Dnes je úterý, 22. květen

Krátké zprávy

BLANSKO - Den otevřených dveří se ruší

25.4.2018 11:15

Den otevřených dveří, který měli ve středu 25. dubna pořádat blanenští policisté se přesouvá na jiný termín. Odehraje se pravděpodobně na podzim. (hrr)

ŠOŠŮVKA - Zazní Čechomor i Fleret

20.4.2018 9:54

V neděli 22. dubna v 15 hodin se v kulturním domě v Šošůvce odehraje tradiční jarní koncert Šošůvské scholy, tentokrát s názvem „Nekdy sa zastavte". Zazní skladby od kapel Fleret (Zafúkané, Na Královej holi, Vojna) a Čechomor (Zálinský, Nedověcnosti, Místečko) i od Vlasty Redla (Smrti, Bože můj) a mnoho dalších. Občerstvení zajištěno. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude použit na obnovu fasády šošůvské kaple. (mha)

REGION - Soutěže jsou odloženy

15.3.2018 10:10

Fotbaloví fanoušci si musí na odvetnou část moravských soutěží počkat o týden déle. Na základě klimatických podmínek, stavu hracích ploch, předpovědi počasí a informací z fotbalových klubů byly zápasy 17. kola divize a krajského přeboru odloženy. Divizní 17. kolo bude sehráno 16. a 17. června, tedy jako poslední kolo soutěže, krajský přebor bude hrát odložená utkání v úterý 1. května. (les)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Žena se chtěla seznámit přes internet, přišla o tisíce korun

22.5.2014 16:41 | Původní vydání | Michal Záboj

Černá Hora – Nevinné seznámení přes internet skončilo krutým vystřízlivěním pro dvaatřicetiletou ženu z Černé Hory. Nápadník jí z bankomatu vybral tisíce korun.

Žena se chtěla seznámit přes internet, přišla o tisíce korun
Ilustrační foto archiv

Dvojice se poznala přes internetovou seznamku a ve středu 21. května se setkala v Černé Hoře. Pak ale idylka skončila. Muž totiž ženě nabídl, že jí zajede vybrat peníze do bankomatu do sousední obce a ta souhlasila. Podvodníkovi, který se představil falešným jménem, svěřila platební kartu i PIN kód.

„Požádala ho, ať jí vybere dva tisíce korun a doveze peníze. Bohužel, scénář dopadl jinak. Muž se už s penězi, ani s platební kartou už nevrátil,“ popsala blanenská policejní mluvčí Iva Šebková s tím, že z účtu ženě zmizelo devět tisíc korun.

„Policisté na základě tohoto i dalších případů upozorňují na skutečnost, že drzost různých podvodníků nezná mezí. Dovedou důvěřivým lidem napovídat všechno možné a zneužít toho, že je někdo vyslechne či požádá o pomoc,“ dodala mluvčí s tím, že případ policisté vyšetřují pro podezření ze spáchání trestného činu podvodu, neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a krádeže.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509