Dnes je neděle, 18. březen

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

REGION - Soutěže jsou odloženy

15.3.2018 10:10

Fotbaloví fanoušci si musí na odvetnou část moravských soutěží počkat o týden déle. Na základě klimatických podmínek, stavu hracích ploch, předpovědi počasí a informací z fotbalových klubů byly zápasy 17. kola divize a krajského přeboru odloženy. Divizní 17. kolo bude sehráno 16. a 17. června, tedy jako poslední kolo soutěže, krajský přebor bude hrát odložená utkání v úterý 1. května. (les)

BOSKOVICE - Ukradl řídící jednotku

14.3.2018 9:19

S jasným cílem se vydal krást do Boskovic zatím neznámý zloděj. Na parkovišti v areálu tamní firmy jej přilákala zaparkovaná dodávka značky Fiat. „Zloděj překonal plot a násilím otevřel kabinu odstaveného vozidla. V ní sice nic neodcizil, ale otevřel si přední kapotu a z motorového prostoru odcizil řídící jednotku motoru. Majiteli tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun,“ přidal podrobnosti policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

ADAMOV - Zloděj navštívil firmu

23.1.2018 9:48

Policisté vyšetřují případ vloupání do sídla jedné z firem v Adamově. Zloděj se do objektu dostal nejprve přes volně přístupné požární schodiště. Ve druhém patře budovy poničil vstupní dveře od kanceláře. „Z ní se pak stejným násilným způsobem dostal do dalších místností. Všechny kanceláře prohledal a odcizil počítač, tablet a další věci. Hodily se mu i dvě alkoholu. Škoda je více než deset tisíc korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (jad)

všechny

INZERCE

reklama

Dnešní akce

akce
Blansko – MC Paleček v 9 až 13 hod.: Garáže z papíru.
Blansko – MC Paleček ve 13 až 17 hod.: Domečky pro panenky z kartonů.
Doubravice – Před úřadem v 18 hod.: Vítání jara.


kina
Blansko v 15 hod. Cesta za králem Trollů.
Blansko v 17.30 a 20 hod. Tomb Raider.
Boskovice v 15 hod. Bijásek: Pohádky z hor.
Boskovice v 17 hod. Festival outdoorových filmů – Expediční kamera.

všechny

Sledujte nás!Blanenští plavci přivezli ze zimního mistrovství republiky pět medailí

12.12.2017 8:16 | Původní vydání | Věra Vencelová

BLANSKO - O víkendu pokračovaly zimní šampionáty plavců kategorie mladšího a staršího žactva. Z blanenského oddílu se na vrchol zimní sezóny kvalifikovali do Kopřivnice dvanáctiletí Anna Kučerová a Štěpán Bezděk a do Prostějova čtrnáctiletí Klára Koňaříková, Štěpán Pokorný a Milan Kučera. 

Blanenští plavci přivezli ze zimního mistrovství republiky pět medailí
Milan Kučera. Foto Věra Vencelová

Pravidelný medailista z mistrovských soutěží a velký talent blanenského plavání Milan Kučera nezklamal ani letos. Přivezl si z Prostějova dva tituly mistra ČR čtrnáctiletého žactva, a to v disciplínách sto metrů polohově a sto metrů motýlek.

V dalších startech přidal dva tituly vicemistra za padesátku kraul a dvoustovku motýlek. Sbírku medailí doplnil bronzem v královské disciplíně stovce kraul, kde o vítězi rozhodly v posledních metrech vyrovnaného souboje pouhé setiny sekundy.

Výborně si vedl také Štěpán Pokorný, který měl v Prostějově vynikající formu a díky výrazným osobním rekordům doplaval třikrát v první desítce výsledkové listiny. A nebyl daleko od medailí. Páté místo bral na čtyřstovce polohově, šesté místo vybojoval na stovce polohově a dvoustovkou znak se zařadil na desátou pozici.

V Kopřivnici se mladším plavcům už tak dobře nevedlo. Nejlepší umístění si připsala Anna Kučerová na stovce kraul. Jediný osobní rekord jí zajistil dvanáctou příčku. 

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509