Dnes je neděle, 19. listopad

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

LYSICE - Sebral jen hotovost

14.11.2017 7:13

Do církevního objektu v Lysicích se vloupal zloděj. Zatím neznámý pachatel využil podvečerní dobu, kdy se duchovní věnoval svým farníkům. Do příbytku se zloděj dostal po násilném otevření vrat a následně stejným způsobem po poničení dveří. „Obydlí prohledal a pouze uloženou finanční hotovost. Škoda je více než patnáct tisíc korun,“ doplnil policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

RÁJEC-JESTŘEBÍ - Nákup se prodražil

14.11.2017 7:12

Polední nákup se pořádně prodražil devětapadesátiletému muži. Ten nechal před prodejnou v Rájci-Jestřebí ve stojanu odstavené jízdní kolo. „Když se po asi pěti minutách vrátil, bicykl byl pryč. Zatím neznámý pachatel, který byl opravdu hodně pohotový a drzý, tak způsobil majiteli škodu za skoro třicet tisíc korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

VODĚRADY - Ukradl mobilní záchody

7.11.2017 12:56

Tři mobilní záchody ukradl zloděj ve Voděradech. „Získat je nebylo nijak složité. Na volně přístupný pozemek se zloděj dostal pohodlně a stejně tak i k nezajištěným toaletám. Škoda je skoro čtyřicet tisíc korun,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

všechny

Dnešní akce

akce
Velké Opatovice – Kostel svatého Jiří v 16 hod.: Koncert k svátku svaté Cecílie.


kina
Blansko v 15 hod. Příšerákovi.
Blansko v 17.30 hod. Liga spravedlnosti. (3D)
Blansko ve 20 hod. Zahradnictví: Nápadník.
Boskovice ve 14 hod. My Little Pony Film.
Boskovice v 17 hod. Lego® Ninjago® Film.
Boskovice v 19.30 hod. Filmový klub – Projekt 100: Cesta na Měsíc + Le Malér Trio.

všechny

Sledujte nás!Novinky

VELKÉ OPATOVICE - Sprejer řádil

Dvě místa ve Velkých Opatovicích si vybral ke svým malůvkám zatím neznámý sprejer. Na fasádu zdravotnického střediska nastříkal několik černých nápisů. „V tamním skateparku pak už byl tvořivější a pracovitější. Barevné nápisy nastříkal hned na pět míst,“ upřesnil policejní mluvčí Bohumil Malášek s tím, že majitelům nemovitostí sprejer způsobil škodu asi deset tisíc korun. (moj)

16.8.2017 10:15

JEDOVNICE - Slunečníky v noci zmizely

Dobře vybavený na slunné dny je teď zatím neznámý pachatel, který kradl v Jedovnicích. Ze zahrádky jedné z tamních restaurací přes noc odcizil dva zánovní reklamní slunečníky. Jejich majiteli zloděj způsobil škodu asi deset tisíc korun. (moj)

15.8.2017 9:55

RUDICE - Turisté přišli skoro o všechno

Na svůj výlet do Moravského krasu nebudou zřejmě v dobrém vzpomínat dva němečtí turisté. Jejich malou dodávku, kterou na chvíli odstavili nedaleko Rudického propadání, vykradl zatím neznámý pachatel. Jednoduše rozbil výplň jednoho z oken. „Zloděj z auta odcizil fotoaparát, navigaci, notebook, dalekohled, plynový vařič a další věci. Škoda je skoro sto tisíc korun,“ upřesnil policejní mluvčí Bohumil Malášek. (moj)

11.8.2017 11:49

BLANSKO - Zloděj okradl plavce

Příležitost krást se chopil zloděj, který se po ránu pohyboval kolem zatopeného bývalého lomu v Blansku. Na břehu sebral igelitovou tašku, patřící sedmatřicetiletému muži, který si právě užíval vody. „Vedle peněženky s finanční hotovostí, platebními kartami a doklady, v ní byly i hodinky a mobil. Škoda je skoro patnáct tisíc korun,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek. (moj)

