Dnes je úterý, 22. květen

Krátké zprávy

BLANSKO - Den otevřených dveří se ruší

25.4.2018 11:15

Den otevřených dveří, který měli ve středu 25. dubna pořádat blanenští policisté se přesouvá na jiný termín. Odehraje se pravděpodobně na podzim. (hrr)

ŠOŠŮVKA - Zazní Čechomor i Fleret

20.4.2018 9:54

V neděli 22. dubna v 15 hodin se v kulturním domě v Šošůvce odehraje tradiční jarní koncert Šošůvské scholy, tentokrát s názvem „Nekdy sa zastavte". Zazní skladby od kapel Fleret (Zafúkané, Na Královej holi, Vojna) a Čechomor (Zálinský, Nedověcnosti, Místečko) i od Vlasty Redla (Smrti, Bože můj) a mnoho dalších. Občerstvení zajištěno. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude použit na obnovu fasády šošůvské kaple. (mha)

REGION - Soutěže jsou odloženy

15.3.2018 10:10

Fotbaloví fanoušci si musí na odvetnou část moravských soutěží počkat o týden déle. Na základě klimatických podmínek, stavu hracích ploch, předpovědi počasí a informací z fotbalových klubů byly zápasy 17. kola divize a krajského přeboru odloženy. Divizní 17. kolo bude sehráno 16. a 17. června, tedy jako poslední kolo soutěže, krajský přebor bude hrát odložená utkání v úterý 1. května. (les)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Auto narazilo u Senetářova do stromu, jedna osoba se zranila

7.3.2018 12:02 | Původní vydání | Radim Hruška

SENETÁŘOV - Zraněním skončila ve středu kolem sedmé hodiny ranní nehoda osobního auta mezi Kotvrdovicemi a Lipovcem u odbočky na Senetářov. Auto tam narazilo do stromu. Zraněnou osobu si převzali zdravotničtí záchranáři.

Auto narazilo u Senetářova do stromu, jedna osoba se zranila
Nehoda u Senetářova. Foto HZS JmK

„Naše jednotka uzavřela komunikaci pomocí cisterny a výstražných kuželů. Dále bylo provedeno protipožární opatření, zabezpečení vozidla proti pohybu a odpojení autobaterie. Zraněné osobě byla poskytnuta předlékařská pomoc, nasazen krční límec a ošetřeny tržné rány,“ popsali zásah jedovničtí dobrovolní hasiči.

Hasiči na místo zavolali také silničáře, protože komunikaci byla silně namrzlá. „Z tohoto důvodu, a také kvůli nezodpovědné rychlé jízdě byly výstražné kužely třikrát proraženy automobily. Jeden automobil dokonce zamířil i mezi zasahující hasiče a skončil v poli. Naštěstí se nikomu nic nestalo,“ doplnili jedovničtí hasiči.

Galerie k článku

Nehoda u Senetářova. Foto HZS JmKNehoda u Senetářova. Foto HZS JmKNehoda u Senetářova. Foto HZS JmKNehoda u Senetářova. Foto HZS JmK

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509