Dnes je středa, 22. srpen

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Nejlepším fotbalistou okresu za rok 2017 se stal Zdeněk Traxl

16.1.2018 12:42 | Původní vydání | Lubomír Slezák

BOSKOVICE - V zámeckém skleníku v Boskovicích byli vyhlášeni nejlepší fotbalisté okresu Blansko za rok 2017. Nejlepším fotbalistou se stal Zdeněk Traxl z FK Černá Hora, druhý byl Jan Trtílek z FK Blansko, třetí Jakub Šplíchal také z FK Blansko.

Nejlepším fotbalistou okresu za rok 2017 se stal Zdeněk Traxl
Nejlepší fotbalista regionu uplynulého roku. Foto archiv

Pořadí jedenácti nejlepších v mužské kategorii:

1. Traxl Zdeněk (FK Černá Hora),

2. Trtílek Jan (FK Blansko),

3. Šplíchal Jakub (FK Blansko),

4. Matuška Jan (TJ Sokol Rudice),

5. Sehnal Martin (SK Olympia Ráječko),

6. Keprt Daniel (SK Olympia Ráječko),

7. Vorlický Jiří ml. (TJ Sokol Bořitov),

8. Mičko Jakub (SK Olympia Ráječko),

9. Martínek Lukáš (FC Boskovice),

10. Chloupek Luboš (FK Blansko),

11. Stara Jan (FC Boskovice).

Dorostenec roku: Feik Tomáš (FK Blansko), žák roku: Bláha Jan (Žijeme hrou), hráč přípravky roku: Brázda Jan (FK Blansko), trenér roku: Veselý Zdeněk (FK Blansko), rozhodčí roku: Vafka Jan (FC Boskovice).

VV OFS vybral osobnost, která byla uvedena do síně slávy OFS Blansko. Stal se jí bývalý hráč ČKD Blansko, později trenér a nyní sekretář OFS Blansko pan Miloš Jarůšek.

Slavnostním večer oživila svojí hudbou boskovická skupina Pružiny, ceny nejlepším předávali nejen zástupci samospráv z okresu Blansko, ale i fotbalové legendy nebo mistr světa a reprezentant ČR v malém fotbalu Ondřej Paděra. 

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509