Dnes je pondělí, 16. červenec

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

akce
Blansko – Galerie města Blanska v 10 až 17 hod.: Letní výtvarná dílna.


kina
Blansko v 17.30 hod. Hotel Transylvánie 3: Příšeriózní dovolená. (3D)
Blansko ve 20 hod. Mrakodrap. (s titulky)
Boskovice – letní ve 21.30 hod. Ant-Man a Wasp.

všechny

Sledujte nás!Zloděj řádil v Šošůvce a Žďárné, z domů ukradl hotovost a šperky

7.11.2017 16:49 | Původní vydání | Radim Hruška

ŠOŠŮVKA, ŽĎÁRNÁ - Pravděpodobně stejný zloděj má na svědomí vloupání do domů v Šošůvce a Žďárné. Kradl šperky i hotovost. Majitelům způsobil škodu v řádech desetitisíců korun.

Zloděj řádil v Šošůvce a Žďárné, z domů ukradl hotovost a šperky
Policie ČR. Ilustrační foto Zrcadlo

„Nezajištěná branka na pozemek vedle rodinného domku v Šošůvce pravděpodobně napomohla zatím neznámému pachateli. Ten se tak pohodlně dostal k oknu v zadní části obydlí, a to násilím otevřel,“ popsal vloupání do domu v Šošůvce policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Zloděj dům jednašedesátiletého majitele prohledal a odnesl si finanční hotovost v různých měnách a rodinné šperky. Způsobil tak škodu za téměř čtyřicet tisíc korun.

V nedaleké Žďárné řádil pravděpodobně stejný zloděj. „Násilím překonal plot a následně po neúspěšném pokusu o násilné otevření vstupních dveří uspěl v zadní části domu,“ uvedl Malášek.

Po násilném otevření dveří prohledal dům sedmačtyřicetiletého majitele a ukradl peníze, které našel v kuchyňské lince. V tomto případě způsobil škodu třicet tisíc korun.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509