Dnes je neděle, 18. březen

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

REGION - Soutěže jsou odloženy

15.3.2018 10:10

Fotbaloví fanoušci si musí na odvetnou část moravských soutěží počkat o týden déle. Na základě klimatických podmínek, stavu hracích ploch, předpovědi počasí a informací z fotbalových klubů byly zápasy 17. kola divize a krajského přeboru odloženy. Divizní 17. kolo bude sehráno 16. a 17. června, tedy jako poslední kolo soutěže, krajský přebor bude hrát odložená utkání v úterý 1. května. (les)

BOSKOVICE - Ukradl řídící jednotku

14.3.2018 9:19

S jasným cílem se vydal krást do Boskovic zatím neznámý zloděj. Na parkovišti v areálu tamní firmy jej přilákala zaparkovaná dodávka značky Fiat. „Zloděj překonal plot a násilím otevřel kabinu odstaveného vozidla. V ní sice nic neodcizil, ale otevřel si přední kapotu a z motorového prostoru odcizil řídící jednotku motoru. Majiteli tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun,“ přidal podrobnosti policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

ADAMOV - Zloděj navštívil firmu

23.1.2018 9:48

Policisté vyšetřují případ vloupání do sídla jedné z firem v Adamově. Zloděj se do objektu dostal nejprve přes volně přístupné požární schodiště. Ve druhém patře budovy poničil vstupní dveře od kanceláře. „Z ní se pak stejným násilným způsobem dostal do dalších místností. Všechny kanceláře prohledal a odcizil počítač, tablet a další věci. Hodily se mu i dvě alkoholu. Škoda je více než deset tisíc korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (jad)

všechny

INZERCE

reklama

Dnešní akce

akce
Blansko – MC Paleček v 9 až 13 hod.: Garáže z papíru.
Blansko – MC Paleček ve 13 až 17 hod.: Domečky pro panenky z kartonů.
Doubravice – Před úřadem v 18 hod.: Vítání jara.


kina
Blansko v 15 hod. Cesta za králem Trollů.
Blansko v 17.30 a 20 hod. Tomb Raider.
Boskovice v 15 hod. Bijásek: Pohádky z hor.
Boskovice v 17 hod. Festival outdoorových filmů – Expediční kamera.

všechny

Sledujte nás!Vánoční soutěž v boskovických lázních už zná své vítěze

24.12.2017 11:21 | Původní vydání | Jaroslav Parma

BOSKOVICE - Ve čtvrtek 21. prosince byla vylosována Velká vánoční losovací soutěž v Městských lázních Boskovice, které provozují Služby Boskovice. V soutěžním období vhodili plavci do osudí rekordních 1 005 účtenek v hodnotě 150 korun a více. V sobotu 23. prosince pak bylo ve vestibulu lázní předáno výhercům patnáct cen.

Vánoční soutěž v boskovických lázních už zná své vítěze
Výherci soutěže. Foto Jaroslav Parma

Televizor dostala od společnosti ELEKTRO MiRa Boskovice pod stromeček Anna Hynková z Boskovic, mobilní telefon LG K4 od Služeb Boskovice si převzal Roman Duda z Březové nad Svitavou a na šunce za třetí místo od Řeznictví a uzenářství Jiří Paděra si pochutná Aleš Oujeský z Boskovic.

Poukaz v hodnotě 500 korun za 4. místo od Sport kola servis Petrů převzala Bohumila Musilová z Boskovic a poukaz ve stejné hodnotě za páté místo od Tlamka zahradní technika si odnesl Stanislav Bělehrádek z Kunštátu.

Další poukazy v hodnotě pětistovky darovaly Restaurace Špejchar, Restaurace pod zámkem, Pizzeria Venezia, Hostinec U Rudyho, Restaurace Repete, Restaurace "29" a Restaurace Slavia.

Dárkové tašky a permanentky věnovaly do soutěže Služby Boskovice a město Boskovice.

Velké štěstí měl při losování Stanislav Bělehrádek. Tři vhozené účtenky proměnil ve dvě ceny - za 5. a 14. místo.

Ceny vítězům předával místostarosta města Petr Malach a jednatel společnosti Služby Boskovice Milan Strya.

Všichni vítězové s rodinnými příslušníky měli navíc zdarma plavání až do ukončení dnešního provozu lázní.

Služby Boskovice děkují všem sponzorům za ceny pro vítěze.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509