Dnes je úterý, 16. leden

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

OKROUHLÁ - Potřeboval plynové láhve

20.12.2017 4:26

V chladných zimních dnech asi nutně potřeboval zatopit ve svém příbytku zatím neznámý pachatel. V obci Okrouhlá se násilím dostal do příručního skladu tamní prodejny se smíšeným zbožím. „Ze skladu pak snadno odnesl dvě desetikilové láhve s propan butanem. Obchodníkovi tak způsobil škodu za asi tři tisíce korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

LYSICE - Hodila se podlaha

20.12.2017 4:25

Opravdu pestrý lup si odnesl z výpravy do Lysic zatím neznámý pachatel. V noci nejdříve překonal plot na pozemek tamní restaurace. Potom se násilím dostal do budovy. V ní znovu po násilném otevření několika dveří odcizil travní sekačku a multifunkční mixér. „V jedné z místností, kde probíhá rekonstrukce, sebral sedmdesát čtverečních metrů uskladněné laminátové podlahy a stavební nářadí a náčiní. Pravděpodobně chtěl odcizit i nalezenou chladničku. Tu si připravil ke dveřím, ale neodnesl ji. Škoda je nejméně patnáct tisíc korun,“ doplnil policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

BLANENSKO - Žena naletěla podvodníkovi

15.12.2017 12:50

Digitální fotoaparát nabídnutý na internetovém portále měl udělat radost pod stromečkem. Jenže pro čtyřiatřicetiletou ženu z Blanenska znamená místo radosti blízké osoby více než pět tisíc korun ztráty. Žena si totiž na internetu objednala přístroj a zaplatila stanovenou cenu. Když slíbená zásilka dlouho nepřicházela a prodejce s ní přestal komunikovat, pochopila, že naletěla podvodníkovi. (hrr)

všechny

INZERCE

reklama

Dnešní akce

Sledujte nás!INZERCE

reklama

ZRCADLO TÝDNE: Odhalené varny, novinky v nemocnici a nehoda

24.12.2017 5:16 | Původní vydání | Radim Hruška

REGION - V týdenním souhrnu zpravodajství Zrcadla tentokrát připomínáme například úspěchy policistů zabývajících se drogovou problematikou, věnujeme se dění v blanenské nemocnici a také na silnicích v regionu. Více v pravidelném přehledu. 

ZRCADLO TÝDNE: Odhalené varny, novinky v nemocnici a nehoda
Nehoda u Černé Hory. Foto HZS JmK

Finále OBL je za dveřmi, zbývá poslední závod v Petrovicích.

Auto skončilo v příkopě, zasahovat musel jeřáb.

Policisté odhalili hned dvě varny pervitinu a zatkli dealery.

Knihovna v Kořenci získala ocenění i za podporu dětského čtenářství.

Snažíme se být součástí města, říká ředitelka blanenské nemocnice.

Pavel Vlach: Chceme poskytovat různorodé možnosti vzdělávání.

Vánoční nadílka v psím útulku: Vybraly se desítky kilogramů krmiva.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509