Dnes je úterý, 16. leden

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

OKROUHLÁ - Potřeboval plynové láhve

20.12.2017 4:26

V chladných zimních dnech asi nutně potřeboval zatopit ve svém příbytku zatím neznámý pachatel. V obci Okrouhlá se násilím dostal do příručního skladu tamní prodejny se smíšeným zbožím. „Ze skladu pak snadno odnesl dvě desetikilové láhve s propan butanem. Obchodníkovi tak způsobil škodu za asi tři tisíce korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

LYSICE - Hodila se podlaha

20.12.2017 4:25

Opravdu pestrý lup si odnesl z výpravy do Lysic zatím neznámý pachatel. V noci nejdříve překonal plot na pozemek tamní restaurace. Potom se násilím dostal do budovy. V ní znovu po násilném otevření několika dveří odcizil travní sekačku a multifunkční mixér. „V jedné z místností, kde probíhá rekonstrukce, sebral sedmdesát čtverečních metrů uskladněné laminátové podlahy a stavební nářadí a náčiní. Pravděpodobně chtěl odcizit i nalezenou chladničku. Tu si připravil ke dveřím, ale neodnesl ji. Škoda je nejméně patnáct tisíc korun,“ doplnil policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

BLANENSKO - Žena naletěla podvodníkovi

15.12.2017 12:50

Digitální fotoaparát nabídnutý na internetovém portále měl udělat radost pod stromečkem. Jenže pro čtyřiatřicetiletou ženu z Blanenska znamená místo radosti blízké osoby více než pět tisíc korun ztráty. Žena si totiž na internetu objednala přístroj a zaplatila stanovenou cenu. Když slíbená zásilka dlouho nepřicházela a prodejce s ní přestal komunikovat, pochopila, že naletěla podvodníkovi. (hrr)

všechny

INZERCE

reklama

Dnešní akce

Sledujte nás!INZERCE

reklama

Osmé kolo velké ceny se neslo ve znamení vyrovnaných výkonů

1.8.2017 6:44 | Původní vydání | Broňa Zhořová

ČERNOVICE - Po jednotýdenní přestávce se v neděli opět rozběhla Velká cena Blanenska v požárním útoku, jejíž osmé kolo hostili hasiči v Černovicích. Po většinu závodního dne panovalo horké letní počasí, i proto zůstala travnatá široká dráha s velmi mírným stoupáním kvalitní pro všechna soutěžní družstva.

Osmé kolo velké ceny se neslo ve znamení vyrovnaných výkonů
VC Blanenska v Černovicích. Foto Monika Kšicová

Těch si přijelo do Černovic zazávodit celkově 46, z toho 33 mužských a 13 ženských. Obě kategorie tentokráte spojovaly velmi vyrovnané výkony, o konečném pořadí rozhodovaly setiny vteřiny. V mužích se rovnou deset týmů vešlo v celkovém hodnocení do jedné vteřiny, v ženách pak týmů sedm.

Soutěž otevírala - jak je na travnatých dráhách obvyklé - kategorie mužská, ve které se nejlépe umístily Krasonice z okresu Jihlava, jejichž proudařům se podařilo časomíru zastavit na hodnotě 17,08 s. Druhé místo si z Černovic za čas 17,15 s. odvážel Žernovník a třetí místo pak zůstalo doma, zásluhou týmu Černovice „A“, který bral bronzové medaile za čas 17,67 s.

Žernovník bodoval i v ženské kategorii, jeho děvčata tuto část soutěže absolutně ovládla s časem 17,81 s. Druhý skončil Sychotín za čas 17,85 s. a třetí Němčice, které celou Velkou cenu momentálně vedou, a to za čas 18,02 s.

Deváté kolo Velké ceny proběhne v neděli 13. srpna 2017 od 12 hodin na hasičském hřišti v Němčicích. Více zde.

Galerie k článku

VC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika Kšicová
VC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika Kšicová
VC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika Kšicová

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509