Dnes je úterý, 22. květen

Krátké zprávy

BLANSKO - Den otevřených dveří se ruší

25.4.2018 11:15

Den otevřených dveří, který měli ve středu 25. dubna pořádat blanenští policisté se přesouvá na jiný termín. Odehraje se pravděpodobně na podzim. (hrr)

ŠOŠŮVKA - Zazní Čechomor i Fleret

20.4.2018 9:54

V neděli 22. dubna v 15 hodin se v kulturním domě v Šošůvce odehraje tradiční jarní koncert Šošůvské scholy, tentokrát s názvem „Nekdy sa zastavte". Zazní skladby od kapel Fleret (Zafúkané, Na Královej holi, Vojna) a Čechomor (Zálinský, Nedověcnosti, Místečko) i od Vlasty Redla (Smrti, Bože můj) a mnoho dalších. Občerstvení zajištěno. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude použit na obnovu fasády šošůvské kaple. (mha)

REGION - Soutěže jsou odloženy

15.3.2018 10:10

Fotbaloví fanoušci si musí na odvetnou část moravských soutěží počkat o týden déle. Na základě klimatických podmínek, stavu hracích ploch, předpovědi počasí a informací z fotbalových klubů byly zápasy 17. kola divize a krajského přeboru odloženy. Divizní 17. kolo bude sehráno 16. a 17. června, tedy jako poslední kolo soutěže, krajský přebor bude hrát odložená utkání v úterý 1. května. (les)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!OBRAZEM: Zraněného řidiče museli vyprostit hasiči

10.3.2018 17:28 | Původní vydání | Radim Hruška

OLEŠNICE - V sobotu v noci vyjížděly dvě jednotky hasičů k dopravní nehodě osobního automobilu u Olešnice. Ve vraku, který zůstal po nehodě převrácený na boku, byl zaklíněný řidič.

OBRAZEM: Zraněného řidiče museli vyprostit hasiči
Nehoda u Olešnice. Foto HZS JmK

„Hasiči po příjezdu zajistili místo nehody a vyprostili řidiče, kterého následně předali do péče záchranné služby,“ popsal mluvčí hasičů Filip Venclovský. 

Po vyšetření havárie jednotky převrátily vůz zpět na kola a uklidily komunikaci. Silnice byla po dobu zásahu obousměrně uzavřena.

Galerie k článku

Nehoda u Olešnice. Foto HZS JmKNehoda u Olešnice. Foto HZS JmKNehoda u Olešnice. Foto HZS JmKNehoda u Olešnice. Foto HZS JmK
Nehoda u Olešnice. Foto HZS JmKNehoda u Olešnice. Foto HZS JmK

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509