Dnes je sobota, 18. listopad

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

LYSICE - Sebral jen hotovost

14.11.2017 7:13

Do církevního objektu v Lysicích se vloupal zloděj. Zatím neznámý pachatel využil podvečerní dobu, kdy se duchovní věnoval svým farníkům. Do příbytku se zloděj dostal po násilném otevření vrat a následně stejným způsobem po poničení dveří. „Obydlí prohledal a pouze uloženou finanční hotovost. Škoda je více než patnáct tisíc korun,“ doplnil policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

RÁJEC-JESTŘEBÍ - Nákup se prodražil

14.11.2017 7:12

Polední nákup se pořádně prodražil devětapadesátiletému muži. Ten nechal před prodejnou v Rájci-Jestřebí ve stojanu odstavené jízdní kolo. „Když se po asi pěti minutách vrátil, bicykl byl pryč. Zatím neznámý pachatel, který byl opravdu hodně pohotový a drzý, tak způsobil majiteli škodu za skoro třicet tisíc korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

VODĚRADY - Ukradl mobilní záchody

7.11.2017 12:56

Tři mobilní záchody ukradl zloděj ve Voděradech. „Získat je nebylo nijak složité. Na volně přístupný pozemek se zloděj dostal pohodlně a stejně tak i k nezajištěným toaletám. Škoda je skoro čtyřicet tisíc korun,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

všechny

Dnešní akce

akce
Benešov – Sokolovna v 17 hod.: Košt vín.
Blansko – Dělnický dům v 19 hod.: Pivní festival.
Blansko – Dělnický dům – restaurace v 19 hod.: Taneční večer se skupinou Druhý dech.
Blansko – Starobrněnská Pivnice Velvet v 19 hod.: Taneční večer, hraje Tom Sawyer Band.
Blansko – Restaurace Maxima ve 20 hod.: Medium – taneční zábava.
Roubanina – Budova hasičů ve 13 hod.: 4. ročník Róbaninské slivovičke.


kina
Blansko v 15 a 17.30 hod. Liga spravedlnosti.
Blansko ve 20 hod. Zahradnictví: Nápadník.
Boskovice v 17 hod. Lajka.
Boskovice v 19.30 hod. Dokud nás svatba nerozdělí.

všechny

Sledujte nás!V blanenském hostinci U Šesti se bude vařit vítězný guláš Zrcadla

13.9.2017 5:07 | Původní vydání | Michal Záboj

BLANSKO - Redakce Zrcadla a hostinec U Šesti v Janáčkově ulici v Blansku připravily na sobotu 16. září jedinečný kulinářský zážitek. Návštěvníci hospody budou moci na akci nazvané Goulashes (Gulášes) U Šesti ochutnat vítězný guláš letošního blanenského Gulášobraní.

V blanenském hostinci U Šesti se bude vařit vítězný guláš Zrcadla
Týma Zrcadla na blanenském Gulášobraní. Foto Michal Záboj

Guláš, který připravil tým Zrcadla, jednoznačně zvítězil u odborné poroty. O jeho ochutnávku byl velký zájem a na řadu návštěvníků blanenského Gulášobraní se již nedostalo. Stejný guláš se bude v sobotu podávat v hostinci U Šesti.

„Vím, že vítězný guláš Zrcadla byl vynikající a hodně lidí ho neochutnalo, i když by chtěli. Nejenom jim chceme tento zážitek zprostředkovat,“ vysvětlila provozovatelka hostince Ilona Fadrná.

Pravý hovězí guláš připraví stejně jako na soutěži tým Zrcadla ve složení Petr Nezval a Michal Kuchař. „Pokusíme se uvařit stejný guláš jako na Gulášobraní. Pokud se akce vydaří, chtěli bychom pokračovat v řadě zvěřinových gulášů,“ popsal Kuchař.

V hostinci U Šesti v Janáčkově ulici v Blansku se bude guláš vydávat v sobotu 16. září od 13 do 21 hodin. Cena jedné porce bude 89 korun včetně pečiva, cibule a dalších dochucovadel. Na čepu bude kromě obvyklých druhů i pivní speciál.

Na čtvrtém blanenském Gulášobraní zvítězil tým Zrcadlo

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509

reklama