Dnes je čtvrtek, 15. listopad

Krátké zprávy

KRASOVÁ: Zásobil se cigaretami

2.10.2018 23:44

Cigaretami se asi potřeboval řádně zásobit zatím neznámý pachatel. Ten se v noci v Krasové násilím dostal do tamní prodejny se smíšeným zbožím. Po poničení vstupních dveří sebral cigarety různých značek za asi padesát tisíc korun. Stejným způsobem se dostal možná stejný pachatel do prodejny v Deštné. Tam sebral rovněž cigarety a tabákové výrobky za asi čtyřicet tisíc korun. V obou prodejnách způsobil zloděj celkovou škodu za skoro sto tisíc korun. (hrr)

KŘTINY: Zámek kolo neochránil

2.10.2018 23:44

Zámek na nosiči upevněném na střeše osobního automobilu značky Toyota neochránil na parkovišti před penzionem ve Křtinách horské kolo třicetileté majitelky. Ta odstavila večer před ubytovacím zařízením auto i s kolem na střeše. Když se ráno k autu vrátila, kolo v hodnotě nejméně deset tisíc korun bylo pryč. Zloděj ho odcizil po poškození zámku nosiče. (hrr)

DLOUHÁ LHOTA: Kradl v obecním lese

2.10.2018 23:43

Do obecního lesa v Dlouhé Lhotě v letních měsících jezdil jako do svého zatím neznámý pachatel. Ten v průběhu několika měsíců na dvou místech postupně pokácel třicítku vzrostlých stromů. Odcizením asi třiceti kubíků dřeva tak způsobil obci škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Auto narazilo u Senetářova do stromu, jedna osoba se zranila

7.3.2018 12:02 | Původní vydání | Radim Hruška

SENETÁŘOV - Zraněním skončila ve středu kolem sedmé hodiny ranní nehoda osobního auta mezi Kotvrdovicemi a Lipovcem u odbočky na Senetářov. Auto tam narazilo do stromu. Zraněnou osobu si převzali zdravotničtí záchranáři.

Auto narazilo u Senetářova do stromu, jedna osoba se zranila
Nehoda u Senetářova. Foto HZS JmK

„Naše jednotka uzavřela komunikaci pomocí cisterny a výstražných kuželů. Dále bylo provedeno protipožární opatření, zabezpečení vozidla proti pohybu a odpojení autobaterie. Zraněné osobě byla poskytnuta předlékařská pomoc, nasazen krční límec a ošetřeny tržné rány,“ popsali zásah jedovničtí dobrovolní hasiči.

Hasiči na místo zavolali také silničáře, protože komunikaci byla silně namrzlá. „Z tohoto důvodu, a také kvůli nezodpovědné rychlé jízdě byly výstražné kužely třikrát proraženy automobily. Jeden automobil dokonce zamířil i mezi zasahující hasiče a skončil v poli. Naštěstí se nikomu nic nestalo,“ doplnili jedovničtí hasiči.

Galerie k článku

Nehoda u Senetářova. Foto HZS JmKNehoda u Senetářova. Foto HZS JmKNehoda u Senetářova. Foto HZS JmKNehoda u Senetářova. Foto HZS JmK

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509