Dnes je středa, 22. srpen

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Z Brna se plavci nevrátili s prázdnou

7.3.2018 14:20 | Původní vydání | Lubomír Slezák

BOSKOVICE, BRNO - Poslední únorovou sobotu se zúčastnilo jedenáct plavců oddílu SVČ Boskovice krajského přeboru na 800 a 1 500 metrů volným způsobem, který se konal v Brně.

Z Brna se plavci nevrátili s prázdnou
Boskovičtí plavci. Foto archiv klubu

Kratší trať patřila děvčatům, Anna Ryšavá vybojovala druhé místo, Emma Ryšávková třetí, Barbora Tlamková, Klára Dvořáčková a Adriana Horňová zaplavaly osobní rekordy.

Ondřej Ščudla a Matyáš Charvát plavali také 800 metrů VZ. Ondra doplaval druhý a Matyáš si vytvořil nejlepší osobní čas.

Ostatní plavci bojovali na delší trati. Nejrychlejším z boskovických plavců byl nejmladší Jáchym Ryšávka, který ve své kategorii jedenáctiletých obsadil první místo s náskokem dvou minut před svými soupeři. Kvalitní výsledky zaplavali také Filip Skřička, Jakub Beneš a Filip Horák.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509