Dnes je úterý, 22. květen

Krátké zprávy

BLANSKO - Den otevřených dveří se ruší

25.4.2018 11:15

Den otevřených dveří, který měli ve středu 25. dubna pořádat blanenští policisté se přesouvá na jiný termín. Odehraje se pravděpodobně na podzim. (hrr)

ŠOŠŮVKA - Zazní Čechomor i Fleret

20.4.2018 9:54

V neděli 22. dubna v 15 hodin se v kulturním domě v Šošůvce odehraje tradiční jarní koncert Šošůvské scholy, tentokrát s názvem „Nekdy sa zastavte". Zazní skladby od kapel Fleret (Zafúkané, Na Královej holi, Vojna) a Čechomor (Zálinský, Nedověcnosti, Místečko) i od Vlasty Redla (Smrti, Bože můj) a mnoho dalších. Občerstvení zajištěno. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude použit na obnovu fasády šošůvské kaple. (mha)

REGION - Soutěže jsou odloženy

15.3.2018 10:10

Fotbaloví fanoušci si musí na odvetnou část moravských soutěží počkat o týden déle. Na základě klimatických podmínek, stavu hracích ploch, předpovědi počasí a informací z fotbalových klubů byly zápasy 17. kola divize a krajského přeboru odloženy. Divizní 17. kolo bude sehráno 16. a 17. června, tedy jako poslední kolo soutěže, krajský přebor bude hrát odložená utkání v úterý 1. května. (les)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Nejlepším fotbalistou okresu za rok 2017 se stal Zdeněk Traxl

16.1.2018 12:42 | Původní vydání | Lubomír Slezák

BOSKOVICE - V zámeckém skleníku v Boskovicích byli vyhlášeni nejlepší fotbalisté okresu Blansko za rok 2017. Nejlepším fotbalistou se stal Zdeněk Traxl z FK Černá Hora, druhý byl Jan Trtílek z FK Blansko, třetí Jakub Šplíchal také z FK Blansko.

Nejlepším fotbalistou okresu za rok 2017 se stal Zdeněk Traxl
Nejlepší fotbalista regionu uplynulého roku. Foto archiv

Pořadí jedenácti nejlepších v mužské kategorii:

1. Traxl Zdeněk (FK Černá Hora),

2. Trtílek Jan (FK Blansko),

3. Šplíchal Jakub (FK Blansko),

4. Matuška Jan (TJ Sokol Rudice),

5. Sehnal Martin (SK Olympia Ráječko),

6. Keprt Daniel (SK Olympia Ráječko),

7. Vorlický Jiří ml. (TJ Sokol Bořitov),

8. Mičko Jakub (SK Olympia Ráječko),

9. Martínek Lukáš (FC Boskovice),

10. Chloupek Luboš (FK Blansko),

11. Stara Jan (FC Boskovice).

Dorostenec roku: Feik Tomáš (FK Blansko), žák roku: Bláha Jan (Žijeme hrou), hráč přípravky roku: Brázda Jan (FK Blansko), trenér roku: Veselý Zdeněk (FK Blansko), rozhodčí roku: Vafka Jan (FC Boskovice).

VV OFS vybral osobnost, která byla uvedena do síně slávy OFS Blansko. Stal se jí bývalý hráč ČKD Blansko, později trenér a nyní sekretář OFS Blansko pan Miloš Jarůšek.

Slavnostním večer oživila svojí hudbou boskovická skupina Pružiny, ceny nejlepším předávali nejen zástupci samospráv z okresu Blansko, ale i fotbalové legendy nebo mistr světa a reprezentant ČR v malém fotbalu Ondřej Paděra. 

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509