třiceti kubíků dřeva tak způsobil obci škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!V Letovicích budou vybírat osobnost nebo kolektiv uplynulého roku

3.1.2018 11:12 | Původní vydání | Radim Hruška

LETOVICE - Lidé v Letovicích mohou podávat návrhy na udělení ocenění Osobnost roku 2017. Vedení města chce vybrat člověka nebo kolektiv, který dosáhl v uplynulém roce mimořádného úspěchu a přispěl tak k propagaci a prezentaci města.

V Letovicích budou vybírat osobnost nebo kolektiv uplynulého roku
Letovická radnice. Ilustrační foto Radim Hruška

Nominace mohou lidé podávat až do pětadvacátého února. Mohou tak učinit občané města Letovice a jeho místních částí.

Návrhy se mohou vztahovat na oblast kulturní, školskou, sportovní, sociální, zdravotní či životního prostředí.

Ocenění může získat občan města nebo člověk, který je součástí kolektivu, který ve městě působí anebo je rodákem města Letovice.

Nominace musí obsahovat stručnou charakteristiku navrhované osoby, její stručnou charakteristiku a zdůvodnění navrhovaného ocenění.

Návrhy mohou lidé zasílat na adresu městského úřadu, e-mailem na adresu podatelna@letovice.net nebo je mohou odevzdat do schránky umístěné u vchodu letovické radnice.

Vyhlášení proběhne 10. května v kategoriích Osobnost za celoživotní zásluhy a Osobnost, která v roce 2015-2017 dosáhla mimořádného úspěchu. 

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509