Dnes je pondělí, 24. září

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Hledání výrazu "Knihovna ve Veselici"

Knihovna ve Veselici je Knihovnou roku 2011

Knihovna ve Veselici je Knihovnou roku 2011

Veselice - Knihovna ve Veselici se může pyšnit titulem Knihovna roku 2011 v České republice. Ocenění převzali v úterý 4. října v Zrcadlové kapli pražského Klementina z rukou náměstka ministra kultury Radka Zdráhala knihovnice Olga Hájková, starosta obce Miloslav Novotný, autorka návrhu interiéru knihovny Iva Machová a Josef Hájek.

Celý článek
Výlet na koloběžkách

Výlet na koloběžkách

Knihovna ve Veselici uspořádala v rámci projektu Moravský kras, náš domov, který je realizován za podpory Ministerstva kultury České republiky, výlet na koloběžkách.

Celý článek

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509