Dnes je úterý, 17. červenec

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

akce
Blansko – Galerie města Blanska v 10 až 17 hod.: Letní výtvarná dílna.
Boskovice – Nádraží od 8 do 18 hod.: Legiovlak.


kina
Blansko ve 20 hod. Úsměvy smutných mužů.
Boskovice v 19.30 hod. Mrakodrap.
Boskovice – letní ve 21.30 hod. Než přišla bouře.
Lysice – letní ve 21 hod. Paddington 2.

všechny

Sledujte nás!V blanenském hostinci U Šesti se bude vařit vítězný guláš Zrcadla

13.9.2017 5:07 | Původní vydání | Michal Záboj

BLANSKO - Redakce Zrcadla a hostinec U Šesti v Janáčkově ulici v Blansku připravily na sobotu 16. září jedinečný kulinářský zážitek. Návštěvníci hospody budou moci na akci nazvané Goulashes (Gulášes) U Šesti ochutnat vítězný guláš letošního blanenského Gulášobraní.

V blanenském hostinci U Šesti se bude vařit vítězný guláš Zrcadla
Týma Zrcadla na blanenském Gulášobraní. Foto Michal Záboj

Guláš, který připravil tým Zrcadla, jednoznačně zvítězil u odborné poroty. O jeho ochutnávku byl velký zájem a na řadu návštěvníků blanenského Gulášobraní se již nedostalo. Stejný guláš se bude v sobotu podávat v hostinci U Šesti.

„Vím, že vítězný guláš Zrcadla byl vynikající a hodně lidí ho neochutnalo, i když by chtěli. Nejenom jim chceme tento zážitek zprostředkovat,“ vysvětlila provozovatelka hostince Ilona Fadrná.

Pravý hovězí guláš připraví stejně jako na soutěži tým Zrcadla ve složení Petr Nezval a Michal Kuchař. „Pokusíme se uvařit stejný guláš jako na Gulášobraní. Pokud se akce vydaří, chtěli bychom pokračovat v řadě zvěřinových gulášů,“ popsal Kuchař.

V hostinci U Šesti v Janáčkově ulici v Blansku se bude guláš vydávat v sobotu 16. září od 13 do 21 hodin. Cena jedné porce bude 89 korun včetně pečiva, cibule a dalších dochucovadel. Na čepu bude kromě obvyklých druhů i pivní speciál.

Na čtvrtém blanenském Gulášobraní zvítězil tým Zrcadlo

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509