Dnes je neděle, 24. září

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

BLANSKO - Telefon nakonec nedorazil

22.9.2017 12:03

O více než dvanáct tisíc korun přišla dvaapadesátiletá žena z Blanska, která si přes internet chtěla koupit telefon. Na síti si vyhlédla přístroj značky Samsung, objednalo ho a elektronicky uhradila i jeho cenu. „Když ale ani po několika dnech a několika urgencích telefon na určenou blanenskou adresu nedorazil, pochopila, že naletěla podvodnému portálu. Případ tedy nahlásila blanenským policistům,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (moj)

LETOVICE - Nepozornost ho přišla draho

21.9.2017 9:27

Drzost zlodějů podcenil sedmatřicetiletý muž v Letovicích, když před místní firmou nakládal do svého osobního auta zakoupené zboží. Na sedadle odemčeného auta nechal ležet tašku s osobními doklady, telefonem a hotovostí v různých měnách. „Zloděj ve chvíli, kdy muž od auta odešel pro další materiál, vůz pohodlně otevřel a věci odcizil. Škoda je skoro dvacet tisíc korun,“ upřesnil blanenský policejní mluvčí Bohumil Malášek. (moj)

LETOVICE - Sprejer řádil na nádraží

19.9.2017 11:47

Jen asi čtvrt hodiny stačilo sprejerovi na letovickém vlakovém nádraží, aby způsobil škodu za patnáct tisíc korun. Na odstavenou vlakovou soupravu totiž nastříkal velký barevný nápis. „Na hnací jednotce vlaku vytvořil za pár minut obrazec o ploše patnáct metrů čtverečních,“ doplnil policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

všechny

INZERCE

reklama

Dnešní akce

akce
Adamov – Stará huť v 9 až 17 hod.: Pokusné tavby v replikách středověkých kusových železářských pecích.
Blansko – Kino v 17 hod.: Rytmické svařování 2017 - koncert jazzových mistrů, přehlídka módy z recyklátů.
Blansko – Dělnický dům v 19 hod.: Taneční kurzy pro dospělé, manželské a přátelské páry.
Letovice - Oslavy organizovaného včelařství na Letovicku 1907 - 2017 s bohatým doprovodným programem.


kina
Blansko v 15 hod. LEGO® Ninjago® film.
Blansko v 17.30 hod. LEGO® Ninjago® film. (3D)
Blansko ve 20 hod. Dobrý časy.
Boskovice v 15 hod. Bijásek: Krtkova dobrodružství III.
Boskovice v 17 hod. Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta.
Boskovice v 19.30 hod. Cesta času.

všechny

Sledujte nás!V blanenském hostinci U Šesti se bude vařit vítězný guláš Zrcadla

13.9.2017 5:07 | Původní vydání | Michal Záboj

BLANSKO - Redakce Zrcadla a hostinec U Šesti v Janáčkově ulici v Blansku připravily na sobotu 16. září jedinečný kulinářský zážitek. Návštěvníci hospody budou moci na akci nazvané Goulashes (Gulášes) U Šesti ochutnat vítězný guláš letošního blanenského Gulášobraní.

V blanenském hostinci U Šesti se bude vařit vítězný guláš Zrcadla
Týma Zrcadla na blanenském Gulášobraní. Foto Michal Záboj

Guláš, který připravil tým Zrcadla, jednoznačně zvítězil u odborné poroty. O jeho ochutnávku byl velký zájem a na řadu návštěvníků blanenského Gulášobraní se již nedostalo. Stejný guláš se bude v sobotu podávat v hostinci U Šesti.

„Vím, že vítězný guláš Zrcadla byl vynikající a hodně lidí ho neochutnalo, i když by chtěli. Nejenom jim chceme tento zážitek zprostředkovat,“ vysvětlila provozovatelka hostince Ilona Fadrná.

Pravý hovězí guláš připraví stejně jako na soutěži tým Zrcadla ve složení Petr Nezval a Michal Kuchař. „Pokusíme se uvařit stejný guláš jako na Gulášobraní. Pokud se akce vydaří, chtěli bychom pokračovat v řadě zvěřinových gulášů,“ popsal Kuchař.

V hostinci U Šesti v Janáčkově ulici v Blansku se bude guláš vydávat v sobotu 16. září od 13 do 21 hodin. Cena jedné porce bude 89 korun včetně pečiva, cibule a dalších dochucovadel. Na čepu bude kromě obvyklých druhů i pivní speciál.

Na čtvrtém blanenském Gulášobraní zvítězil tým Zrcadlo

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509

reklama