Dnes je neděle, 19. listopad

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

LYSICE - Sebral jen hotovost

14.11.2017 7:13

Do církevního objektu v Lysicích se vloupal zloděj. Zatím neznámý pachatel využil podvečerní dobu, kdy se duchovní věnoval svým farníkům. Do příbytku se zloděj dostal po násilném otevření vrat a následně stejným způsobem po poničení dveří. „Obydlí prohledal a pouze uloženou finanční hotovost. Škoda je více než patnáct tisíc korun,“ doplnil policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

RÁJEC-JESTŘEBÍ - Nákup se prodražil

14.11.2017 7:12

Polední nákup se pořádně prodražil devětapadesátiletému muži. Ten nechal před prodejnou v Rájci-Jestřebí ve stojanu odstavené jízdní kolo. „Když se po asi pěti minutách vrátil, bicykl byl pryč. Zatím neznámý pachatel, který byl opravdu hodně pohotový a drzý, tak způsobil majiteli škodu za skoro třicet tisíc korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

VODĚRADY - Ukradl mobilní záchody

7.11.2017 12:56

Tři mobilní záchody ukradl zloděj ve Voděradech. „Získat je nebylo nijak složité. Na volně přístupný pozemek se zloděj dostal pohodlně a stejně tak i k nezajištěným toaletám. Škoda je skoro čtyřicet tisíc korun,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

všechny

Dnešní akce

akce
Velké Opatovice – Kostel svatého Jiří v 16 hod.: Koncert k svátku svaté Cecílie.


kina
Blansko v 15 hod. Příšerákovi.
Blansko v 17.30 hod. Liga spravedlnosti. (3D)
Blansko ve 20 hod. Zahradnictví: Nápadník.
Boskovice ve 14 hod. My Little Pony Film.
Boskovice v 17 hod. Lego® Ninjago® Film.
Boskovice v 19.30 hod. Filmový klub – Projekt 100: Cesta na Měsíc + Le Malér Trio.

všechny

Sledujte nás!Osmé kolo velké ceny se neslo ve znamení vyrovnaných výkonů

1.8.2017 6:44 | Původní vydání | Broňa Zhořová

ČERNOVICE - Po jednotýdenní přestávce se v neděli opět rozběhla Velká cena Blanenska v požárním útoku, jejíž osmé kolo hostili hasiči v Černovicích. Po většinu závodního dne panovalo horké letní počasí, i proto zůstala travnatá široká dráha s velmi mírným stoupáním kvalitní pro všechna soutěžní družstva.

Osmé kolo velké ceny se neslo ve znamení vyrovnaných výkonů
VC Blanenska v Černovicích. Foto Monika Kšicová

Těch si přijelo do Černovic zazávodit celkově 46, z toho 33 mužských a 13 ženských. Obě kategorie tentokráte spojovaly velmi vyrovnané výkony, o konečném pořadí rozhodovaly setiny vteřiny. V mužích se rovnou deset týmů vešlo v celkovém hodnocení do jedné vteřiny, v ženách pak týmů sedm.

Soutěž otevírala - jak je na travnatých dráhách obvyklé - kategorie mužská, ve které se nejlépe umístily Krasonice z okresu Jihlava, jejichž proudařům se podařilo časomíru zastavit na hodnotě 17,08 s. Druhé místo si z Černovic za čas 17,15 s. odvážel Žernovník a třetí místo pak zůstalo doma, zásluhou týmu Černovice „A“, který bral bronzové medaile za čas 17,67 s.

Žernovník bodoval i v ženské kategorii, jeho děvčata tuto část soutěže absolutně ovládla s časem 17,81 s. Druhý skončil Sychotín za čas 17,85 s. a třetí Němčice, které celou Velkou cenu momentálně vedou, a to za čas 18,02 s.

Deváté kolo Velké ceny proběhne v neděli 13. srpna 2017 od 12 hodin na hasičském hřišti v Němčicích. Více zde.

Galerie k článku

VC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika Kšicová
VC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika Kšicová
VC Blanenska v Černovicích. Foto Monika KšicováVC Blanenska v Černovicích. Foto Monika Kšicová

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509

reklama