Dnes je pátek, 16. listopad

Krátké zprávy

KRASOVÁ: Zásobil se cigaretami

2.10.2018 23:44

Cigaretami se asi potřeboval řádně zásobit zatím neznámý pachatel. Ten se v noci v Krasové násilím dostal do tamní prodejny se smíšeným zbožím. Po poničení vstupních dveří sebral cigarety různých značek za asi padesát tisíc korun. Stejným způsobem se dostal možná stejný pachatel do prodejny v Deštné. Tam sebral rovněž cigarety a tabákové výrobky za asi čtyřicet tisíc korun. V obou prodejnách způsobil zloděj celkovou škodu za skoro sto tisíc korun. (hrr)

KŘTINY: Zámek kolo neochránil

2.10.2018 23:44

Zámek na nosiči upevněném na střeše osobního automobilu značky Toyota neochránil na parkovišti před penzionem ve Křtinách horské kolo třicetileté majitelky. Ta odstavila večer před ubytovacím zařízením auto i s kolem na střeše. Když se ráno k autu vrátila, kolo v hodnotě nejméně deset tisíc korun bylo pryč. Zloděj ho odcizil po poškození zámku nosiče. (hrr)

DLOUHÁ LHOTA: Kradl v obecním lese

2.10.2018 23:43

Do obecního lesa v Dlouhé Lhotě v letních měsících jezdil jako do svého zatím neznámý pachatel. Ten v průběhu několika měsíců na dvou místech postupně pokácel třicítku vzrostlých stromů. Odcizením asi třiceti kubíků dřeva tak způsobil obci škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Nejlepším fotbalistou okresu za rok 2017 se stal Zdeněk Traxl

16.1.2018 12:42 | Původní vydání | Lubomír Slezák

BOSKOVICE - V zámeckém skleníku v Boskovicích byli vyhlášeni nejlepší fotbalisté okresu Blansko za rok 2017. Nejlepším fotbalistou se stal Zdeněk Traxl z FK Černá Hora, druhý byl Jan Trtílek z FK Blansko, třetí Jakub Šplíchal také z FK Blansko.

Nejlepším fotbalistou okresu za rok 2017 se stal Zdeněk Traxl
Nejlepší fotbalista regionu uplynulého roku. Foto archiv

Pořadí jedenácti nejlepších v mužské kategorii:

1. Traxl Zdeněk (FK Černá Hora),

2. Trtílek Jan (FK Blansko),

3. Šplíchal Jakub (FK Blansko),

4. Matuška Jan (TJ Sokol Rudice),

5. Sehnal Martin (SK Olympia Ráječko),

6. Keprt Daniel (SK Olympia Ráječko),

7. Vorlický Jiří ml. (TJ Sokol Bořitov),

8. Mičko Jakub (SK Olympia Ráječko),

9. Martínek Lukáš (FC Boskovice),

10. Chloupek Luboš (FK Blansko),

11. Stara Jan (FC Boskovice).

Dorostenec roku: Feik Tomáš (FK Blansko), žák roku: Bláha Jan (Žijeme hrou), hráč přípravky roku: Brázda Jan (FK Blansko), trenér roku: Veselý Zdeněk (FK Blansko), rozhodčí roku: Vafka Jan (FC Boskovice).

VV OFS vybral osobnost, která byla uvedena do síně slávy OFS Blansko. Stal se jí bývalý hráč ČKD Blansko, později trenér a nyní sekretář OFS Blansko pan Miloš Jarůšek.

Slavnostním večer oživila svojí hudbou boskovická skupina Pružiny, ceny nejlepším předávali nejen zástupci samospráv z okresu Blansko, ale i fotbalové legendy nebo mistr světa a reprezentant ČR v malém fotbalu Ondřej Paděra. 

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509