Dnes je úterý, 23. říjen

Krátké zprávy

KRASOVÁ: Zásobil se cigaretami

2.10.2018 23:44

Cigaretami se asi potřeboval řádně zásobit zatím neznámý pachatel. Ten se v noci v Krasové násilím dostal do tamní prodejny se smíšeným zbožím. Po poničení vstupních dveří sebral cigarety různých značek za asi padesát tisíc korun. Stejným způsobem se dostal možná stejný pachatel do prodejny v Deštné. Tam sebral rovněž cigarety a tabákové výrobky za asi čtyřicet tisíc korun. V obou prodejnách způsobil zloděj celkovou škodu za skoro sto tisíc korun. (hrr)

KŘTINY: Zámek kolo neochránil

2.10.2018 23:44

Zámek na nosiči upevněném na střeše osobního automobilu značky Toyota neochránil na parkovišti před penzionem ve Křtinách horské kolo třicetileté majitelky. Ta odstavila večer před ubytovacím zařízením auto i s kolem na střeše. Když se ráno k autu vrátila, kolo v hodnotě nejméně deset tisíc korun bylo pryč. Zloděj ho odcizil po poškození zámku nosiče. (hrr)

DLOUHÁ LHOTA: Kradl v obecním lese

2.10.2018 23:43

Do obecního lesa v Dlouhé Lhotě v letních měsících jezdil jako do svého zatím neznámý pachatel. Ten v průběhu několika měsíců na dvou místech postupně pokácel třicítku vzrostlých stromů. Odcizením asi třiceti kubíků dřeva tak způsobil obci škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Kamil Vašíček získal šestý titul mistra republiky v Boccie

5.6.2017 16:50 | Původní vydání | Marie Hasoňová

BLANSKO - Ve dnech 13 - 14. května 2017 se ve Sportovním areálu Purkyňova Brno konalo třetí kolo Národní soutěže prvoligových hráčů v Boccie. Kamil Vašíček z Blanska, dlouholetý člen ParaCENTRA Fenix, na něm opět obhájil titul Mistra ČR.

Kamil Vašíček získal šestý titul mistra republiky v Boccie
Kamil Vašíček získal šestý titul Mistra ČR v Boccie. Foto archiv K. Vašíčka

Dvoudenní turnaj, jehož pořadatelem byl Sportovní klub Kociánka Brno ve spolupráci s CESA VUT Brno, Centrem Kociánka a federací Spastic Handicap, se odehrával systémem každý s každým. Toto třetí ligové kolo bylo závěrečné pro sezonu 2016/2017. Součtem všech získaných bodů za všechna tři ligová kola se určil Mistr České republiky pro rok 2017.

„Získat další titul Mistr ČR je pro mě velká událost. Obhajoba je vždy těžší, jelikož každý ze soupeřů mě chce stále porazit jako toho nejlepšího. Jsem rád, že jsem opět porazil i stávající reprezentanty pod vedením školených trenérů. Děkuji asistentkám a rodičům za pomoc na trénincích, Sportovnímu klubu Kociánka Brno za zařizování tělocvičny a závodů a také „fyzoušům“ a přátelům v ParaCENTRU Fenix za fyzickou přípravu a fandění,“ uvádí Kamil Vašíček. Více zde.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509