Dnes je úterý, 23. říjen

Krátké zprávy

KRASOVÁ: Zásobil se cigaretami

2.10.2018 23:44

Cigaretami se asi potřeboval řádně zásobit zatím neznámý pachatel. Ten se v noci v Krasové násilím dostal do tamní prodejny se smíšeným zbožím. Po poničení vstupních dveří sebral cigarety různých značek za asi padesát tisíc korun. Stejným způsobem se dostal možná stejný pachatel do prodejny v Deštné. Tam sebral rovněž cigarety a tabákové výrobky za asi čtyřicet tisíc korun. V obou prodejnách způsobil zloděj celkovou škodu za skoro sto tisíc korun. (hrr)

KŘTINY: Zámek kolo neochránil

2.10.2018 23:44

Zámek na nosiči upevněném na střeše osobního automobilu značky Toyota neochránil na parkovišti před penzionem ve Křtinách horské kolo třicetileté majitelky. Ta odstavila večer před ubytovacím zařízením auto i s kolem na střeše. Když se ráno k autu vrátila, kolo v hodnotě nejméně deset tisíc korun bylo pryč. Zloděj ho odcizil po poškození zámku nosiče. (hrr)

DLOUHÁ LHOTA: Kradl v obecním lese

2.10.2018 23:43

Do obecního lesa v Dlouhé Lhotě v letních měsících jezdil jako do svého zatím neznámý pachatel. Ten v průběhu několika měsíců na dvou místech postupně pokácel třicítku vzrostlých stromů. Odcizením asi třiceti kubíků dřeva tak způsobil obci škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!ZRCADLO TÝDNE: Oprava skleníku, podchod a podvodnice

12.11.2017 9:48 | Původní vydání | Radim Hruška

REGION - Uplynulý týden jsme ve zpravodajství Zrcadla informovali mimo jiné o opravách střechy boskovického zámeckého skleníku, o řádění podvodnic ve Valchově nebo jsme přinesli zprávu o nové podobě podchodu v Blansku. Více v pravidelném nedělním souhrnu.

ZRCADLO TÝDNE: Oprava skleníku, podchod a podvodnice
Podchod na vlakovém nádraží v Blansku. Foto Martin Jelínek

Podvodnice připravily seniorku ve Valchově o desetitisíce korun.

Svatohubertské slavnosti na boskovickém zámku.

Lidé s postižením mají od listopadu parkování v Blansku zdarma.

Sprejeři vyzdobili podchod v Blansku, „cesta do pekel“ zmizela.

Charita uspořádá sbírku oblečení, potřebuje hlavně dětské a zimní.

Střechu zámeckého skleníku opraví jen provizorně, není plech.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509