Dnes je pondělí, 15. říjen

Krátké zprávy

KRASOVÁ: Zásobil se cigaretami

2.10.2018 23:44

Cigaretami se asi potřeboval řádně zásobit zatím neznámý pachatel. Ten se v noci v Krasové násilím dostal do tamní prodejny se smíšeným zbožím. Po poničení vstupních dveří sebral cigarety různých značek za asi padesát tisíc korun. Stejným způsobem se dostal možná stejný pachatel do prodejny v Deštné. Tam sebral rovněž cigarety a tabákové výrobky za asi čtyřicet tisíc korun. V obou prodejnách způsobil zloděj celkovou škodu za skoro sto tisíc korun. (hrr)

KŘTINY: Zámek kolo neochránil

2.10.2018 23:44

Zámek na nosiči upevněném na střeše osobního automobilu značky Toyota neochránil na parkovišti před penzionem ve Křtinách horské kolo třicetileté majitelky. Ta odstavila večer před ubytovacím zařízením auto i s kolem na střeše. Když se ráno k autu vrátila, kolo v hodnotě nejméně deset tisíc korun bylo pryč. Zloděj ho odcizil po poškození zámku nosiče. (hrr)

DLOUHÁ LHOTA: Kradl v obecním lese

2.10.2018 23:43

Do obecního lesa v Dlouhé Lhotě v letních měsících jezdil jako do svého zatím neznámý pachatel. Ten v průběhu několika měsíců na dvou místech postupně pokácel třicítku vzrostlých stromů. Odcizením asi třiceti kubíků dřeva tak způsobil obci škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Zloděj řádil v Šošůvce a Žďárné, z domů ukradl hotovost a šperky

7.11.2017 16:49 | Původní vydání | Radim Hruška

ŠOŠŮVKA, ŽĎÁRNÁ - Pravděpodobně stejný zloděj má na svědomí vloupání do domů v Šošůvce a Žďárné. Kradl šperky i hotovost. Majitelům způsobil škodu v řádech desetitisíců korun.

Zloděj řádil v Šošůvce a Žďárné, z domů ukradl hotovost a šperky
Policie ČR. Ilustrační foto Zrcadlo

„Nezajištěná branka na pozemek vedle rodinného domku v Šošůvce pravděpodobně napomohla zatím neznámému pachateli. Ten se tak pohodlně dostal k oknu v zadní části obydlí, a to násilím otevřel,“ popsal vloupání do domu v Šošůvce policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Zloděj dům jednašedesátiletého majitele prohledal a odnesl si finanční hotovost v různých měnách a rodinné šperky. Způsobil tak škodu za téměř čtyřicet tisíc korun.

V nedaleké Žďárné řádil pravděpodobně stejný zloděj. „Násilím překonal plot a následně po neúspěšném pokusu o násilné otevření vstupních dveří uspěl v zadní části domu,“ uvedl Malášek.

Po násilném otevření dveří prohledal dům sedmačtyřicetiletého majitele a ukradl peníze, které našel v kuchyňské lince. V tomto případě způsobil škodu třicet tisíc korun.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509