Dnes je neděle, 18. březen

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

REGION - Soutěže jsou odloženy

15.3.2018 10:10

Fotbaloví fanoušci si musí na odvetnou část moravských soutěží počkat o týden déle. Na základě klimatických podmínek, stavu hracích ploch, předpovědi počasí a informací z fotbalových klubů byly zápasy 17. kola divize a krajského přeboru odloženy. Divizní 17. kolo bude sehráno 16. a 17. června, tedy jako poslední kolo soutěže, krajský přebor bude hrát odložená utkání v úterý 1. května. (les)

BOSKOVICE - Ukradl řídící jednotku

14.3.2018 9:19

S jasným cílem se vydal krást do Boskovic zatím neznámý zloděj. Na parkovišti v areálu tamní firmy jej přilákala zaparkovaná dodávka značky Fiat. „Zloděj překonal plot a násilím otevřel kabinu odstaveného vozidla. V ní sice nic neodcizil, ale otevřel si přední kapotu a z motorového prostoru odcizil řídící jednotku motoru. Majiteli tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun,“ přidal podrobnosti policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

ADAMOV - Zloděj navštívil firmu

23.1.2018 9:48

Policisté vyšetřují případ vloupání do sídla jedné z firem v Adamově. Zloděj se do objektu dostal nejprve přes volně přístupné požární schodiště. Ve druhém patře budovy poničil vstupní dveře od kanceláře. „Z ní se pak stejným násilným způsobem dostal do dalších místností. Všechny kanceláře prohledal a odcizil počítač, tablet a další věci. Hodily se mu i dvě alkoholu. Škoda je více než deset tisíc korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (jad)

všechny

INZERCE

reklama

Dnešní akce

akce
Blansko – MC Paleček v 9 až 13 hod.: Garáže z papíru.
Blansko – MC Paleček ve 13 až 17 hod.: Domečky pro panenky z kartonů.
Doubravice – Před úřadem v 18 hod.: Vítání jara.


kina
Blansko v 15 hod. Cesta za králem Trollů.
Blansko v 17.30 a 20 hod. Tomb Raider.
Boskovice v 15 hod. Bijásek: Pohádky z hor.
Boskovice v 17 hod. Festival outdoorových filmů – Expediční kamera.

všechny

Sledujte nás!Osmé kolo velké ceny se neslo ve znamení vyrovnaných výkonů

1.8.2017 6:44 | Původní vydání | Broňa Zhořová

ČERNOVICE - Po jednotýdenní přestávce se v neděli opět rozběhla Velká cena Blanenska v požárním útoku, jejíž osmé kolo hostili hasiči v Černovicích. Po většinu závodního dne panovalo horké letní počasí, i proto zůstala travnatá široká dráha s velmi mírným stoupáním kvalitní pro všechna soutěžní družstva.

Osmé kolo velké ceny se neslo ve znamení vyrovnaných výkonů
VC Blanenska v Černovicích. Foto Monika Kšicová

Těch si přijelo do Černovic zazávodit celkově 46, z toho 33 mužských a 13 ženských. Obě kategorie tentokráte spojovaly velmi vyrovnané výkony, o konečném pořadí rozhodovaly setiny vteřiny. V mužích se rovnou deset týmů vešlo v celkovém hodnocení do jedné vteřiny, v ženách pak týmů sedm.

Soutěž otevírala - jak je na travnatých dráhách obvyklé - kategorie mužská, ve které se nejlépe umístily Krasonice z okresu Jihlava, jejichž proudařům se podařilo časomíru zastavit na hodnotě 17,08 s. Druhé místo si z Černovic za čas 17,15 s. odvážel Žernovník a třetí místo pak zůstalo doma, zásluhou týmu Černovice „A“, který bral bronzové medaile za čas 17,67 s.

Žernovník bodoval i v ženské kategorii, jeho děvčata tuto část soutěže absolutně ovládla s časem 17,81 s. Druhý skončil Sychotín za čas 17,85 s. a třetí Němčice, které celou Velkou cenu momentálně vedou, a to za čas 18,02 s.

Deváté kolo Velké ceny proběhne v neděli 13. srpna 2017 od 12 hodin na hasičském hřišti v Němčicích. Více zde.

Galerie k článku

VC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika Kšicová
VC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika Kšicová
VC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika Kšicová

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509