Dnes je sobota, 18. listopad

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

LYSICE - Sebral jen hotovost

14.11.2017 7:13

Do církevního objektu v Lysicích se vloupal zloděj. Zatím neznámý pachatel využil podvečerní dobu, kdy se duchovní věnoval svým farníkům. Do příbytku se zloděj dostal po násilném otevření vrat a následně stejným způsobem po poničení dveří. „Obydlí prohledal a pouze uloženou finanční hotovost. Škoda je více než patnáct tisíc korun,“ doplnil policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

RÁJEC-JESTŘEBÍ - Nákup se prodražil

14.11.2017 7:12

Polední nákup se pořádně prodražil devětapadesátiletému muži. Ten nechal před prodejnou v Rájci-Jestřebí ve stojanu odstavené jízdní kolo. „Když se po asi pěti minutách vrátil, bicykl byl pryč. Zatím neznámý pachatel, který byl opravdu hodně pohotový a drzý, tak způsobil majiteli škodu za skoro třicet tisíc korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

VODĚRADY - Ukradl mobilní záchody

7.11.2017 12:56

Tři mobilní záchody ukradl zloděj ve Voděradech. „Získat je nebylo nijak složité. Na volně přístupný pozemek se zloděj dostal pohodlně a stejně tak i k nezajištěným toaletám. Škoda je skoro čtyřicet tisíc korun,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

všechny

Dnešní akce

akce
Benešov – Sokolovna v 17 hod.: Košt vín.
Blansko – Dělnický dům v 19 hod.: Pivní festival.
Blansko – Dělnický dům – restaurace v 19 hod.: Taneční večer se skupinou Druhý dech.
Blansko – Starobrněnská Pivnice Velvet v 19 hod.: Taneční večer, hraje Tom Sawyer Band.
Blansko – Restaurace Maxima ve 20 hod.: Medium – taneční zábava.
Roubanina – Budova hasičů ve 13 hod.: 4. ročník Róbaninské slivovičke.


kina
Blansko v 15 a 17.30 hod. Liga spravedlnosti.
Blansko ve 20 hod. Zahradnictví: Nápadník.
Boskovice v 17 hod. Lajka.
Boskovice v 19.30 hod. Dokud nás svatba nerozdělí.

všechny

Sledujte nás!Blanensko zahájilo superligu výhrou, ale i pořádnou ostudou

12.9.2017 6:15 | Původní vydání | Lubomír Slezák

BOSKOVICE - První kolo nového ročníku superligy v malém fotbale přivedlo do Boskovic celek Příbrami, který v minulém ročníku Superligy uzavíral její tabulku. Když po prvním poločase vedl domácí celek o tři branky a soupeře nepouštěl do vážných šancí, zdálo se všechno jasné...

Blanensko zahájilo superligu výhrou, ale i pořádnou ostudou
Zápas v Boskovicích. Foto Lubomír Slezák

„Chtěli bychom letos skončit do pátého místa,“ řekl před tímto zápasem hrající předseda příbramského svazu Milan Vančát. „Vedení nám letos nedalo žádné cíle, tato sezóna by měla sloužit především k zapracování nových hráčů,“ poznamenal domácí trenér Antonín Mazal. To ještě netušil, co mu zápas v Boskovicích přinese.

Pivovar Černá Hora Blanensko – Příbram 4:2 (3:0), 10. a 55. Paděra, 18. a 29. Traxl - 47. a 51. Pinc.

Blanensko: Klimeš - Paděra, Bednář, Krška, Gracias, Fládr, Traxl, Minx, Sedlák, Štencl, Havlíček.

V desáté minutě otevřel skóre zápasu Paděra a o osm minut později zvýšil vedení Blanenska nečekanou střelou zdálky Traxl. Stejný hráč přidal v poslední minutě první půle třetí branku svého týmu a necelá stovka diváků (na Boskovice žalostně malá návštěva) byla přesvědčena o jednoduché výhře domácího celku.

A podle obrazu hry na začátku druhé půle se zdálo, že i hráči Blanenska jsou přesvědčeni o tom, že se nic nemůže stát. A tady přichází to jenže. Třináct minut před koncem využila Příbram laxní hry Blanenska a dala první branku, za čtyři minuty pak druhou. A hosté šli tvrdě za vyrovnáním.

V zápase pak začaly nečekaně létat jiskry od kopaček, poměrně pohledné utkání se stalo arénou plnou osobních soubojů. Vypjatou atmosféru ještě více napnul rozhodčí, který pět minut před koncem neodpískal faul na hostujícího hráče a z protiútoku dal čtvrtou branku domácích Paděra.

Hosté reagovali nejprve zbytečným faulem svého brankáře Vančáta, za který musel pod sprchy, dvě minuty před koncem předvedl před domácí střídačkou likvidační zákrok na Traxla hostující Sandr. To vyvolalo vášně v domácím trenéru Mazalovi, který vnikl na hřiště a hostujícího hráče inzultoval. A poté se strhla rvačka, do které se zapojili téměř všichni aktéři zápasu. Hlavní rozhodčí tak raději utkání ukončil.

Plné ruce práce měla po tomto utkání disciplinární komise, která potrestala brankáře Milana Vančáta zastavením činnosti na dvě utkání, osm utkání si nezahraje David Sandr. Nejhůř dopadl domácí trenér Antonín Mazal: zastavení činnosti (zákaz vstupu na hrací plochu i lavičku týmu) do 30. 06. 2018, tedy do konce právě zahájené sezóny. 

Galerie k článku

Vyhrocená situace na závěr utkání. Foto Lubomír SlezákVyhrocená situace na závěr utkání. Foto Lubomír SlezákVyhrocená situace na závěr utkání. Foto Lubomír Slezák

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509

reklama