Dnes je pondělí, 15. říjen

Krátké zprávy

KRASOVÁ: Zásobil se cigaretami

2.10.2018 23:44

Cigaretami se asi potřeboval řádně zásobit zatím neznámý pachatel. Ten se v noci v Krasové násilím dostal do tamní prodejny se smíšeným zbožím. Po poničení vstupních dveří sebral cigarety různých značek za asi padesát tisíc korun. Stejným způsobem se dostal možná stejný pachatel do prodejny v Deštné. Tam sebral rovněž cigarety a tabákové výrobky za asi čtyřicet tisíc korun. V obou prodejnách způsobil zloděj celkovou škodu za skoro sto tisíc korun. (hrr)

KŘTINY: Zámek kolo neochránil

2.10.2018 23:44

Zámek na nosiči upevněném na střeše osobního automobilu značky Toyota neochránil na parkovišti před penzionem ve Křtinách horské kolo třicetileté majitelky. Ta odstavila večer před ubytovacím zařízením auto i s kolem na střeše. Když se ráno k autu vrátila, kolo v hodnotě nejméně deset tisíc korun bylo pryč. Zloděj ho odcizil po poškození zámku nosiče. (hrr)

DLOUHÁ LHOTA: Kradl v obecním lese

2.10.2018 23:43

Do obecního lesa v Dlouhé Lhotě v letních měsících jezdil jako do svého zatím neznámý pachatel. Ten v průběhu několika měsíců na dvou místech postupně pokácel třicítku vzrostlých stromů. Odcizením asi třiceti kubíků dřeva tak způsobil obci škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Osmé kolo velké ceny se neslo ve znamení vyrovnaných výkonů

1.8.2017 6:44 | Původní vydání | Broňa Zhořová

ČERNOVICE - Po jednotýdenní přestávce se v neděli opět rozběhla Velká cena Blanenska v požárním útoku, jejíž osmé kolo hostili hasiči v Černovicích. Po většinu závodního dne panovalo horké letní počasí, i proto zůstala travnatá široká dráha s velmi mírným stoupáním kvalitní pro všechna soutěžní družstva.

Osmé kolo velké ceny se neslo ve znamení vyrovnaných výkonů
VC Blanenska v Černovicích. Foto Monika Kšicová

Těch si přijelo do Černovic zazávodit celkově 46, z toho 33 mužských a 13 ženských. Obě kategorie tentokráte spojovaly velmi vyrovnané výkony, o konečném pořadí rozhodovaly setiny vteřiny. V mužích se rovnou deset týmů vešlo v celkovém hodnocení do jedné vteřiny, v ženách pak týmů sedm.

Soutěž otevírala - jak je na travnatých dráhách obvyklé - kategorie mužská, ve které se nejlépe umístily Krasonice z okresu Jihlava, jejichž proudařům se podařilo časomíru zastavit na hodnotě 17,08 s. Druhé místo si z Černovic za čas 17,15 s. odvážel Žernovník a třetí místo pak zůstalo doma, zásluhou týmu Černovice „A“, který bral bronzové medaile za čas 17,67 s.

Žernovník bodoval i v ženské kategorii, jeho děvčata tuto část soutěže absolutně ovládla s časem 17,81 s. Druhý skončil Sychotín za čas 17,85 s. a třetí Němčice, které celou Velkou cenu momentálně vedou, a to za čas 18,02 s.

Deváté kolo Velké ceny proběhne v neděli 13. srpna 2017 od 12 hodin na hasičském hřišti v Němčicích. Více zde.

Galerie k článku

VC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika Kšicová
VC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika Kšicová
VC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika Kšicová

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509