Dnes je úterý, 16. leden

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

OKROUHLÁ - Potřeboval plynové láhve

20.12.2017 4:26

V chladných zimních dnech asi nutně potřeboval zatopit ve svém příbytku zatím neznámý pachatel. V obci Okrouhlá se násilím dostal do příručního skladu tamní prodejny se smíšeným zbožím. „Ze skladu pak snadno odnesl dvě desetikilové láhve s propan butanem. Obchodníkovi tak způsobil škodu za asi tři tisíce korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

LYSICE - Hodila se podlaha

20.12.2017 4:25

Opravdu pestrý lup si odnesl z výpravy do Lysic zatím neznámý pachatel. V noci nejdříve překonal plot na pozemek tamní restaurace. Potom se násilím dostal do budovy. V ní znovu po násilném otevření několika dveří odcizil travní sekačku a multifunkční mixér. „V jedné z místností, kde probíhá rekonstrukce, sebral sedmdesát čtverečních metrů uskladněné laminátové podlahy a stavební nářadí a náčiní. Pravděpodobně chtěl odcizit i nalezenou chladničku. Tu si připravil ke dveřím, ale neodnesl ji. Škoda je nejméně patnáct tisíc korun,“ doplnil policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

BLANENSKO - Žena naletěla podvodníkovi

15.12.2017 12:50

Digitální fotoaparát nabídnutý na internetovém portále měl udělat radost pod stromečkem. Jenže pro čtyřiatřicetiletou ženu z Blanenska znamená místo radosti blízké osoby více než pět tisíc korun ztráty. Žena si totiž na internetu objednala přístroj a zaplatila stanovenou cenu. Když slíbená zásilka dlouho nepřicházela a prodejce s ní přestal komunikovat, pochopila, že naletěla podvodníkovi. (hrr)

všechny

INZERCE

reklama

Dnešní akce

Sledujte nás!INZERCE

reklama

Kamil Vašíček získal šestý titul mistra republiky v Boccie

5.6.2017 16:50 | Původní vydání | Marie Hasoňová

BLANSKO - Ve dnech 13 - 14. května 2017 se ve Sportovním areálu Purkyňova Brno konalo třetí kolo Národní soutěže prvoligových hráčů v Boccie. Kamil Vašíček z Blanska, dlouholetý člen ParaCENTRA Fenix, na něm opět obhájil titul Mistra ČR.

Kamil Vašíček získal šestý titul mistra republiky v Boccie
Kamil Vašíček získal šestý titul Mistra ČR v Boccie. Foto archiv K. Vašíčka

Dvoudenní turnaj, jehož pořadatelem byl Sportovní klub Kociánka Brno ve spolupráci s CESA VUT Brno, Centrem Kociánka a federací Spastic Handicap, se odehrával systémem každý s každým. Toto třetí ligové kolo bylo závěrečné pro sezonu 2016/2017. Součtem všech získaných bodů za všechna tři ligová kola se určil Mistr České republiky pro rok 2017.

„Získat další titul Mistr ČR je pro mě velká událost. Obhajoba je vždy těžší, jelikož každý ze soupeřů mě chce stále porazit jako toho nejlepšího. Jsem rád, že jsem opět porazil i stávající reprezentanty pod vedením školených trenérů. Děkuji asistentkám a rodičům za pomoc na trénincích, Sportovnímu klubu Kociánka Brno za zařizování tělocvičny a závodů a také „fyzoušům“ a přátelům v ParaCENTRU Fenix za fyzickou přípravu a fandění,“ uvádí Kamil Vašíček. Více zde.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509