INZERCE

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!

Boskovičtí hokejisté dovezli tři body z ledu třetí Kroměříže

8.11.2017 12:30 | Původní vydání | Lubomír Slezák

REGION - Ani v osmém kole Krajské hokejové ligy hokejisté Boskovic neztratili ani bod a vrátili se s vítězstvím z ledu třetího celku soutěže. Tým Blanska měl volno. Skvělý soupeř vyburcoval Hanáky k ojedinělému výkonu a diváci viděli nejlepší domácí duel sezony, bitvu jako hrom.

Zápas Boskovic. Foto Lubomír Slezák

Kroměříž - Boskovice 3:5 (0:2, 1:1,0:2).

V úvodní třetině Hanáci hráli hokej a hosté dávali branky. V páté minutě byl sražen domácí Jelínek, ale trestné střílení neproměnil. Brankáře Minervy nepřekvapily ani pokusy Osiny a Jelínka, ve 13. minutě chytá šanci Murína. A tak se po brejku ve 14. minutě radují hosté a stejná situace se opakuje o čtyři minuty později.

V úvodních minutách druhé části se střídaly šance na obou stranách, až ve 28. minutě snižuje po sólovém úniku Murín. Ve 33. minutě nejprve rozhodčí odvolal branku Boskovic pro vysokou hůl, aby ji po nekonečné debatě zase uznal. V závěru třetiny hráli Hanáci přesilovku, ale z obrovského tlaku gól nedali.

Využitou přesilovkou se domácí pochlubili hned v úvodu závěrečného dějství, ve snaze vyrovnat si vypracovali několik skutečně velkých šancí, ale hostující obrana odolala. A tak opět platilo okřídlené nedáš - dostaneš. Minutu a půl před koncem Kroměříž opět snížila, ale v závěrečné power-play Boskovice pečetily na 5:3.

Další výsledky 8. kola: Uherský Brod - Velká Bíteš 2:3, Uherské Hradiště - Břeclav 5:2, Velké Meziříčí - Rosice 6:5.