Dnes je čtvrtek, 18. leden

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

OKROUHLÁ - Potřeboval plynové láhve

20.12.2017 4:26

V chladných zimních dnech asi nutně potřeboval zatopit ve svém příbytku zatím neznámý pachatel. V obci Okrouhlá se násilím dostal do příručního skladu tamní prodejny se smíšeným zbožím. „Ze skladu pak snadno odnesl dvě desetikilové láhve s propan butanem. Obchodníkovi tak způsobil škodu za asi tři tisíce korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

LYSICE - Hodila se podlaha

20.12.2017 4:25

Opravdu pestrý lup si odnesl z výpravy do Lysic zatím neznámý pachatel. V noci nejdříve překonal plot na pozemek tamní restaurace. Potom se násilím dostal do budovy. V ní znovu po násilném otevření několika dveří odcizil travní sekačku a multifunkční mixér. „V jedné z místností, kde probíhá rekonstrukce, sebral sedmdesát čtverečních metrů uskladněné laminátové podlahy a stavební nářadí a náčiní. Pravděpodobně chtěl odcizit i nalezenou chladničku. Tu si připravil ke dveřím, ale neodnesl ji. Škoda je nejméně patnáct tisíc korun,“ doplnil policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

BLANENSKO - Žena naletěla podvodníkovi

15.12.2017 12:50

Digitální fotoaparát nabídnutý na internetovém portále měl udělat radost pod stromečkem. Jenže pro čtyřiatřicetiletou ženu z Blanenska znamená místo radosti blízké osoby více než pět tisíc korun ztráty. Žena si totiž na internetu objednala přístroj a zaplatila stanovenou cenu. Když slíbená zásilka dlouho nepřicházela a prodejce s ní přestal komunikovat, pochopila, že naletěla podvodníkovi. (hrr)

všechny

INZERCE

reklama

Dnešní akce

Sledujte nás!INZERCE

reklama

Zloděj řádil v Šošůvce a Žďárné, z domů ukradl hotovost a šperky

7.11.2017 16:49 | Původní vydání | Radim Hruška

ŠOŠŮVKA, ŽĎÁRNÁ - Pravděpodobně stejný zloděj má na svědomí vloupání do domů v Šošůvce a Žďárné. Kradl šperky i hotovost. Majitelům způsobil škodu v řádech desetitisíců korun.

Zloděj řádil v Šošůvce a Žďárné, z domů ukradl hotovost a šperky
Policie ČR. Ilustrační foto Zrcadlo

„Nezajištěná branka na pozemek vedle rodinného domku v Šošůvce pravděpodobně napomohla zatím neznámému pachateli. Ten se tak pohodlně dostal k oknu v zadní části obydlí, a to násilím otevřel,“ popsal vloupání do domu v Šošůvce policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Zloděj dům jednašedesátiletého majitele prohledal a odnesl si finanční hotovost v různých měnách a rodinné šperky. Způsobil tak škodu za téměř čtyřicet tisíc korun.

V nedaleké Žďárné řádil pravděpodobně stejný zloděj. „Násilím překonal plot a následně po neúspěšném pokusu o násilné otevření vstupních dveří uspěl v zadní části domu,“ uvedl Malášek.

Po násilném otevření dveří prohledal dům sedmačtyřicetiletého majitele a ukradl peníze, které našel v kuchyňské lince. V tomto případě způsobil škodu třicet tisíc korun.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509