Dnes je čtvrtek, 15. listopad

Krátké zprávy

KRASOVÁ: Zásobil se cigaretami

2.10.2018 23:44

Cigaretami se asi potřeboval řádně zásobit zatím neznámý pachatel. Ten se v noci v Krasové násilím dostal do tamní prodejny se smíšeným zbožím. Po poničení vstupních dveří sebral cigarety různých značek za asi padesát tisíc korun. Stejným způsobem se dostal možná stejný pachatel do prodejny v Deštné. Tam sebral rovněž cigarety a tabákové výrobky za asi čtyřicet tisíc korun. V obou prodejnách způsobil zloděj celkovou škodu za skoro sto tisíc korun. (hrr)

KŘTINY: Zámek kolo neochránil

2.10.2018 23:44

Zámek na nosiči upevněném na střeše osobního automobilu značky Toyota neochránil na parkovišti před penzionem ve Křtinách horské kolo třicetileté majitelky. Ta odstavila večer před ubytovacím zařízením auto i s kolem na střeše. Když se ráno k autu vrátila, kolo v hodnotě nejméně deset tisíc korun bylo pryč. Zloděj ho odcizil po poškození zámku nosiče. (hrr)

DLOUHÁ LHOTA: Kradl v obecním lese

2.10.2018 23:43

Do obecního lesa v Dlouhé Lhotě v letních měsících jezdil jako do svého zatím neznámý pachatel. Ten v průběhu několika měsíců na dvou místech postupně pokácel třicítku vzrostlých stromů. Odcizením asi třiceti kubíků dřeva tak způsobil obci škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!OBRAZEM: Zraněného řidiče museli vyprostit hasiči

10.3.2018 17:28 | Původní vydání | Radim Hruška

OLEŠNICE - V sobotu v noci vyjížděly dvě jednotky hasičů k dopravní nehodě osobního automobilu u Olešnice. Ve vraku, který zůstal po nehodě převrácený na boku, byl zaklíněný řidič.

OBRAZEM: Zraněného řidiče museli vyprostit hasiči
Nehoda u Olešnice. Foto HZS JmK

„Hasiči po příjezdu zajistili místo nehody a vyprostili řidiče, kterého následně předali do péče záchranné služby,“ popsal mluvčí hasičů Filip Venclovský. 

Po vyšetření havárie jednotky převrátily vůz zpět na kola a uklidily komunikaci. Silnice byla po dobu zásahu obousměrně uzavřena.

Galerie k článku

Nehoda u Olešnice. Foto HZS JmKNehoda u Olešnice. Foto HZS JmKNehoda u Olešnice. Foto HZS JmKNehoda u Olešnice. Foto HZS JmK
Nehoda u Olešnice. Foto HZS JmKNehoda u Olešnice. Foto HZS JmK

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509