Dnes je neděle, 18. březen

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

REGION - Soutěže jsou odloženy

15.3.2018 10:10

Fotbaloví fanoušci si musí na odvetnou část moravských soutěží počkat o týden déle. Na základě klimatických podmínek, stavu hracích ploch, předpovědi počasí a informací z fotbalových klubů byly zápasy 17. kola divize a krajského přeboru odloženy. Divizní 17. kolo bude sehráno 16. a 17. června, tedy jako poslední kolo soutěže, krajský přebor bude hrát odložená utkání v úterý 1. května. (les)

BOSKOVICE - Ukradl řídící jednotku

14.3.2018 9:19

S jasným cílem se vydal krást do Boskovic zatím neznámý zloděj. Na parkovišti v areálu tamní firmy jej přilákala zaparkovaná dodávka značky Fiat. „Zloděj překonal plot a násilím otevřel kabinu odstaveného vozidla. V ní sice nic neodcizil, ale otevřel si přední kapotu a z motorového prostoru odcizil řídící jednotku motoru. Majiteli tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun,“ přidal podrobnosti policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

ADAMOV - Zloděj navštívil firmu

23.1.2018 9:48

Policisté vyšetřují případ vloupání do sídla jedné z firem v Adamově. Zloděj se do objektu dostal nejprve přes volně přístupné požární schodiště. Ve druhém patře budovy poničil vstupní dveře od kanceláře. „Z ní se pak stejným násilným způsobem dostal do dalších místností. Všechny kanceláře prohledal a odcizil počítač, tablet a další věci. Hodily se mu i dvě alkoholu. Škoda je více než deset tisíc korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (jad)

všechny

INZERCE

reklama

Dnešní akce

akce
Blansko – MC Paleček v 9 až 13 hod.: Garáže z papíru.
Blansko – MC Paleček ve 13 až 17 hod.: Domečky pro panenky z kartonů.
Doubravice – Před úřadem v 18 hod.: Vítání jara.


kina
Blansko v 15 hod. Cesta za králem Trollů.
Blansko v 17.30 a 20 hod. Tomb Raider.
Boskovice v 15 hod. Bijásek: Pohádky z hor.
Boskovice v 17 hod. Festival outdoorových filmů – Expediční kamera.

všechny

Sledujte nás!Zloděj řádil v Šošůvce a Žďárné, z domů ukradl hotovost a šperky

7.11.2017 16:49 | Původní vydání | Radim Hruška

ŠOŠŮVKA, ŽĎÁRNÁ - Pravděpodobně stejný zloděj má na svědomí vloupání do domů v Šošůvce a Žďárné. Kradl šperky i hotovost. Majitelům způsobil škodu v řádech desetitisíců korun.

Zloděj řádil v Šošůvce a Žďárné, z domů ukradl hotovost a šperky
Policie ČR. Ilustrační foto Zrcadlo

„Nezajištěná branka na pozemek vedle rodinného domku v Šošůvce pravděpodobně napomohla zatím neznámému pachateli. Ten se tak pohodlně dostal k oknu v zadní části obydlí, a to násilím otevřel,“ popsal vloupání do domu v Šošůvce policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Zloděj dům jednašedesátiletého majitele prohledal a odnesl si finanční hotovost v různých měnách a rodinné šperky. Způsobil tak škodu za téměř čtyřicet tisíc korun.

V nedaleké Žďárné řádil pravděpodobně stejný zloděj. „Násilím překonal plot a následně po neúspěšném pokusu o násilné otevření vstupních dveří uspěl v zadní části domu,“ uvedl Malášek.

Po násilném otevření dveří prohledal dům sedmačtyřicetiletého majitele a ukradl peníze, které našel v kuchyňské lince. V tomto případě způsobil škodu třicet tisíc korun.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509