Dnes je neděle, 23. září

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!OBRAZEM: Zraněného řidiče museli vyprostit hasiči

10.3.2018 17:28 | Původní vydání | Radim Hruška

OLEŠNICE - V sobotu v noci vyjížděly dvě jednotky hasičů k dopravní nehodě osobního automobilu u Olešnice. Ve vraku, který zůstal po nehodě převrácený na boku, byl zaklíněný řidič.

OBRAZEM: Zraněného řidiče museli vyprostit hasiči
Nehoda u Olešnice. Foto HZS JmK

„Hasiči po příjezdu zajistili místo nehody a vyprostili řidiče, kterého následně předali do péče záchranné služby,“ popsal mluvčí hasičů Filip Venclovský. 

Po vyšetření havárie jednotky převrátily vůz zpět na kola a uklidily komunikaci. Silnice byla po dobu zásahu obousměrně uzavřena.

Galerie k článku

Nehoda u Olešnice. Foto HZS JmKNehoda u Olešnice. Foto HZS JmKNehoda u Olešnice. Foto HZS JmKNehoda u Olešnice. Foto HZS JmK
Nehoda u Olešnice. Foto HZS JmKNehoda u Olešnice. Foto HZS JmK

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509