Dnes je sobota, 22. září

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Auto narazilo u Senetářova do stromu, jedna osoba se zranila

7.3.2018 12:02 | Původní vydání | Radim Hruška

SENETÁŘOV - Zraněním skončila ve středu kolem sedmé hodiny ranní nehoda osobního auta mezi Kotvrdovicemi a Lipovcem u odbočky na Senetářov. Auto tam narazilo do stromu. Zraněnou osobu si převzali zdravotničtí záchranáři.

Auto narazilo u Senetářova do stromu, jedna osoba se zranila
Nehoda u Senetářova. Foto HZS JmK

„Naše jednotka uzavřela komunikaci pomocí cisterny a výstražných kuželů. Dále bylo provedeno protipožární opatření, zabezpečení vozidla proti pohybu a odpojení autobaterie. Zraněné osobě byla poskytnuta předlékařská pomoc, nasazen krční límec a ošetřeny tržné rány,“ popsali zásah jedovničtí dobrovolní hasiči.

Hasiči na místo zavolali také silničáře, protože komunikaci byla silně namrzlá. „Z tohoto důvodu, a také kvůli nezodpovědné rychlé jízdě byly výstražné kužely třikrát proraženy automobily. Jeden automobil dokonce zamířil i mezi zasahující hasiče a skončil v poli. Naštěstí se nikomu nic nestalo,“ doplnili jedovničtí hasiči.

Galerie k článku

Nehoda u Senetářova. Foto HZS JmKNehoda u Senetářova. Foto HZS JmKNehoda u Senetářova. Foto HZS JmKNehoda u Senetářova. Foto HZS JmK

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509