Dnes je pondělí, 15. říjen

Krátké zprávy

KRASOVÁ: Zásobil se cigaretami

2.10.2018 23:44

Cigaretami se asi potřeboval řádně zásobit zatím neznámý pachatel. Ten se v noci v Krasové násilím dostal do tamní prodejny se smíšeným zbožím. Po poničení vstupních dveří sebral cigarety různých značek za asi padesát tisíc korun. Stejným způsobem se dostal možná stejný pachatel do prodejny v Deštné. Tam sebral rovněž cigarety a tabákové výrobky za asi čtyřicet tisíc korun. V obou prodejnách způsobil zloděj celkovou škodu za skoro sto tisíc korun. (hrr)

KŘTINY: Zámek kolo neochránil

2.10.2018 23:44

Zámek na nosiči upevněném na střeše osobního automobilu značky Toyota neochránil na parkovišti před penzionem ve Křtinách horské kolo třicetileté majitelky. Ta odstavila večer před ubytovacím zařízením auto i s kolem na střeše. Když se ráno k autu vrátila, kolo v hodnotě nejméně deset tisíc korun bylo pryč. Zloděj ho odcizil po poškození zámku nosiče. (hrr)

DLOUHÁ LHOTA: Kradl v obecním lese

2.10.2018 23:43

Do obecního lesa v Dlouhé Lhotě v letních měsících jezdil jako do svého zatím neznámý pachatel. Ten v průběhu několika měsíců na dvou místech postupně pokácel třicítku vzrostlých stromů. Odcizením asi třiceti kubíků dřeva tak způsobil obci škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Boskovické běhy 2018: Celé rodiny běží s námi! Již podeváté

14.4.2018 2:55 | Původní vydání | Jaroslav Parma

BOSKOVICE - Spolek sportuj s námi pořádá v úterý 1. května 2018 již 9. ročník sportovně-společenské akce Boskovické běhy, jejichž patronkou je starostka města Boskovice Hana Nedomová.Na Masarykově náměstí je opět připraven celodenní program pro všechny. Na pódiu se jako první představí dívčí kapela NELL, ve dvě hodiny začíná hlavní koncert skupiny YO YO BAND a celý program uzavře hudební skupina Karlovy hračky.

Boskovické běhy 2018: Celé rodiny běží s námi! Již podeváté
Boskovické běhy. Ilustrační foto Vladimír Friš

Soutěžte s námi!

Pro devátý ročník připravili pořadatelé nový soutěžní projekt – Rodina běží s námi. Soutěž je určena pro rodinné soutěžní týmy s nejméně 3 členy, zastoupené alespoň 2 věkovými kategoriemi. Do této soutěže se mohou zapojit jen běžci z REGISTROVANÝCH BĚHŮ. Vítězný rodinný tým bude vylosován v rámci hlavního programu na Boskovických bězích. Partneři soutěže - NEWLINE a AUTECO BS Boskovice – připravili velmi hodnotné ceny pro celou rodinu. Podrobné informace k soutěži a přihláška jsou na WWW.BOSKOVICKEBEHY.COM a na FB profilu /BoskovickeBehy.

Tradičně bude pro zájemce vyhlášena i soutěž Tipaři. Úkolem je tipnout co nejpřesněji počet běžců, kteří odstartují do hlavního Běhu za sedmizubým hřebenem. Soutěž probíhá na FB profilu Boskovických běhů, ale tip se dá zaslat i na e-mail: jaroslav.parma@boskovice.cz.

Přijďte se obléknout na Boskovické běhy!

V pátek 20. dubna od 10.00 do 17.00 a v sobotu 21. dubna od 8.00 do 12.00 hodin máte jedinečnou možnost nakoupit vybrané sportovní oblečení NEWLINE pro celou rodinu se slevou 25 - 50 %.

Kde? Bartolini s.r.o., budova Krasu, 4. patro, vstup z ulice Jiráskova za prodejnou koberců Trend.

Turisté jdou s námi!

Již popáté je součástí Boskovických běhů i projekt Turisté jdou s námi, letos nazvaný „Všechny cesty vedou na hrad“. Pro získání unikátní Absolventské vizitky je potřeba absolvovat jednu z nabízených tras a získat alespoň dvě kontrolní razítka nebo kódy.

Čím dřív se přihlásíte, tím víc ušetříte

Letošní systém registrací je nastaven tak, že cena za registraci v den závodu je výrazně vyšší, než když se přihlásíte on-line před konáním závodu. S registrací tedy neváhejte, ušetříte nejen peníze, ale i čas a stres a Boskovické běhy si prožijete v klidu a soustředění jen na závod.

Přijďte a běhejte – v úterý 1. května na Masarykově náměstí v Boskovicích.

Jaroslav Parma, Sportuj s námi, z.s.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509