10.8.2017 11:26

ADAMOV - Z domku vzal i dva obrazy

Do rodinného domku v Adamově se vloupal zatím neznámý pachatel. Přelezl plot a pak poničil zámek dveří. „Příbytek šestapadesátiletého majitele prohledal a odcizil z něj vedle olejomalby krajiny i akunůžky a vodní vysavač. Ruční elektrické nářadí a náčiní a další obraz pak zmizely z hospodářské budovy, kam se zloděj dostal po poničení zámku vrat,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. Zloděj tak způsobil škodu asi dvacet tisíc korun. (moj)

10.8.2017 11:25

BOŘITOV - Škoda je čtvrt milionu

Tučný úlovek si odnesl zatím neznámý zloděj, který se vloupal do stavebního kontejneru na staveništi v Bořitově. Pachatel nejprve poničil a násilím otevřel jeho kovová vrata. „Z kontejneru pak odcizil dva vibrační pěchy, dvě elektrocentrály a bourací kladivo. Pachatel se dostal násilím i do vedlejší stavební buňky, z ní ale nic neodcizil. I tak je škoda skoro čtvrt miliónu korun,“ upřesnil policejní mluvčí Bohumil Malášek. (moj)

9.8.2017 11:34

BLANSKO - Nenechavec využil šance

Dopolední výlet s vnoučaty skončil špatně pro čtyřiašedesátiletou ženu v Blansku. Na lesní cestě poblíž jedné z tamních restaurací odstavila na chvíli kočárek a vydala se trhat lesní plody. „Toho využil dosud neznámý pachatel, který z kočárku odcizil peněženku s doklady a finanční hotovostí. Sebral také fotoaparát, svazek klíčů, doklady od osobního automobilu a další věci,“ upřesnil policejní mluvčí Bohumil Malášek s tím, že zloděj ženě způsobil škodu více než čtrnáct tisíc korun. (moj)

8.8.2017 15:15

BLANSKO - Hasiči likvidují hmyz

Město Blansko, odbor hospodářské správy oznamuje, že jednotka sboru dobrovolných hasičů Klepačov disponuje prostředky na likvidaci nebezpečných včelích rojů, vosích a sršních hnízd. V případě mimořádných událostí provede jednotka SDH Klepačov na žádost bezplatnou likvidaci nebezpečných včelích rojů, vosích a sršních hnízd ve městě Blansku a jeho městských částech, a to ve večerních hodinách po domluvě s velitelem jednotky SDH Klepačov p. Miroslavem Vičarem tel. 605 747 441. (zpr)

1.8.2017 11:06

BLANSKO - Zloděj vykradl garáž

Škodu nejméně sto tisíc korun způsobil zatím neznámý pachatel, který se vloupal do garáže v Blansku. Šestatřicetiletému majiteli z ní ukradl skoro všechno. „Majiteli zmizel skútr Aprilia s klíči v zapalování. Zloděj našel v garáži k motorce i odložené doklady. Dále odcizil horské kolo, elektrické ruční nářadí a náčiní a další věci,“ upřesnil policejní mluvčí Bohumil Malášek. (moj)

1.8.2017 11:06

BOSKOVICE - Vyřizoval si účty s firmou

Podezřelý z poškození cizí věci je teď pětapadesátiletý muž, který v Boskovicích velkým lihovým fixem napsal hanlivý nápis na billboard jedné z místních firem. Jak pak vysvětlil, chtěl tak vyjádřit své rozčarování a zklamání z úrovně nabízených služeb. „Jenže později se v něm hnulo svědomí a rozhodl se nápis ředidlem odstranit. Právě při této činnosti jej krátce po poledni spatřil svědek a přivolal policejní hlídku. Ta muže, který při dechové zkoušce nadýchal 0,61 promile, zajistila,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek. (moj)

28.7.2017 17:07

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509

reklama