Dnes je úterý, 20. březen

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

REGION - Soutěže jsou odloženy

15.3.2018 10:10

Fotbaloví fanoušci si musí na odvetnou část moravských soutěží počkat o týden déle. Na základě klimatických podmínek, stavu hracích ploch, předpovědi počasí a informací z fotbalových klubů byly zápasy 17. kola divize a krajského přeboru odloženy. Divizní 17. kolo bude sehráno 16. a 17. června, tedy jako poslední kolo soutěže, krajský přebor bude hrát odložená utkání v úterý 1. května. (les)

BOSKOVICE - Ukradl řídící jednotku

14.3.2018 9:19

S jasným cílem se vydal krást do Boskovic zatím neznámý zloděj. Na parkovišti v areálu tamní firmy jej přilákala zaparkovaná dodávka značky Fiat. „Zloděj překonal plot a násilím otevřel kabinu odstaveného vozidla. V ní sice nic neodcizil, ale otevřel si přední kapotu a z motorového prostoru odcizil řídící jednotku motoru. Majiteli tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun,“ přidal podrobnosti policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

ADAMOV - Zloděj navštívil firmu

23.1.2018 9:48

Policisté vyšetřují případ vloupání do sídla jedné z firem v Adamově. Zloděj se do objektu dostal nejprve přes volně přístupné požární schodiště. Ve druhém patře budovy poničil vstupní dveře od kanceláře. „Z ní se pak stejným násilným způsobem dostal do dalších místností. Všechny kanceláře prohledal a odcizil počítač, tablet a další věci. Hodily se mu i dvě alkoholu. Škoda je více než deset tisíc korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (jad)

všechny

INZERCE

reklama

Dnešní akce

Sledujte nás!V blanenském hostinci U Šesti se bude vařit vítězný guláš Zrcadla

13.9.2017 5:07 | Původní vydání | Michal Záboj

BLANSKO - Redakce Zrcadla a hostinec U Šesti v Janáčkově ulici v Blansku připravily na sobotu 16. září jedinečný kulinářský zážitek. Návštěvníci hospody budou moci na akci nazvané Goulashes (Gulášes) U Šesti ochutnat vítězný guláš letošního blanenského Gulášobraní.

V blanenském hostinci U Šesti se bude vařit vítězný guláš Zrcadla
Týma Zrcadla na blanenském Gulášobraní. Foto Michal Záboj

Guláš, který připravil tým Zrcadla, jednoznačně zvítězil u odborné poroty. O jeho ochutnávku byl velký zájem a na řadu návštěvníků blanenského Gulášobraní se již nedostalo. Stejný guláš se bude v sobotu podávat v hostinci U Šesti.

„Vím, že vítězný guláš Zrcadla byl vynikající a hodně lidí ho neochutnalo, i když by chtěli. Nejenom jim chceme tento zážitek zprostředkovat,“ vysvětlila provozovatelka hostince Ilona Fadrná.

Pravý hovězí guláš připraví stejně jako na soutěži tým Zrcadla ve složení Petr Nezval a Michal Kuchař. „Pokusíme se uvařit stejný guláš jako na Gulášobraní. Pokud se akce vydaří, chtěli bychom pokračovat v řadě zvěřinových gulášů,“ popsal Kuchař.

V hostinci U Šesti v Janáčkově ulici v Blansku se bude guláš vydávat v sobotu 16. září od 13 do 21 hodin. Cena jedné porce bude 89 korun včetně pečiva, cibule a dalších dochucovadel. Na čepu bude kromě obvyklých druhů i pivní speciál.

Na čtvrtém blanenském Gulášobraní zvítězil tým Zrcadlo

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509