Dnes je sobota, 22. září

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Vánoční soutěž v boskovických lázních už zná své vítěze

24.12.2017 11:21 | Původní vydání | Jaroslav Parma

BOSKOVICE - Ve čtvrtek 21. prosince byla vylosována Velká vánoční losovací soutěž v Městských lázních Boskovice, které provozují Služby Boskovice. V soutěžním období vhodili plavci do osudí rekordních 1 005 účtenek v hodnotě 150 korun a více. V sobotu 23. prosince pak bylo ve vestibulu lázní předáno výhercům patnáct cen.

Vánoční soutěž v boskovických lázních už zná své vítěze
Výherci soutěže. Foto Jaroslav Parma

Televizor dostala od společnosti ELEKTRO MiRa Boskovice pod stromeček Anna Hynková z Boskovic, mobilní telefon LG K4 od Služeb Boskovice si převzal Roman Duda z Březové nad Svitavou a na šunce za třetí místo od Řeznictví a uzenářství Jiří Paděra si pochutná Aleš Oujeský z Boskovic.

Poukaz v hodnotě 500 korun za 4. místo od Sport kola servis Petrů převzala Bohumila Musilová z Boskovic a poukaz ve stejné hodnotě za páté místo od Tlamka zahradní technika si odnesl Stanislav Bělehrádek z Kunštátu.

Další poukazy v hodnotě pětistovky darovaly Restaurace Špejchar, Restaurace pod zámkem, Pizzeria Venezia, Hostinec U Rudyho, Restaurace Repete, Restaurace "29" a Restaurace Slavia.

Dárkové tašky a permanentky věnovaly do soutěže Služby Boskovice a město Boskovice.

Velké štěstí měl při losování Stanislav Bělehrádek. Tři vhozené účtenky proměnil ve dvě ceny - za 5. a 14. místo.

Ceny vítězům předával místostarosta města Petr Malach a jednatel společnosti Služby Boskovice Milan Strya.

Všichni vítězové s rodinnými příslušníky měli navíc zdarma plavání až do ukončení dnešního provozu lázní.

Služby Boskovice děkují všem sponzorům za ceny pro vítěze.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509