Dnes je úterý, 16. leden

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

OKROUHLÁ - Potřeboval plynové láhve

20.12.2017 4:26

V chladných zimních dnech asi nutně potřeboval zatopit ve svém příbytku zatím neznámý pachatel. V obci Okrouhlá se násilím dostal do příručního skladu tamní prodejny se smíšeným zbožím. „Ze skladu pak snadno odnesl dvě desetikilové láhve s propan butanem. Obchodníkovi tak způsobil škodu za asi tři tisíce korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

LYSICE - Hodila se podlaha

20.12.2017 4:25

Opravdu pestrý lup si odnesl z výpravy do Lysic zatím neznámý pachatel. V noci nejdříve překonal plot na pozemek tamní restaurace. Potom se násilím dostal do budovy. V ní znovu po násilném otevření několika dveří odcizil travní sekačku a multifunkční mixér. „V jedné z místností, kde probíhá rekonstrukce, sebral sedmdesát čtverečních metrů uskladněné laminátové podlahy a stavební nářadí a náčiní. Pravděpodobně chtěl odcizit i nalezenou chladničku. Tu si připravil ke dveřím, ale neodnesl ji. Škoda je nejméně patnáct tisíc korun,“ doplnil policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

BLANENSKO - Žena naletěla podvodníkovi

15.12.2017 12:50

Digitální fotoaparát nabídnutý na internetovém portále měl udělat radost pod stromečkem. Jenže pro čtyřiatřicetiletou ženu z Blanenska znamená místo radosti blízké osoby více než pět tisíc korun ztráty. Žena si totiž na internetu objednala přístroj a zaplatila stanovenou cenu. Když slíbená zásilka dlouho nepřicházela a prodejce s ní přestal komunikovat, pochopila, že naletěla podvodníkovi. (hrr)

všechny

INZERCE

reklama

Dnešní akce

Sledujte nás!INZERCE

reklama

Vánoční soutěž v boskovických lázních už zná své vítěze

24.12.2017 11:21 | Původní vydání | Jaroslav Parma

BOSKOVICE - Ve čtvrtek 21. prosince byla vylosována Velká vánoční losovací soutěž v Městských lázních Boskovice, které provozují Služby Boskovice. V soutěžním období vhodili plavci do osudí rekordních 1 005 účtenek v hodnotě 150 korun a více. V sobotu 23. prosince pak bylo ve vestibulu lázní předáno výhercům patnáct cen.

Vánoční soutěž v boskovických lázních už zná své vítěze
Výherci soutěže. Foto Jaroslav Parma

Televizor dostala od společnosti ELEKTRO MiRa Boskovice pod stromeček Anna Hynková z Boskovic, mobilní telefon LG K4 od Služeb Boskovice si převzal Roman Duda z Březové nad Svitavou a na šunce za třetí místo od Řeznictví a uzenářství Jiří Paděra si pochutná Aleš Oujeský z Boskovic.

Poukaz v hodnotě 500 korun za 4. místo od Sport kola servis Petrů převzala Bohumila Musilová z Boskovic a poukaz ve stejné hodnotě za páté místo od Tlamka zahradní technika si odnesl Stanislav Bělehrádek z Kunštátu.

Další poukazy v hodnotě pětistovky darovaly Restaurace Špejchar, Restaurace pod zámkem, Pizzeria Venezia, Hostinec U Rudyho, Restaurace Repete, Restaurace "29" a Restaurace Slavia.

Dárkové tašky a permanentky věnovaly do soutěže Služby Boskovice a město Boskovice.

Velké štěstí měl při losování Stanislav Bělehrádek. Tři vhozené účtenky proměnil ve dvě ceny - za 5. a 14. místo.

Ceny vítězům předával místostarosta města Petr Malach a jednatel společnosti Služby Boskovice Milan Strya.

Všichni vítězové s rodinnými příslušníky měli navíc zdarma plavání až do ukončení dnešního provozu lázní.

Služby Boskovice děkují všem sponzorům za ceny pro vítěze.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509