Dnes je úterý, 23. říjen

Krátké zprávy

KRASOVÁ: Zásobil se cigaretami

2.10.2018 23:44

Cigaretami se asi potřeboval řádně zásobit zatím neznámý pachatel. Ten se v noci v Krasové násilím dostal do tamní prodejny se smíšeným zbožím. Po poničení vstupních dveří sebral cigarety různých značek za asi padesát tisíc korun. Stejným způsobem se dostal možná stejný pachatel do prodejny v Deštné. Tam sebral rovněž cigarety a tabákové výrobky za asi čtyřicet tisíc korun. V obou prodejnách způsobil zloděj celkovou škodu za skoro sto tisíc korun. (hrr)

KŘTINY: Zámek kolo neochránil

2.10.2018 23:44

Zámek na nosiči upevněném na střeše osobního automobilu značky Toyota neochránil na parkovišti před penzionem ve Křtinách horské kolo třicetileté majitelky. Ta odstavila večer před ubytovacím zařízením auto i s kolem na střeše. Když se ráno k autu vrátila, kolo v hodnotě nejméně deset tisíc korun bylo pryč. Zloděj ho odcizil po poškození zámku nosiče. (hrr)

DLOUHÁ LHOTA: Kradl v obecním lese

2.10.2018 23:43

Do obecního lesa v Dlouhé Lhotě v letních měsících jezdil jako do svého zatím neznámý pachatel. Ten v průběhu několika měsíců na dvou místech postupně pokácel třicítku vzrostlých stromů. Odcizením asi třiceti kubíků dřeva tak způsobil obci škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Z Brna se plavci nevrátili s prázdnou

7.3.2018 14:20 | Původní vydání | Lubomír Slezák

BOSKOVICE, BRNO - Poslední únorovou sobotu se zúčastnilo jedenáct plavců oddílu SVČ Boskovice krajského přeboru na 800 a 1 500 metrů volným způsobem, který se konal v Brně.

Z Brna se plavci nevrátili s prázdnou
Boskovičtí plavci. Foto archiv klubu

Kratší trať patřila děvčatům, Anna Ryšavá vybojovala druhé místo, Emma Ryšávková třetí, Barbora Tlamková, Klára Dvořáčková a Adriana Horňová zaplavaly osobní rekordy.

Ondřej Ščudla a Matyáš Charvát plavali také 800 metrů VZ. Ondra doplaval druhý a Matyáš si vytvořil nejlepší osobní čas.

Ostatní plavci bojovali na delší trati. Nejrychlejším z boskovických plavců byl nejmladší Jáchym Ryšávka, který ve své kategorii jedenáctiletých obsadil první místo s náskokem dvou minut před svými soupeři. Kvalitní výsledky zaplavali také Filip Skřička, Jakub Beneš a Filip Horák.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509