Dnes je neděle, 19. listopad

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

LYSICE - Sebral jen hotovost

14.11.2017 7:13

Do církevního objektu v Lysicích se vloupal zloděj. Zatím neznámý pachatel využil podvečerní dobu, kdy se duchovní věnoval svým farníkům. Do příbytku se zloděj dostal po násilném otevření vrat a následně stejným způsobem po poničení dveří. „Obydlí prohledal a pouze uloženou finanční hotovost. Škoda je více než patnáct tisíc korun,“ doplnil policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

RÁJEC-JESTŘEBÍ - Nákup se prodražil

14.11.2017 7:12

Polední nákup se pořádně prodražil devětapadesátiletému muži. Ten nechal před prodejnou v Rájci-Jestřebí ve stojanu odstavené jízdní kolo. „Když se po asi pěti minutách vrátil, bicykl byl pryč. Zatím neznámý pachatel, který byl opravdu hodně pohotový a drzý, tak způsobil majiteli škodu za skoro třicet tisíc korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

VODĚRADY - Ukradl mobilní záchody

7.11.2017 12:56

Tři mobilní záchody ukradl zloděj ve Voděradech. „Získat je nebylo nijak složité. Na volně přístupný pozemek se zloděj dostal pohodlně a stejně tak i k nezajištěným toaletám. Škoda je skoro čtyřicet tisíc korun,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

všechny

Dnešní akce

akce
Velké Opatovice – Kostel svatého Jiří v 16 hod.: Koncert k svátku svaté Cecílie.


kina
Blansko v 15 hod. Příšerákovi.
Blansko v 17.30 hod. Liga spravedlnosti. (3D)
Blansko ve 20 hod. Zahradnictví: Nápadník.
Boskovice ve 14 hod. My Little Pony Film.
Boskovice v 17 hod. Lego® Ninjago® Film.
Boskovice v 19.30 hod. Filmový klub – Projekt 100: Cesta na Měsíc + Le Malér Trio.

všechny

Sledujte nás!Zloděj řádil v Šošůvce a Žďárné, z domů ukradl hotovost a šperky

7.11.2017 16:49 | Původní vydání | Radim Hruška

ŠOŠŮVKA, ŽĎÁRNÁ - Pravděpodobně stejný zloděj má na svědomí vloupání do domů v Šošůvce a Žďárné. Kradl šperky i hotovost. Majitelům způsobil škodu v řádech desetitisíců korun.

Zloděj řádil v Šošůvce a Žďárné, z domů ukradl hotovost a šperky
Policie ČR. Ilustrační foto Zrcadlo

„Nezajištěná branka na pozemek vedle rodinného domku v Šošůvce pravděpodobně napomohla zatím neznámému pachateli. Ten se tak pohodlně dostal k oknu v zadní části obydlí, a to násilím otevřel,“ popsal vloupání do domu v Šošůvce policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Zloděj dům jednašedesátiletého majitele prohledal a odnesl si finanční hotovost v různých měnách a rodinné šperky. Způsobil tak škodu za téměř čtyřicet tisíc korun.

V nedaleké Žďárné řádil pravděpodobně stejný zloděj. „Násilím překonal plot a následně po neúspěšném pokusu o násilné otevření vstupních dveří uspěl v zadní části domu,“ uvedl Malášek.

Po násilném otevření dveří prohledal dům sedmačtyřicetiletého majitele a ukradl peníze, které našel v kuchyňské lince. V tomto případě způsobil škodu třicet tisíc korun.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509

reklama