Dnes je čtvrtek, 18. leden

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

OKROUHLÁ - Potřeboval plynové láhve

20.12.2017 4:26

V chladných zimních dnech asi nutně potřeboval zatopit ve svém příbytku zatím neznámý pachatel. V obci Okrouhlá se násilím dostal do příručního skladu tamní prodejny se smíšeným zbožím. „Ze skladu pak snadno odnesl dvě desetikilové láhve s propan butanem. Obchodníkovi tak způsobil škodu za asi tři tisíce korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

LYSICE - Hodila se podlaha

20.12.2017 4:25

Opravdu pestrý lup si odnesl z výpravy do Lysic zatím neznámý pachatel. V noci nejdříve překonal plot na pozemek tamní restaurace. Potom se násilím dostal do budovy. V ní znovu po násilném otevření několika dveří odcizil travní sekačku a multifunkční mixér. „V jedné z místností, kde probíhá rekonstrukce, sebral sedmdesát čtverečních metrů uskladněné laminátové podlahy a stavební nářadí a náčiní. Pravděpodobně chtěl odcizit i nalezenou chladničku. Tu si připravil ke dveřím, ale neodnesl ji. Škoda je nejméně patnáct tisíc korun,“ doplnil policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

BLANENSKO - Žena naletěla podvodníkovi

15.12.2017 12:50

Digitální fotoaparát nabídnutý na internetovém portále měl udělat radost pod stromečkem. Jenže pro čtyřiatřicetiletou ženu z Blanenska znamená místo radosti blízké osoby více než pět tisíc korun ztráty. Žena si totiž na internetu objednala přístroj a zaplatila stanovenou cenu. Když slíbená zásilka dlouho nepřicházela a prodejce s ní přestal komunikovat, pochopila, že naletěla podvodníkovi. (hrr)

všechny

INZERCE

reklama

Dnešní akce

Sledujte nás!INZERCE

reklama

Hrdlička s Novákem byli na Světovém poháru v Rakousku čtvrtí

13.9.2017 11:13 | Původní vydání | Lubomír Slezák

SVITÁVKA - V sobotu 2. září pokračoval Světový pohár v kolové v rakouském St. Pöltenu čtvrtým turnajem. Svitávku reprezentoval tým SC Svitávka 1, tentokrát ale v neobvyklém složení Jiří Hrdlička a Milan Novák. 

Hrdlička s Novákem byli na Světovém poháru v Rakousku čtvrtí
Jiří Hrdlička a Milan Novák. Foto archiv

I přesto, že jejich soupeřem byli převážně mladší hráči, vybojovala dvojice Svitávky nečekané a skvělé čtvrté místo.

Ve skupině skončili Hrdlička s Novákem na druhém místě, což znamenalo, že se v semifinále utkají s vítězem druhé skupiny.

Tím byla dvojice německého Steinu Gerhard Mlady/Bernd Mlady, se kterou pár ze Svitávky prohrál 4:10. V závěrečném zápase o třetí místo přišla těsná porážka 4:6 s párem Jürgen Türtscher/Kevin Bachmann (rakouský Dornbirn).

Svitávka - Dorslisheim 2 (Francie) 4:3, - St. Pölten (Rakousko) 3:2, - Tatai (Maďarsko) 10:3, - Höchst (Rakousko) 0:7. Semifinále: - Stein (Německo) 4:10, o 3. místo: - Dornbirn (Rakousko) 4:6.

Konečné pořadí: 1. Stein (Německo), 2. Höchst 2 (Rakousko), 3. Dornbirn (Rakousko), 4. SC Svitávka, 5. Dorlisheim 2 (Francie), 6. Favorit Brno (Pavel Šmíd, Jan Havlíček), 7. Oftringen (Švýcarsko), 8. St. Pölten (Rakousko), 9. Tatai (Maďarsko), 10. Lo Champ (Hong Kong).

Světový pohár pokračuje pátým turnajem 14. října ve švýcarském St. Gallenu.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509