Dnes je úterý, 21. srpen

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Kamil Vašíček získal šestý titul mistra republiky v Boccie

5.6.2017 16:50 | Původní vydání | Marie Hasoňová

BLANSKO - Ve dnech 13 - 14. května 2017 se ve Sportovním areálu Purkyňova Brno konalo třetí kolo Národní soutěže prvoligových hráčů v Boccie. Kamil Vašíček z Blanska, dlouholetý člen ParaCENTRA Fenix, na něm opět obhájil titul Mistra ČR.

Kamil Vašíček získal šestý titul mistra republiky v Boccie
Kamil Vašíček získal šestý titul Mistra ČR v Boccie. Foto archiv K. Vašíčka

Dvoudenní turnaj, jehož pořadatelem byl Sportovní klub Kociánka Brno ve spolupráci s CESA VUT Brno, Centrem Kociánka a federací Spastic Handicap, se odehrával systémem každý s každým. Toto třetí ligové kolo bylo závěrečné pro sezonu 2016/2017. Součtem všech získaných bodů za všechna tři ligová kola se určil Mistr České republiky pro rok 2017.

„Získat další titul Mistr ČR je pro mě velká událost. Obhajoba je vždy těžší, jelikož každý ze soupeřů mě chce stále porazit jako toho nejlepšího. Jsem rád, že jsem opět porazil i stávající reprezentanty pod vedením školených trenérů. Děkuji asistentkám a rodičům za pomoc na trénincích, Sportovnímu klubu Kociánka Brno za zařizování tělocvičny a závodů a také „fyzoušům“ a přátelům v ParaCENTRU Fenix za fyzickou přípravu a fandění,“ uvádí Kamil Vašíček. Více zde.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509