Dnes je středa, 22. srpen

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Boskovické běhy 2018: Celé rodiny běží s námi! Již podeváté

14.4.2018 2:55 | Původní vydání | Jaroslav Parma

BOSKOVICE - Spolek sportuj s námi pořádá v úterý 1. května 2018 již 9. ročník sportovně-společenské akce Boskovické běhy, jejichž patronkou je starostka města Boskovice Hana Nedomová.Na Masarykově náměstí je opět připraven celodenní program pro všechny. Na pódiu se jako první představí dívčí kapela NELL, ve dvě hodiny začíná hlavní koncert skupiny YO YO BAND a celý program uzavře hudební skupina Karlovy hračky.

Boskovické běhy 2018: Celé rodiny běží s námi! Již podeváté
Boskovické běhy. Ilustrační foto Vladimír Friš

Soutěžte s námi!

Pro devátý ročník připravili pořadatelé nový soutěžní projekt – Rodina běží s námi. Soutěž je určena pro rodinné soutěžní týmy s nejméně 3 členy, zastoupené alespoň 2 věkovými kategoriemi. Do této soutěže se mohou zapojit jen běžci z REGISTROVANÝCH BĚHŮ. Vítězný rodinný tým bude vylosován v rámci hlavního programu na Boskovických bězích. Partneři soutěže - NEWLINE a AUTECO BS Boskovice – připravili velmi hodnotné ceny pro celou rodinu. Podrobné informace k soutěži a přihláška jsou na WWW.BOSKOVICKEBEHY.COM a na FB profilu /BoskovickeBehy.

Tradičně bude pro zájemce vyhlášena i soutěž Tipaři. Úkolem je tipnout co nejpřesněji počet běžců, kteří odstartují do hlavního Běhu za sedmizubým hřebenem. Soutěž probíhá na FB profilu Boskovických běhů, ale tip se dá zaslat i na e-mail: jaroslav.parma@boskovice.cz.

Přijďte se obléknout na Boskovické běhy!

V pátek 20. dubna od 10.00 do 17.00 a v sobotu 21. dubna od 8.00 do 12.00 hodin máte jedinečnou možnost nakoupit vybrané sportovní oblečení NEWLINE pro celou rodinu se slevou 25 - 50 %.

Kde? Bartolini s.r.o., budova Krasu, 4. patro, vstup z ulice Jiráskova za prodejnou koberců Trend.

Turisté jdou s námi!

Již popáté je součástí Boskovických běhů i projekt Turisté jdou s námi, letos nazvaný „Všechny cesty vedou na hrad“. Pro získání unikátní Absolventské vizitky je potřeba absolvovat jednu z nabízených tras a získat alespoň dvě kontrolní razítka nebo kódy.

Čím dřív se přihlásíte, tím víc ušetříte

Letošní systém registrací je nastaven tak, že cena za registraci v den závodu je výrazně vyšší, než když se přihlásíte on-line před konáním závodu. S registrací tedy neváhejte, ušetříte nejen peníze, ale i čas a stres a Boskovické běhy si prožijete v klidu a soustředění jen na závod.

Přijďte a běhejte – v úterý 1. května na Masarykově náměstí v Boskovicích.

Jaroslav Parma, Sportuj s námi, z.s.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509