Dnes je úterý, 20. březen

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

REGION - Soutěže jsou odloženy

15.3.2018 10:10

Fotbaloví fanoušci si musí na odvetnou část moravských soutěží počkat o týden déle. Na základě klimatických podmínek, stavu hracích ploch, předpovědi počasí a informací z fotbalových klubů byly zápasy 17. kola divize a krajského přeboru odloženy. Divizní 17. kolo bude sehráno 16. a 17. června, tedy jako poslední kolo soutěže, krajský přebor bude hrát odložená utkání v úterý 1. května. (les)

BOSKOVICE - Ukradl řídící jednotku

14.3.2018 9:19

S jasným cílem se vydal krást do Boskovic zatím neznámý zloděj. Na parkovišti v areálu tamní firmy jej přilákala zaparkovaná dodávka značky Fiat. „Zloděj překonal plot a násilím otevřel kabinu odstaveného vozidla. V ní sice nic neodcizil, ale otevřel si přední kapotu a z motorového prostoru odcizil řídící jednotku motoru. Majiteli tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun,“ přidal podrobnosti policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

ADAMOV - Zloděj navštívil firmu

23.1.2018 9:48

Policisté vyšetřují případ vloupání do sídla jedné z firem v Adamově. Zloděj se do objektu dostal nejprve přes volně přístupné požární schodiště. Ve druhém patře budovy poničil vstupní dveře od kanceláře. „Z ní se pak stejným násilným způsobem dostal do dalších místností. Všechny kanceláře prohledal a odcizil počítač, tablet a další věci. Hodily se mu i dvě alkoholu. Škoda je více než deset tisíc korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (jad)

všechny

INZERCE

reklama

Dnešní akce

Sledujte nás!Hrdlička s Novákem byli na Světovém poháru v Rakousku čtvrtí

13.9.2017 11:13 | Původní vydání | Lubomír Slezák

SVITÁVKA - V sobotu 2. září pokračoval Světový pohár v kolové v rakouském St. Pöltenu čtvrtým turnajem. Svitávku reprezentoval tým SC Svitávka 1, tentokrát ale v neobvyklém složení Jiří Hrdlička a Milan Novák. 

Hrdlička s Novákem byli na Světovém poháru v Rakousku čtvrtí
Jiří Hrdlička a Milan Novák. Foto archiv

I přesto, že jejich soupeřem byli převážně mladší hráči, vybojovala dvojice Svitávky nečekané a skvělé čtvrté místo.

Ve skupině skončili Hrdlička s Novákem na druhém místě, což znamenalo, že se v semifinále utkají s vítězem druhé skupiny.

Tím byla dvojice německého Steinu Gerhard Mlady/Bernd Mlady, se kterou pár ze Svitávky prohrál 4:10. V závěrečném zápase o třetí místo přišla těsná porážka 4:6 s párem Jürgen Türtscher/Kevin Bachmann (rakouský Dornbirn).

Svitávka - Dorslisheim 2 (Francie) 4:3, - St. Pölten (Rakousko) 3:2, - Tatai (Maďarsko) 10:3, - Höchst (Rakousko) 0:7. Semifinále: - Stein (Německo) 4:10, o 3. místo: - Dornbirn (Rakousko) 4:6.

Konečné pořadí: 1. Stein (Německo), 2. Höchst 2 (Rakousko), 3. Dornbirn (Rakousko), 4. SC Svitávka, 5. Dorlisheim 2 (Francie), 6. Favorit Brno (Pavel Šmíd, Jan Havlíček), 7. Oftringen (Švýcarsko), 8. St. Pölten (Rakousko), 9. Tatai (Maďarsko), 10. Lo Champ (Hong Kong).

Světový pohár pokračuje pátým turnajem 14. října ve švýcarském St. Gallenu.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509